bugün

90-2000 modası ince kaştır, 2015 den sonra yerini kalın kaşa bırakmıştır. Ne o öyle ip gibi kaş mı olur..
sahip olduğum kaşlar.

Not: erkeğim.
Çakma sarışınlara olmayan kaşlar.
Kaşı olmayan bir kadın olarak hep imrendiğim bir görsellik olmuştur.

Microbilmemne kaş tekniği geldi kızlar. Artık bi beş altı bine kavuşacağız, üzülmeyin.

Sarımsak falan da sürmeyin çıksın diye amına koyayım, kürt musunuz?
esmer kızlara müthiş yakışan kaşlardır. sarışınlar mümkünse kafasını boynundan kesip atsın.
Bir zamanlar moda olan bu sebeple hanım kardeşlerimizin baya abartarak modaya uyma çabasıyla tam bir 80'li ağır abi modunda bir tip oluşturur,

aman gözünüzü seveyim siz modayı flan takip etmeyin siz de yarar yerine zarar sağlıyor..
Adına şarkılar söylenen kaştır.
(bkz: su sızıyor sızıyor)
(bkz: kaşların arasına domdom kurşunu) gibi.
Adına şarkılar söylenen kaştır.
(bkz: su sızıyor sızıyor)
(bkz: kaşların arasına domdom kurşunu) gibi.
bi dönem bayağı bi tutulmasından dolayı şuan sokakta hanzo gibi dolanan kızları görmemize neden olan moda.
cara delevingne yakıştığı kadar kimseye yakışmayan kaş.
bayanlarda hoş durduğunu düşünüyorum. En azından ben beyitlerin yanına konan minyatürlerdeki bayanlar gibi incecik kaş sevmiyorum. Çizgi Olanı.
maskeli imam ın sahip olduğu saçtır.

(bkz: maskeli imam)
aslında insanın en doğal halini yansıtan durumdur kalın kaş.
Fotoğraflarda kötü görüntü oluşturur. Milletin kaşı incecik bizimki amazon ormanı gibi amk.
Erkek sevgilinin kaşları olması muhtemeldir.
hiç kimseye yakışmayan kaş. ben beğenmem en azından.
ben bu kadın işlerinden anlamam lakin çok itici be. şu an moda mı bilmiyorum ama her kız böyle. yapmayın kızlar gerçketn çok kötü.
(bkz: rock lee)
(bkz: naruto)
bazen çalı kaşta denildiği olmuştur.
kezbanların ido kaşı yaparak ilgi çekmeye çalışması olgusudur.

(bkz: etme)
incecik mi yapalim kalin daha guzel duruyor.
çok sevdiğim bayıldığım kaş modeli. üstelik saçları da düz ise süper on numara. kekolar ne derse desin sevilesi öpülesi.
Simdinin genel modası. Benimkide oyledir. Ama güzel la. Kaşıma laf atan felan var yani. Evet.
kalın kaş moda diye kadınlar hamdi abiye benzemeye başladı ya, hayırlısı...
Artık aldırılmaya üşenilen kaştır.
saldım kendi haline.
iki haftada bir kuaföre gitmekten bıkılandır.
allah vergisidir. unutmamak gerekir bence bazı şeyleri.