bugün

evet yalakayım ve çok fazla eksilenen entrylerimi de siliyorum.
aydınoğlu serisinin 3-4 farklı nick ile katıldığı tespittir * bu bile başlı başına bir kanıttır anlayana.
Karma yapacak kadar dayanamayıp otuz kere silik yiyen sülük beyanı.
Ya da kızdır.
Sözlükçe bilinen acı bir gerçektir. Evet.
Herkesin bildiği acı veren gerçektir. Evet.
Kesin bir gerçektir. Evet.
görsel

Son üç entry sayılar farklı olmayan beyin aynı. Yeter amk. Evet.
Su götürmez bir gerçektir. Evet.
Aydınoğlu denen malın ara sıra hortlattığı başlık.
içten içe artı istiyor ama trollüğü bırakmıyor. Iki ara bi derede kendisi...
Kesin bir gerçekten ibarettir. Ne kadar artı Karması olan yazar varsa, hepsi yalakadır. Şükür ki bizim kimseyi Yalama yıkama yapma gibi bir derdimiz yok. Evet.
Kesinlik arzeden gerçek. Bir yazarın Karması eğer artı ise ya Meriç ya abazan ya Kezban ya da kaşardır. Kendi fikirlerini değil, milletin biryerlerini yalamak için yazar bunlar. Pekte başarılı bir yazar oldukları asla söylenemez. Aksini iddia etmek elbette büyük bir buhran olur.

Her kim ki artı Karması olan bir yazar, ondan fersah fersah kaç. Yalama yıkama işini yapan bir adamdan ne beklenir. Sahte bir profil oluşturan bir tipler, Sözlükte Fuzuli yer işgal ederler. Klavyeleri kuruyasıca elleri yazmaz olsun. Evet.
sözlüğü kendisinden bahsetmek için kullanan, bir değere saldırarak prim yapan tiplerin avuntusudur. fikrini holiganlaşmadan anlatabilmek ( genelde böyle yapılıyor) yalakalık değil, normal olandır.
yalaka demek ağır olur ama biraz şeydir. evet.
Bir iddaa. Ya o zaman benim zamanında trollere karşı açtığım savaş ne olacak? Burada insan gibi trollük yapmadan herkesçe doğru şeyleri yazarsan Karman her türlü artı oluyor zaten.
Kesinlik arzeden bir gerçektir. Evet.
aynen öyledir. gerçeğin dili olduğum için sürekli sahtekarlar tarafından eksileniyorum ancak şunu unutmayın ki, taş sıçmakla dağılmaz.
Hayır değildir sadece trollere pabuç bırakmadıkları için artı alırlar. Üstelik abazan başlık girmez onlar. Daima efendi ve dürüsttürler yazılarında. O kadar.
Sözlük tarafından bilinen güldüren bir gerçektir. Yalakadan geçilmez oldu ortalık. Bunları iyi bir dövmek lazım. Evet.
Bilinen acı gerçek. Yok ya ne acısı. Güldüren gerçek. Bak gene bir gülme geldi. Yalaka adamdan ortalık geçilmez oldu. Evet.
sistemin uşağı bile olabilir bu gereksiz tipler.

önemli uyarı; kızlar hariç. evet.
Kimi yalıyorum lan ben. Yok farkında değilim, kimse o parmak kaldırsın bende öğreneyim.
Karması kız olan artı yavşaktır.
Yalakadan ziyade dogruyu dusunen veya beyan eden insan oldugunu dusunuyorum. Aklin yolu birdir sonuçta.
Altına mühür vurulacak sözlük gerçeği. Ortalık yalakadan geçilmiyor. Evet.