bugün

(bkz: dokuzuncu nesil silik)
kürtler üzerinden prim kasan ibne.
sen bana hakaret ettin ama ben sana çiçekler yolluyorum ey dost.. çünkü gerçek bir kürt'e bu yakışır..
kizligi bozulmuş bir arkadaş.
kürt ve pkk ayrımı yapılmalı zaten pkk ermeni ve kürt kesimimizin beynini yıkıyor yani kürtlere değil hdp pkk ve bunların yandaşçılarına ölüm. şimdi o yorumu yazarken düşünerek yazdıysa hoş değil ama düşünmeden yazmış olma ihtimalide var.
arkadaş vampir galiba.
şüphesiz ki, paradise05in yanından geçen insanın cümlesi/düşüncesidir.
adet mi oldun yavrum dedirtir.
güzel entryleriyle sevdiğim yazardır. k*rt arkadaşların zoruna gitmiş büyük ihtimal. olsun biz severek destekliyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=VHUSdfSNCEU
kendini kürt kızlarının sorunlarına adamış, zeki akıllı ve takdiri hak eden yazar.
Eski trol titaniktir kendisi. Irkçılık yapmak için nick değiştirmiş.
pepee fani ırkçı 1 yazar. bizden uzak olsun vesselam.
Regl olmuşsundur.
donuz. net. kafa kıyak.
bloodseeker'ın ağzından çıkmış gibi duran söz. *
Harry potter'daki basilisk söylemi. Duvarlar içindeki borulardan tısıldayarak, tosuldayarak "kann kokusu alıyorum, kaaaan!" der ve milleti taşa çevirir.
burnun mu kanadı.
beynin defolu mu kardeşim öyleyse kendi haline bırakalım. (bkz: #32769676)
Regl döneminde ki hatunların kaçarak uzaklaşması gereken yazar.
Futbol topunu görse karakola götürecek tip. Evet.
Futbolum f sinden anlamayan kufurbaz.
normalde tavuk keserlerken görsem bayılacak beni bile, paylaştığı leş fotoğraflarıyla mest eden yazar.
bunu yapan sen isen, eline sağlık.
değilsen de paylaştığın ve içimizi soğuttuğun için eline sağlık.
yani kısacası;
eline sağlık.
Regl olan sevgiliye söylenebilir. Ehe.
ölen pkk leşlerinin fotoğraflarını çok güzel paylaşıyor. moral bozukken insanın yüzünün güldürüyor.
yalnız eklediği fotoğrafları modlar silmese daha iyi olacak. bakıp bakıp keyifleniriz. cacık yerken de içimi huzur kaplar.
hilal kaplanı sevmiyorum. beşiktaşlıyım teşekkürler.
güncel Önemli Başlıklar