bugün

evliliği kötüye gidiyordur.

(#31076659)
26 yıllık evliyim.
eşime bu süre içinde bir fiske vurmuş adam değilim
eğer eşini dövmemek adamlık değilse,adam olmamaya razıyım.
Kimse kimsenin kölesi değildir, kadın sizden yaradılış olarak daha güçsüz uzuvlara sahiptir, onu zaten her halükarda dövebilisiniz güç denemesi veya özetle; hayvanlığa lüzum yoktur.
(bkz: kadınlarınızı hafifçe dövünüz)
Karısını döven erkeğin karşıtı olan erkektir.
modern olacağım derken götü başı dağıtan erkektir. evet.
erkeklik görevlerini aksatan erkektir. evet.
Adamdır.
Erkek gibi erkektir. Adamdır. insanın hasıdır.
Sorunlarını kelimelerle çözebilme becerisine sahip erkektir, muhtemelen eğitimli bir erkektir. Eğitimden kastım asla diplomaya dayalı bir şey değil, aile içi eğitimden bahsediyorum. Şiddet şiddeti doğurur. Kadına şiddetin de çoğu zaman babadan oğla geçtiğini düşünüyorum.
Adamdır. Herkes herkesle tartışabilir ama kimse kimseyi dövemez zira insanlar konuşa konuşa anlaşırlar.
Pardon erkek yazmışım..!

Kesinlikle delikanlılıktan uzaktır.. bayan bireye kimin üstün olduğunu belli aralıklarla hatırlatmak icab eder..

Fakat bayanlara yumruk atılmamalıdır. Avuç içiyle iz-yara kalmayacak şekilde korkutma anlamında hamleler yapılmalır.. diğer türlüsü hem ayıp hem allah katında günahtır.
insai bir canlıdır.
seviyordur ...

insan sevdiği herhangi bir şeye zarar vermez.

aksi halde psikolojisi bozuktur. tedavi olmalı.
Normal olan erkektir kendi adıma konuşursam şahsımı ve sevdiklerimi savunma ihtiyacım dışında hiç bir canlıya şiddet uygulamam hatta cansız varliklara da olumsuz enerji yaymak hoşuma gitmez aksini düşünen dişi yazarlar bence cinsel gerginlik durumu icinde onları istediği türde tokatlamak lazım aslında.
Anasına soramadığı boktan soruları buralara sıvayan gerizekalıların yeni tasası. Ulan andaval, karısını döven erkek erkek değil gavattır. Kendi namusuna, eşim deyip nikahlandığı, değer verdiği, ömrünü paylaşmaya yemin ettiği insana hayvan muamelesi yapan hayvanoğlu hayvandır. Oros... Neyse ağır küfür diye siliyorlar.
olması gereken erkektir öncelikle.
kocasını döven kadın gibidir.
Olması gereken gerçekten erkek sozcugunun kendisinde bulunmasini hak edendir.
adam gibi adam.
kılıbıktır ve ılıktır.
Adamdır.
ADAMiN DiBiDiR...
Eğer evlenirsem ben olacağım.
doğru yapmaktadır. yanlış değil...
ulan, kadın allahın sana bir lütfu, ona el kalkar mı?