bugün

Ilk defa bugun izledim ve farkettim ki muthis guzeller varmis.
ben kardeş payı ve arada 7 güzel adam haricinde pek dizi sevmem. behzat ç ve leyla ile mecnun dışında dizi de izlemezdim eskiden. bu diziyi çok duydum reklamlar falan adını gördüm zaten adından kaybediyor deyip hiç bakmamıştım. bu gece de can sıkıntısına yarım saattir bakıyorum dizi tırt ama biraz önce bir abi kardeş diyaloğu gördüm ağlıyacaktım la. çok içtendi lan. ben hep bi erkek kardeşim ama en çokta sarılıp ağlıyacağım her derdimi anlatacağım bir abim olsun istemiştim. olmadı allah iki tane kız kardeş verdi ama ne zaman bi abi kardeşin duygusal yakınlaşmasını görsem içlenirim. keşke bi abim olsaydıda sopasını yeseydim hey gidi hey.
tuba büyüküstün ağlayamıyor en yakın zamanda öğrenmeli.
son bölümünde arda ile pelinin öpüşme sahnesiyle beni gülmekten kırmış dizidir.
En sevdiğim dizilerden.
bu nası bi dizi ismidir amk. 'iyice bokunu çıkarttınız' dedirttiren dizinin ismidir
o bu değil de, o polis çocuğun erkan can'ı sorgularkenki halleri ile, sıçıp sıvamış dizidir. sorguda bir komiser öyle tavırlar sergilese, sorguladığı adam hiç üşenmez kalkar, o komiserle en hard fantezilerini gerçekleştirir. o derece.
isminden dolayı kendisini ve izleyenlerini bir türlü ciddiye alamadığım dizidir.
ömerle elif whatsapptan yazışıyor..

elif iyi misin? diye soruyor fakat ömere iyimisin diye geliyor. laa oğlum, Oradaki ayrı yazılan -misin ne çabuk giderken birleşti?

çok mu detaycıyım ne?

not: ülke yanıyor benim düşündüğüm şeye bak amk.
sırf ilkin tüfekçi için izlediğim dizidir.
Son bölümde Roman holiday adlı filmden esinlenildiğini ıyice belli eden öyle ki ömerin elife yaptığı şaka ve hareketlerin,grokery peck in audrey e yaptığı şaka ve hareketlerle birebir örtüştüğü görülen ay yapım imzalı dizi.
komiser pelin ardayı dolandırıyor. kızım fazla naz aşık usandırır, erkekler böyle yani. *
konu sıkıntısı çeken dizi.
dizinin en sağlam karakteri fatih'tir. saygın soysal'a sevgiler.
rezalet!

http://www.milliyet.com.t...u-oldu--JPF8Bxh5bQLQ.html
tuba büyüküstünün bir şekilde filmden çıkarılması gerektiği dizi.elif ölsün sonra ömer başkasına aşık olsun ne olcak ki, yapmadığı iş değil yani.... bak tuğbacım burda şimdi seni de kırmak istemem ama olmuyor görüyorsun. tama güzelsin hoşsun alımlısın hatta bu özellikler yüzünden seni kıskanıyor da olabilirim tabi ama bu dizi de biraz daha iyi şeyler hakediyor gibime geliyor. son bölüm, dizinin birinci sezondan beri en iyi bölümlerinden biriydi ama sen ne yaptın? yeşlçamdan beri gelmiş geçmiş en berbat "hayırrrrrr"ı çekerek sıçtın dizinin içine. oldu mu şimdi? garibim ömer ne uğraştı final sahnesinde raytingler düşmesin diye.bütün yeteneğini sergiledi çocuk, damarları şişti resmen. ıı ıhhh, olmuyor tuğba olmuyor!
lip-o-suction opustukleri icin rtuk'un ceza vermeye hazirlandigi dizi. Tuba buyukustun son bolumde berbat bir performans daha sergilemistir. Diziyi Saygin Soysal, Engin Akyurek ve Erkan Can sayesinde surdurmektedirler.
Diziye Öykü Karayel'in katılmasıyla kaliteleşmiş dizi.
dizi günü maç var diye saati ileri gittiği iki haftada bir yeni bölüm olmadığı için, izleyiciyi soğutup reytingleri düşme ihtimali yüksek çalışma...
Hooh bir önce ki bölümu izlerken yoruldum. Çekerken ne emek veriyorlar kim bilir. Valla bu dizi ödül gibi geldi bitanecım enginim sen eksik olma emi.
hiç finalinin yapılmasını istemediğim dizi.
Tuba büyüküstun için başladığım fakat daha sonraları takip edemediğim çarşambaları 20.00 da yayinlanan Ay yapımın dizisi.
vıcık vıcık aşk sahneleri olan tezden bitesi dizi. televizyon izlemem ama sırf tv ile aynı odada bulunmamdan dolayı bu rezil dizinin rezil sahnelerinden dolayı her çarşamda kaçacak delik arıyorum. tuba b. bu kadar mı oyunculuktan uzak olur! her bölümde öpüşme sahnesi koymak zorunda değilsiniz. ergen vari sevgi sözcükleri insanı aşktan soğutuyor. vel hasıl bitin de gidin. televizyonun icadına kadar gidesim var..
bu ufak çocuk, ömer'in oğlu bence sevgili sözlük.
12 martta evleniyoruz diye söyleyen Elif, araya 2 hafta maçların girip dizinin yayınlanamayacağını tahmin edememiştir.