bugün

Tam manasıyla bi türk dizisi.

her bölüm dram, yakalanmanın eşiğine kadar yakalanıp da yakalanamayan kötü karakterler, her daim makyajlı, güzel giyimli, saçları maçları taralı-jöleli insanlar, arada sırada ekstra bi drama, insanların gönlünü fethetmeye ihtiyaç olduğunda gözüken küçük çocuk. evet, millet şimdi sizde bu yazdıklarımı kullanarak rahat bi 2 sezon sürecek bi dizi yazabilirsiniz. yalnız dizinin sonuna bi küçük "hımbıl kahraman'a teşekkürler..." eklerseniz sevinirim.
reytinglerde birinci olmasına akıl sır erdiremiyorum.
bugün maalesef maruz kalıp izledim.o kadar yavaş ve sıkıcı bir dizi ki... ayrıca bizim orta gelirli ve altı halk bu ağa paşa zengin dizilerinde ne buluyor anlamadım hala.gece gece hayatı sorguladım.
bu dizi bildiğim kadarıyla 2-3 senedir yayınlanıyor ve kimse de çıkıp aga bu nedir demiyor. şaşırtıcı.
Dünyada sadece halfeti'de üretilen kara gülden hiç bahsedilmeyen dizi.
Ayrıca kim kimin karısı, kim kimin kuması, herkes aynı adamla mı evli lan?
Doguda küçük bir kasaba lan burası. Amsterdam'da yaşanan eşcinselliğe, grup sekslere karşı çıkan ey halkım. Bunlar ne yapıyor ulen?
fox da yayınlanan uzadıkça saçmalaşan dizilerden ispanyollar rosa negra adıyla yayınlamışlar biz anlamadık onlar bir şey anlayacak mı saçmalıklardan .
ikimizde acemi birer aşıktık o zamanlar.
Sen yollarda eski bir aşka ağlıyordun.
Bense kendimi usta sanıyordum bu işlerde.
Ve yağmur gibi akıp giden yıllardan,
Geriye ne kaldığını bilmiyordum. seni tanıyana kadar. Ama farkındaydım yinede.
Ne zaman seninle olsam
Tanıdık bir kuş cıvıltısıyla uyanırdım her sabah
Şimdiyse kırılgan mektuplar yazıyorum
Hangi adrese göndereceğimi bile bilmeden
Malumun olsun; ben sende ülkemi sevdim
Hüzün dolu yağmurlarla taşan boynu bükük nehirleri
Ben sende yolları sevdim
Dallarına hiçbir kuşun konmaya bile yanaşmadığı ağaçlarla Kaplı yolları
ikimizde acemi birer aşıktık aslında
Ne yapacağımızı bilmeden serseri dolaşırdık yollarda...
(bkz: black rose)
efsane dizi. yani en azından fatih portakal öyle diyor.
yeni sezonu foxta başlamıştır.
Geldi yine tipini cibiliyetini siktiğim.
her bölümü kavga gürültü bağırış çığırış ile geçen dizimsi...
maya cok iyi ya.
Çok saçmasapan bir senaryoya sahip dizi.
dikkat gram yalansız bir entrydir:
1 kere bile izlemedim fragmanlardan zaten artık diziyi anlıyorsunuz zaten, konusu kanlı-bıçaklı olaylar... yalnız o müzik nedir arkadaş? bunu izleyen kimdir diye küçük bir saha araştırması yaptım teyzeler, teyzelerimiz! yapmayın etmeyin.
öğretmenler günün kutlu olsun nurettin rençber...

--spoiler--
ikimiz de acemi birer aşıktık o zamanlar
sen yollarda eski bir aşka ağlıyordun
bense kendimi usta sanıyordum bu işlerde
ve yağmur gibi akıp giden yıllardan
geriye ne kaldığını bilmiyordum seni tanıyana kadar
ama farkındaydım yine de
ne zaman seninle olsam
tanıdık bir kuş cıvıltısıyla uyanırdım her sabah
şimdiyse kırılgan mektuplar yazıyorum
hangi adrese göndereceğimi bile bilmeden
malumun olsun ben sende ülkemi sevdim
hüzün dolu yağmurlarla taşan boynu bükük nehirleri
ben sende yolları sevdim
dallarına hiçbir kuşun konmaya bile yanaşmadığı ağaçlarla kaplı yolları
ikimiz de acemi birer aşıktık aslında
ne yapacağımızı bilmeden serseri dolaşırdık yollarda
--spoiler--

https://www.youtube.com/watch?v=t2odxslvwho
kendaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllll!!! sen insan mısın beğğ? sakinim. konuya giriyorum.

annemler ziyarete geldi. 1 aydır, 4 bölümdür yani izliyorum bu diziyi. hee bazen başı oluyo bazen sonu oluyo ama yeteri dozda alıyorum.

efendim son 4 bölümün 2sinde esas oğlanlar, kızlar çatıdan düştü. yangın, cinayet, kumpas diziden eksik olmuyor. hani en sürükleyici dizide bile bazen bi bölüm olsun, bi bölümün yarısı olsun yeni olaylara giriş için sakin geçer di mi? bunda dur durak yok amına koyim! paso olay, paso kan, paso aksiyon, paso gözyaşı. senaristlerin sağlıklı ilişkiler yürütebileceğine ben inanmıyorum. allah yardımcıları olsun.

neyse efendim, yapım gayet masrafsız. dizinin bi doğu kentinde falan geçtiğine inanmıyorum. bence basit bi set yaptılar. acil servis, jandarma karakolu, konak dışında yapımcının ihtiyacı olan şive yapmayı bilmeyen figüranlarla dolu dış mekan çekimleri.

şu an annemin diğer dizisi olan o hayat benimi izliyoruz. görüyorum ki yakın gözlüğüyle diziyi arada takip eden babam da emekliliğe ayak uydurmuş. zira az önce kendisi,

"bu efsunu kendalın başına gönderecen yesinler birbirlerini" dedi.

karagül başlığını o hayat benimle bitirdiğime göre ben de artık sıkı bir dizi takipçisiyim. soruları alayım ızdırabını sikiiim!
Yapımcılardan ada'nın bir kız arkadaşı olmak üzere teklif aldığım fakat sonrasında o sıralar gaziantep'te bulunmadığım için gidemeyip geri çevirmek zorunda kaldığım dramlar dizisidir. Konak gaziantep'tedir.
Şu an vizyonda olan dizidir.

Ah şu baran'in hâli nolacak?

Üzüldüm.
kendal beyi ilgi ile izliyor ve cok takdir ediyoruz basarili biri.
bu dizinin aldığı reytingler ülkenin neden gelişmediğinin göstergesidir.
bugün son sahnesi nasıl acıtmıştır. nasıl gerçekti söylediği her şey meleğin o yüzden o kadar dokundu belki de. Türkiye'de kadın olmak; uzun uzun açtı gerizekalıya anlatır gibi anlattı. oturup izletmeli tüm ülkem kekolarına defalarca kaflarını taşlara duvarlara vurana dek.
edit: keko1 was here. selam keko.
edit2: çünkü malsınız arkadaşlar. Çünkü siz varsınız diye bu gerçekler var. Bu gerçekler var diye bu sahneler acıtıyor.
Hiç izlemediğim bir dizi olmasına rağmen bugün misafirlikte izlemek zorunda kaldım lakin o nasıl bir bölümdü Gözümden yaş geldi.Melek karakteri ağabeyine sitemle"Ne çok sevdiniz bizi ya tecavüze uğradık mutlaka kuyruk sallamıştır dediniz,okuyacağız dedik dayak attınız,ne çok El üstünde tuttunuz bizi keşke bu kadar çok sevmeseydiniz kitaplarımı da öğrencilere verin ama kız öğrencilere altını çizdiğim yerleri iyi okusunlar"dedi ve intihar etti.
melek üzmüştür. lan tüylerim diken diken oldu az evvel.
şaçma bi dizidir.
güncel Önemli Başlıklar