bugün

Adamın dibidir. izin vermeyen erkek toptur. Evet.
Aydın abi gelmiş. 25. Kez.
Adam mı? Kim adam? Nasıl adam? Adam mı ulan o? Sorularının sebebidir. Geniştir.
lan isteyen istedigini giyer bize ne amk?
memlekette abazanlar oldugunun farkinda olan tek uyanik sen misin sanki? baskalari bunu bilecek kadar akilli degil mi?
birakin bos islerle ugrasmayi.
elalem baska galaksilerde yeni bir dunya arayisi icinde. biz hala yok bikini yok mini etek yom kara carsaf bunlari konusuyoruz. kafasina gardrop düşesiceler!
adam değildir sadece erkektir.

üniversite yıllarımda antalya'da konyaaltındaydı evimiz. bir keresinde beac'de gezerken bikini dedikleri o şeyden giyen bir kadın gördüm utandım kızardım yarabbi affet dedim. şimdi onu giyen kadının kocasına adam mı diyorsunuz.
erkeği kadının üstünde bir otorite kurucu olarak gören yavşak bakış açısıdır.

''karısına bikini giydiren'' sözünden 100 sayfalık sosyolojik analiz çıkar aq.
Karısının herhangi bir engeli ya da sağlık problemi yoksa boş yere yoruyor kendini. Bırak kadın kendi giysin bikinisini. Varsa adam ince biriymiş, öküz değilmiş. Aferin o adama.
kanye west'le iyi arkadaş olur.
Özgüvensiz bi orospu çocuğu değilseniz, izin verirsiniz bikini giymesine.. Ha bu zihniyete sahipsen zaten sahilde 5 6abaza gezen tiplerden biri sensin sayın orospu çocuğu, ve senin gibiler ne düşünecek diye karımı, sevgilimi kısıtlayacak değilim..zaten benim karımla gideceğim yerlere muhtemelen senin paran yetmez..

Orospu çocuğu demiş miydim

Edit: hahahahhahaha adam madem öyle çırılçıplak soy demiş ya lan.. Zihniyete bak amk salağındaki hahahah..

Ee haşemayla sokan adama göre de sen de gavatsin sayın orospu çocuğu..sen de çırılçıplak soy o zaman karını.
Ha madem millete göre şekillendiriyoruz, o şeriatçı it için de isterse şortla bluzla girsin denize senin karın da tahrik sebebi..ulan ne kadar beyinsizsiniz, yoruluyorum Hakkaten

Edit : entryleri silip nickaltıma sıçmış çomar, entry anlamsızlaşmış
Ala gavattır.
Tercih meselesi falan filan ayağı yapmayın şimdi burda

yolda giyinikken yan gözle baksalar kan beynine sıçrar o kalabalığın içine iç çamaşırıyla çıktığında bakılmasında bi problem görmüyorsan bence bi doktora görün.
fasulye yiyin ete para vermeyin birbirinizi sikin gote para vermeyin. bizde kurtulalim sizden

esine bikini giydirmeyip gozu milletin karisinda olan erkek orospulari vs esine bikini giydirip kimsenin bakmamasini isteyen hayalperest kahramanlar
böyle bir yere yerleşin o zaman, yobazlarla kahvehanede ak partinin icraatlarını(yol yapıyor) översiniz.
http://www.cumhuriyet.com.../3GARIPCEHABMAXRNK-s5.jpg
Adam derken ?
hiç anormallik olmayan bir durum, burası türkiye, iran değil sanırım bunun bilincinde olmak lazım.
baya geniştir ama adam değildir.
karısı kendi giyemiyo muymuş bikiniyi?...eli kolu tutmuyo muymuş?

çok iyi sinir tedavileri var dünyada. karına bikini giydirmek zorunda kalmıyosun, o kendi en fazla 6 ayda bikinisini kendi giyebilir hale geliyo.
Bikini giymek istemeyen Karısına zorla bikini giydiriyorsa adam değildir.

Sanane arkadaşım, kadına neyi giyeceğini sen mi söyleyeceksin.

Aksi durumsa, yani kadın kendi isteğiyle giyiyorsa, bu zaten "karısına bikini giydirmek" değildir. Adamın giydirmesi söz konusu değil, kadın giymistir.

Son olarak; kadın bedensel engelli ya da çok halsizdir, eşi yardım ederek giymesini sağlamıstır. Bu da adam gibi adamdır. Eşine yardım etmiştir.

Kapakları sıkalım hava almasın.
(bkz: gavat)
Ege bölgesi civarında yaşaması muhtemel olan ahlaksız laik bir erkektir.

Adam değil madamdır.alagavatın önde gidenidir.
isteyen istediğini giyer çirkinleşmeyin.

(bkz: #39233505) (bkz: #39233509) sizin gibi beyni az çalışan trolller bilmiyorlar, ben öğreteyim size hayal dünyası kısıtlı kardeşler. bu yaptığınız suç. ve tüm eşi yada yakını bikini giyen erkekler hakaretten dava edebilir. tazminat alırlar, ceza alırsınız. hatta kızlar bile dava edebilir.

bilginiz olsun sizin ve tüm troll takılan ilgi budalalarının.

not: üstteki ekran görüntüsünü ve teyit linkini alın. internetten bir şikayet dilekçesi indirin. doldurun çıktısını alın ve cumhuriyet başsavcılığına gidin. ortalama 250 lira arası bi para vereceksiniz. ama davayı kazanacaksınız bu adam ortaya çıkacak ve verdiğiniz paraları ondan geri alacaksınız. ayrıca manevi tazminat alabilirsiniz.
bikini giydirmeyi seviyordur.
git de sana da giydirsin.
gavatlık seviyesini nirvanaya çıkarmış insandır.
zavallı sizlersiniz.
Güven ve en önemlisi saygının ne olduğunu iyi bilen adamdır. Miss gibi adamdır. çokzel koca olur ondan...