namus başka şeye benzemez.
islami kaidelere göre kısasen idam edilmesi gereken kocadır. Karısına ise zina cezası bile verilemez.

Sebep? Kadınla komşusunu iş üstünde yakalayan dört şahit yok..

Böyleyken böyle...
evli bir insan için eşinin aldatmasından daha kötüsü yoktur.
bunu yaşayan ve 10 yıldan fazla olduğu halde kendisini toparlayamayan adam biliyorum.
Maşallah, Süleyman bey’in biri Ukraynalı olmak üzere sekiz sevgilisi varmış. yabancı oyuncu kuralına sonuna kadar sadık kalıp, kadrosunda tek yabancı bulundurmuş.
gerekeni yapmış adamdır. benim karıma göz koyacak adam ölüm fermanını imzalamıştır.
adamdaki fanteziye hayran kaldım kocasının yatağında kadına basıyor.
Karısının karaktersizliği karşısında ne yapacağını bilemeyip cinnet geçirmiş bir adamın dramı.

Ne olursa olsun bir insanın canına kıymak yanlış olur. Ama Öyle bir adalet sistemi var ki Boşansa bu karaktersize nafaka ödeyecek. Öldürse hapise girecek...
Müge anlı'da kayıp olarak aranan süleyman akbaba'nın 8 kadın ile ilişkisi oldugu olduğu soylenmisti. Daha sonra otoyol kenarında 8 parcaya ayrılmıs ceset bulunundu ve cesedin süleyman akbaba'ya ait olduğu ortaya çıktı.

iki yıldır üst komşusuyla ilişki yaşıyorlar ve iki tarafın da eşleri durumdan haberdar.. Gece is çıkışı komşunun evine gidiyor ve kadının kocası eve gelince ikisini yakalıyor. Süleyman akbaba'yı öldürüp 8 parcaya ayırıyor ve otoyola atıyor.

Anlamadığım 2 yıldır haberin olduğu halde nasıl evliliğini devam ettiriyorsun? Katil olmaya değer mi öyle bir kadın için boşan gitsin.

Ve gecenin bir saati adam evde satırla 8 parcaya ayırıyor cesedi komşular hiç mi bir ses duymadı?