bugün

gerçekten türkiye de tek rakibi ancak onun yarısı kadar popülariteye sahip olan secretcv ve yenibiris.com tir..
ancak bunlardan daha güzel bir diazyna ve çok ilana sahiptir.
geri dönüş olsun diye portörlüğe de başvurduğum site. Cv mi bilgi bankasına atmışlar ileride pozisyon açılırsa tekrar inceleyeceklermiş.
Bir sitedir.
https://www.dropbox.com/s...02-05-2013%2014-03-30.jpg
100 tane iş başvurumun olduğu site. ulan para kazanmak ne kolay bu memlekette. sanki çok da umurlarında değilmiş gibi geliyor bana. işverenler de muzdarip heralde. işin kötü kısmı cv'm henüz hiç görüntülenmemiş ve bana gelen mesajlar "cv'niz kriterlerimize uygun değil." gibi saçma sebeplerden ibaret. bir baksaydınız amk. 100 tane başvurum var ve 100'ün büyüsünü bozmamak için başvuru da yapmıyorum.
türkiye'nin en boktan iş bulma sitesidir.net.
bir iş bulan var mı acep ?Sorusunu sorduran site.
kayıt olduğunuz an telefonunuz susmaz. sertifika için falan ararlar. Fakat başvuru yaptığınız yerler değil de başka iş yerleri arar genelde. O'da işe yaramaz. Genelde turkcell'dir arayan.
bir öğrenci olarak ben bile kaydoldum. türk gençliğinin çaresizliği için (bkz: kariyer net)
(bkz: telefonun başında çaresiz bekliyorum)
bazı kişilein her sabah düzenli olarak girip kontrol ettiği bir sitedir.
Is bolumune ogretmen yazdigim ama 2 garsonluk 1 adette guvenlik kamerasi pazarlama isi teklifi aldigim site.
sırf askerlik bölümüne yapıldı yazmak için askerlik yolunu tuttuğum insan kaynakları sitesi. her ne kadar kendisinden şikayeler olsa da kabul edelim ki diğer rakiplerine göre oldukça kaliteli ve daha aktiftir.
birçok firmanın sadece ismi orda bulunsun dıye iş ilanı koyduğu başvurduğunuz da hemen otomatik mesajın geldiği sonrasında ise hiçkimsenn arayıp sormadığı bi sitedir. Yaklaşık 400 tane iş ilanında bulundum 6 tane geri dönüş oldu onlarla da görüştüm ama hiçbir geri dönüş olmadı. Kısacası hepsinin amk bu devirde akraban yoksa torpilin yoksa bu ülke de bi bok olamazsın.
(bkz: kariyer siteleri).
boş değildir. nitelikli biri için vazgeçilmezdir. eğer gerçekten aranan şartları sağlıyorsanız kesinlikle hemen aranıp görüşmeye davet ediliyorsunuz. aranan nitelikleri karşılamadıktan sonra yüzlerce başvuruda yapsanız sadece zaman kaybetmiş olursunuz.
Çalışan birÇok hatta Çoğunun başvurduğu kayıt olduğu, hatta Çoğu işverenin eleman bulmak iÇin ilk başvurduğu iş işÇi bulma sitesi
genelde işe yarar ama bazen inanılmaz komik ilanların bulunduğu sitedir.

örnek olarak;

işe alım uzmanı yada insan kaynakları uzmanı

aranan nitelikler;

* 26 yaşını aşmamış olmak
* tercihen yüksek lisans öğrencisi yada mezunu
* en az 3 yıl deneyimli
* çok iyi derecede ingilizce bilen

ulan ilanı veren hanzo diyesim geldi, hem 26 yaşını aşmamış olacak hem 3 yıl deneyimli olacak hem yüksek lisans yapacak bu neyin kafası ulan. ülkemizde 26 yaşında millet daha yeni yeni mezun olmaya çalışıyor kaldı ki adam ne zaman okudu da tecrübe kazandı hadi 35-40 yaşını aşmamış dese anlarım ama 26 yaş nedir be. *
sadece insanın moralini bozan işe yaramaz aynı zamanda vicdansız iş bulma sitesi. "Özgeçmişleriniz son 90 gün içinde, toplamda 0 kez görüntülenmiştir." diyip insanı rencide eder, üzer sizi.
an itibari ile,

toplam başvuru sayısı: 211
görüntülenme sayısı: özgeçmişleriniz son 90 gün içinde, toplamda 13 kez görüntülenmiştir.

sonuç: yine hüsran.

ahhh ahhhh.
ve.
http://inciswf.com/1286665851.swf
Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğuma şükretmemi sağlayan site. Çünkü özellikler o kadar uçuk ki benim uyduğum tek özellik Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak.

- yüksek lisans ve mastırı yüksek derecede bitirmiş olmak,
- ingilizcenin yanında almanca, Rusça, fransızca ve ispanyolcayı ana dil kadar bilmek,
- mesleği üzerine en az 5 yıl tecrübe sahibi,
- Microsoft ofis programlarını,dımtıs üst düzey pıkpıklama programları, pfdc-xlm, hwqpr dsm, teyteyteallamya programlarını ileri seviyede hakim olmak,
-turkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak.*
yaptığınız 100 başvurudan 2 yada 3 defa size dönüş yapılırmış bu ilanlardan o da satış elemanı ilanı için falan.
uzun zamanlar hiç bakmadığım girmediğim siteydi. nereden baksan belki de 7-8 sene. 2 gün evvel bir bakayım dedim öylesine.
ulan hesabımı da aktif bırakmıştım o zamandan beri şimdi aklıma geliyor bir tane adam aramadı lan beni buradan onca sene.
yok yaptığım iş, meslek falan da öyle çok aranan ve her daim lazım olan bir iş, + duble yabancı dil var.
sonuç olarak eskiden geberik bir yerdi, şimdi daha da kolpa ve geberik olmuş, öyle anlıyorum.
iş arama sitesi.
iş aradığımda bi halta yaramayan iş bulduğumda da bi dünya yerden telefon gelmesine sebep olan ayarsız site.
iş arama konusunda hiçbir halta yaramadığını, hatta başvurulara da bakılmadığını düşündüğüm web sitesi.