bugün

genel olarak kendilerine yüz verilmeyen insanlar tarafından karaktersiz olarak adlandırılırlar.
Kızlar tarafından çok beğenilmek en belirgin olanıdır.
suratına güldükleri kişilerin arkalarından konuşmalarıdır.
kendi kuyruk acılarını sizden çıkartmalarıdır.
Bir ortamda yanındaki arkadaşını küçük düşürmeye çabalar.
yalan soyleme yetenegi iyi olan ve vicdan hic rahatsizlik hissetmeyen, rahat orospu cocuklaridir.
aralarının iyi olduğu kişileri göklere çıkarıp, bozulduğunda yerden yere vurup zaten şöyle kötüydü böyle kötüydü tarzında konuşurlar. mide kaldırmaz efendim allah bulaştırmasın.
fena halde çıkarcı olmaları, dalkavuk olmaları.
not: üniversite kampüslerinde, sıralarında çokça görülür.
kişiden kişiye değişen nedenlerdir. Bize göre birisi karaktersiz olabilir belki ancak başkasının en yakın arkadaşı olma ihtimali çoktur. Biz etrafımızdakilerin yakınlığını biliriz ve bize karaktersiz diyecek biriyle arkadaş olmayız. Biz de birilerine göre karaktersiz olabiliriz, bunu bilme şansımız çok az dolayısıyla da karaktersizlerin özelliğini de bilemeyiz.
ego ya doyamadığı için, sokaktan geçen garibe bile laf atar bu orospu çocukları!
şeref yoksunu olmalarıdır.
--spoiler--
bir orosbuçocuğuna senin özelliklerin nedir diye sorulur mu?
--spoiler--
götü başı ayrı oynaması. bir dediği diğerini tutmaz.
sözlerini tutmazlar. söyledikleriyle yaptıkları da paralel olmaz.
almanyada ikamet etmeleri kafidir tabi % 20 -30 bir kesim için geçerlidir.
(bkz: karaktersizlik)
Kendinden güçsüz ve fakir insanları hor görmeyi, ezmeyi severler. Bu kurban bayramında kurbanı keser ve hepsini evine taşır. Allahın emrini yerine getirdiğini sanar. Halbu ki esas o kurbanı kestikden sonra fakir, muhtaç kişilere dağıtmaktır.
beta karoten denilen insanlardır.. yapılan iyilikleri
bir balık misali hemen unuturlar.. siz değer verirsiniz, kol kanat gerersiniz fakat onlar sizi ekarte etmenin bir yolunu mutlaka bulurlar..
bu tipler aynı zamanda "nankörlüğün" zirve taşlarıdırlar..
aşırı derecede vefasızdırlar.. vefayı sorsanız, vefa'yı istanbulda bir semt diyerek tarif
ederler..
tavsiyem o dur ki; böyle birini gördüğünüzde
arkanıza bile bakmadan kaçın...
yaptığınız fedakarlıklara yapmasaydın ben mi dedim diyebiliyorsa sizden uzak kime yakın oluyorsa olsundur.
Küfür etmek, başkasının arkasından konuşmak ama yüzüne gülmek, yalan söylemek, sözünde durmamak, sürekli yemin etmek gibi özelliklerdir.
yalan söylemektir veya başka bir deyişle aldatmaktır ne türde olursa olsun. zaten karaktersiz insanlar yalan söyledikleri veya insanları aldattıkları için karaktersiz yaftası yapıştırılmıştır bu nedenle ortak özelliklerinden sayılabilir.
iki yüzlü olmalarıdır. Herkes ile işi olduğunda aşırı samimi, işi bittiğinde ise 'ben seni tanımıyorum' hallerine geçmeleri en belirgin özelliktir.
(bkz: petyr baelish)
Önce terk eder , sonra seni özledim bir yanımda hep Sen varsın der.
S*kerler o yanını senin.
kıskançlıkları gözlerinden okunur.