bugün

Biraz önce başıma gelen olay.

Eve girerken kafama arkadan saldırdı ve gitti yakın bir yere kondu. Ben daha ne oluyor demeden bu sefer yüzüme saldırdı ve yumruğu yedi.

Şimdi kapımın önünde bekliyor. Bu hayvan ya bana taktı ya da birine benzetti. Ama biraz daha kapımın önünde beklerse öldürmeyi düşünüyorum.

Evden her çıktığımda arkamı kontrol etmek istemiyorum.

Lütfen defol karga. Ne kadar hayvan sevsem de vururum seni!!!
Kargalarin aile baglari cok gucludur eger ki herhangi birine zarar verirseniz sizi unutmayacaklardir.
Ya ailesinden birine yada kendisine kucukken zarar vermis olmalisiniz.
Yazmayida unutmusum iyi davranirsaniz hic problem yapan bir hayvan degil.
Ne hainligini gordum nede sadakatsiz oldugunu.
"Crows remember."

Hayatının bundan sonrası için üzgünüm. O hayvan sürekli bir yerlerden seni izleyecek. Olur da ona zarar verirsen, bu sever sürüsü yalnız bırakmaz. Kargaya sadece kışt dedim diye 3 gün balkonun demirinden ayrılmamıştı çocukken. Kargalar çok kincidir. Durduk yere de saldırmaz. Muhakkak bir şey yapmışsındır.
Geçmiş olsun karga aşiretinin yeni hedefisin. Kan parası ödemeden kurtulman imkansız.
kuşlar adlı filmde görülen tuhaf olay.
Kin tutabilen bir canli ayni zamanda minnet duygusuna da sahiptir.
Madem hayvan sana kafayi takti, gonlunu almayi dene.
Yiyecek bir seyler getir, su ver, ne bileyim hayvanin hosuna gidecek bir seyler yap.
Hem bu sayede karga dostun olur. Fena mi?
Muhtemelen çevrede yuvası vardır. Yavrusu vardır. Onu korumak istemiştir.
uzun süre gitmediğim evin balkonundan kafamı uzattığımda maruz kaldığım dürüm.
hiç te görmedğim bir olay ve pespeşe yüzümün önünden dalışlar yaparak geçince, lan dedim bu nedir ya.
duyduk elbette başımıza hç gelmedi.
muhtemelen çatı kenarında yuvaları falan var.
Büyük çoğunlukla yuvasına yakın olunan durumlarda gerçekleşir.
yaşadığım semtte karga ve martıların ciddi savaşı var. cam önüne sık sık ekmek vs bırakırım gelip alsınlar diye. bu süreçte bir martının 3 kargayı gagayla paçoz edip telef ettiğini gözlerimle gördüm. özetle kargadan değil martıdan korkun. karganın büyüyebileceği ebat belli, ama martı çok çok daha iri olabiliyor.