bugün

öldü sanılan adam herkesin karşısına çıkıyor galiba, baran ın dogumgunu ne diyor gerçek annesi ama heyecan içindir o falan yeni sezon başkıcakmış işte yakında. hala fox da dizi.
En pahalı türk dizisidir. Kimler kimler istedi de yar olmadı, fox bastı parayı evvelden beridir en pahalı dizimiz olan kırtlar vadisini solladı.

iyi prim yaptı, fox klasiği olarak hdmize düşen eşsiz kartpostaldan hallice manzaralar çok tuttu.

Namı diyar; Asmalıkonakkınalıkarzerda...
Bugün yeni bölümuyle ekranlara gelecek olan.
evet seymen ağa an itibari ile asmalı konağa giriyor, zerda ila nazar bakalım naapçak, dizisi.
Özcan denizi, kıyafetlerini gitmediğini unutan Batman gibi gösteren saçma sapan dizi.
O değil de ilk defa izliyoruz babamla ben.. özetini izlemeye başladığımızdan beri kim kimin karısı kim kimin çocuğu neler oluyor çözümleyemedik ne karışık bir kurgu yapmışlar anasını satayım bu ne lan.. Anlamadık hiç bir şey babannem anlattıkça babamla göz göze gelip bir kahkaha atıyoruz.. Haha..
özcan deniz in diyaloğu olmadığı bakışmalarla ve müzikle geçen garip bir dizi.
Bir türlü sevemediğim dizi. Ada ile mayayı biliyorum bi tek.
bir kere bu kadar drama gerek yok, özcan deniz'in starda bir başka dizi için anlaştığını biliyoruz. sen şimdi ağlıyorsun ya paraları götürmek için biliyoruz yani. çok saçma dizi.

ve kurtlar vadisini sollamış olup en pahalı dizimizdir.
Babaannem tarafından soluk soluğa izlenen dizidir.
O değilde oğuz komutanın kardeşi çok iyi be.
(bkz: kendal ağa)

idolüm, adam fena pek fena.
Karı dırdırı ile ölmüş dirilmiş adamı 24saat dolmadan öldürdüler. Hey hat, hayat risklerle dolu.
Kendal harici elle tutulur bir karakter barındırmayan dizi. Gerçek bir idoldür.
an itibari ile murat pezevengi (hic sevmedim) hakkin rahmetine kavuştu.

benece odada kadina baran in onun oğlu olduğunu soyledi diycem de nerde o yurek şerfsizde.
izlemeyi birakmali zira bu ada denen.. neyse icine etti dizinin, kanallar degiştirilmeli.
Sanki adam ilk kez ölüyor amma olay yaptılar.

En pahalı dizimizdir.
ohaaa !!!

baran kendal in oğlu mu dizisi..
oyuncu kadrosu şu diziyi evlerinde izlerken neler hissediyor acaba çok merak ediyorum.

3 dakikada intihara meyillendim amk.
hayır yani özlem konağa gelse ne olur? yazık lan önümüz kış. sikerim kendalını ha.
bugünki ki çekimlerin bir bölümü bizim üniversite içinde yapılan dizi film, galiba bizim üniversitede okuyan bir kız varmış tam bilmiyorum, her neyse o genç kızla genç oğlanın araba konuştukları sahnede arkadan siyah kapşonlu eli cebinde biri geçerse o benim. *
Herkesin birbirini kendini kumasını babasını falan öldürdüğü dizidir.
Asla anlamayacağım bir dizi. Her cuma günü annemlerle kavga etmeme sebep oluyor.
fox tv de yayınlanan bu dizide çok ağır şekilde riquem for a dream main soundtrack i kullanılıyor. (bkz: hırsız var)

çalmışlar resmen
fenalık geçirme sebebi.
izleyenlerin ne turlu zevk aldiklarini cozemedigim kusmuk tadi veren dizi. ölen dirilen hak getire, biri ölüyor biri dirilip geliyor olay yaratmak istenildiğin de biri birini bicakliyor hep ayni döngü.
bu dizideki karakterlerin ilk bölümlerinden beri tüm gözyaşlarını biriktirsek türkiyedeki barajlardaki su sorunu biter.
güncel Önemli Başlıklar