bugün

Kankicilerin sevdiği sözlük puanlaması. Başka seven de yok.
sözlükte beğeni ve beğenmemeden ziyade ne kadar çok seveniniz ve sevmeyeniniz olduğunu ifade eden puanlama biçimi. hatta laf olsun diye açık eksi oylayanlar bile varken karma puanını ciddiye almak komik olur.
bu aralar çok dalgalı 571 şu an.

sevenlerimiz çok, ayrıca bu puan onların eseri yok yere götümüz kalkmasın.
Hain zall sözlüğe darbe yaptığı gece 570 lerde olan karmam bir gecede 240 Lara düşmüştü.. eski karmamı geri ver zalll.
benimkisi şu an 30'dur.
elhamdülillah sıfırın üzerinde 15'te benimkisi.
benimkisi gittikçe 0'a doğru düzeliyor inşallah.
Eski karmamı geri verir misiniz sözlük. 300 puan benim hakkımdı hangi hakla eksilere düştüm ya. Aloo karmamı verin. Evet.
Karıştırma manasında da kullanılabilir.
görsel
böyle bir şey işte.
Nihilist değilim ama nihilist yazıyor karmamda. Karmamda seküler yazsın bence.
300 küsürden ansızın bir gün 300 puan düşmüş. yıllardır aktif olmadığım için sanırım.
insan kendi yaptıklarıyla kendi cehennemini hep yanında taşır ve ölürken de yanında götürür. Kesin yasa ,ne yaparsan bedelini ödersin. insanlar hep bir illüzyon içinde yaptıklarının yanlarına kalacağını sanırlar.
Bazı kurallarının kesinlikle işlediğini düşünüyorum
iyiye iyi deme
Kötüye kötü deme.
Cidden var olan durum.

Bu ülkedeki insanlar herkesin kendisini çok uyanık zannetmesinin cezasını yaşadıklarıyla ödüyor mesela.

Düşünün işte hakkını vermeden hak etmeden makam mevki sahibi olanlar mal mülk edinenler zerre saygı duyulmadan karizması sıfır şekilde yaşayıp gidiyorlar artık.

Profesörle hekimle muhatap olduğumda bile aman cacığın teki diyorum ister istemez.

Toplumda kimsenin kimseye saygısı kalmayınca da saygının yerini korkuyla doldurmaya çalışıyorlar.

Neticesi ise korku atmosferi.
bayadır -54 olan karma bende.
eskiden muhtelit denirdi, örneğin, muhtelit futbol takımı.
sözlük ayarlarının coştuğu günden beri böyle. Sadece sende değil. Ne zaman düzelecek allah bilir.
dusunduklerinin ve eylemlerinin karsiligini hayatin sana geri vermesidir.
ulupuan ile aynı şey değildir.
günlerdir değişmiyor ve bu bir tek bende böyle olamaz herhalde. ayrıca bizim artı eksi oylanan entryler nereye kayboldu?
Benim karmam kojiro bilmem ne . Bok gibi.. arkadaslar biraz eksileyip karmamin degismesini saglar misiniz. Hadi bi el atin eksiye tşkler.
tarkan abimin 2001 yılı albümünün adıdır.
artık eskisi gibi artmayandır.
Tarkan'ın en iyi albümü falan değildir, diyen saçmalıyordur. Tarkan'ın en iyi albümü Aacayipsin.