bugün

Bu kadar cinsel açlığı olan idraksiz sürünün bir türlü kabullenemeyeceği olay.

"Örköğön ölk vözöfösö körösönö körömök"

Hayvanlar alemi mi birader burası? istersen komünal yaşama geçelim, savanalardaki sığırlar gibi hayat sürelim.

"Kadına kıymet gösterirmiş"

Şu ülkenin haline bakın. Sokaklarda erkekler şortla dolaşıyor, tişort giyiyor; günün modasını yakalamış ancak kadına gelince verin pardesüyü kara çarşafı, namusunu savunsun.

"Kadın erkekten güçsüzmüş"

Oğlum bunu kültür yapmadı mı? Kadınları evlere kapatıp her türlü fiziksel mücadeleden çekince evrimsel açıdan duruma adapte olmadı mı kadınlar? islamcı tafyan durmadan sıçtığı "fıtrat" kelimesinin asıl kaynağı budur: yaşantılar ve kültür.

Kadına kıymet vermek istiyorsanız:

(bkz: yallah arabistana)
Eşlerinin mini etek giymesine izin vermeyen erkeklerin izin vermemelerinin nedeni, kendilerini başka mini eteklilere aç aç bakmasıdır. Herkes önüne baksa sorun kalmayacak. Buda böyle bir ironi.
(bkz: kimse kusura bakmasın)
Ben mini eteği giymesini istemezsem ve giymezse işte o zaman beni gerçekten seviyordur.
(bkz: gavatlık)
o giyerse bende giyerim, açık ve net!
Evet uzun eteğin içinden mini etek giyebilir, en Doğal hakkıdır.
karısına mini giydiren kendi süper mini giysin parası neyse ben veririm, para bok gibi sonuçta.
evlenmek demek erkeğin malı olmak demek değildir. dolayısıyla kadın mini etek giyerken (veya erkek mini etek giyerken o size kalmış) sizi etkilemediği için sizden izin almak zorunda değildir.

bu arada kadın, erkekten güçsüz veya daha alt pozisyonda değildir. kadın ve erkek eşittir.

yallah arabistan'a haydi.
Ay minik etek giydim bana şu ara sokakta
Zorla ziktiler
Tabı zikerler sen buraya
Norvec mi izlanda mı isvicre mi zannedin?
Burası Tr. Parfum kokusyla Lagım kokusunun
Bir arada oldugu ülke
Ona gire tedbirini alicaksin
Ooo comarin
sokaklarına öyle girmeyeceksin he giriyosan
Yaninda biber gazı olmalı ki
Kendine garantiye al
Not=He sen oranin buranin mincaklanmasıni seviosan orasını
Bilemem böyke tipde cok gördüm
Sonra beni taciz ettiler.
Tabi yersen.
her şey karşılıklı, o giyerse ben de giyerim amk, kendi bilir.
Genislikte son nokta.
görsel
Kısaca bunu söyleyip geçeceğim bir şey. Başlık.
evet!

kurtulun artık o iğrenç zihniyetinizden!

yeter!

diyormuşum bir de şimdi, amma komik olurdu.

hasssiktir lan ordan.
Olumlanamayacak bir söz öbeği. Şundan dolayı; yani sen istemezsen karın mini etek giyemeyecek mi? Senin karının ne giyeceği üzerinde bir söz hakkın olamaz ki, olumsuz ya da olumlu. Sen izin verdiğin için değil istediği için giyer.
Başkasının karısına kızına mal gibi bakmazsanız elbette giyebilir.
Kendinize bakıp dehşete düşüyorsunuz bundan hep bu engelleme çabaları. Kıskançlıkla örtün tabi.
Giyebilir evet. Ama evde . Biz bizeyken giyebilir. Uuu beybi.
senin karın bence de istediğini giyebilir.
Neden sorusunu akla getirir neden mini giy normal seviyede Bi etek baş üstüne.
Karım istediğiyle yatabilir.
Giyebilir yalnız bakanın anasını sikerim. Evet.
karım isterse mini etek giyebilir ama yatak odamızda.
yakışan her şeyi ,hatta yakıştırdığı her şeyi giysin ,kendisine yakıştırıyorsa beni ilgilendiren bir şey yok,kendi bedeni ,kendi düşüncesi ,kendi beyni ve çocuk değil ,yetişkin birey. artık insanlara karışmayın, bırakın kendi kararlarını versinler. kıskançlık,sahiplenme bunlar farklı şeyler, sapla samanı karıştırmayın.

belki nezaketen ,bu giydiğin bence olmadı,beğenmedim derim, ama bu mini etek giydiği için olmaz, giydiği şeyi beğenmediysem olur.
ben yanındaysam tabii ki giyebilir. ben istediğim dar kesim gömleği giyebiliyorsam, istediğim güneş gözlüğünü ve saati takabiliyorsam elbette o da ben yanında olduğum müddetçe giyebilir. sorun o mini eteği giymiş olan kadına, kendine dayak yedirtecek cahil öz güveni ile bakan erkektedir. o da ne kadar erkektir? 3 ay çorba içmek zorunda kalana kadar.
giyer kime hesap vericek ki.
Karım için ölürüm sözünü nirvanaya taşıyan koca beyanı.

Çıtayı çok yükselttiniz beyler çok.