(bkz: banu güven) kalın bacaklıdır ama gayet seksapalitesi yüksek bir hanımdır.
Dar Pantolonun yakışmadığı kızlardır.
Kalın bacak kıvamında olunca güzel ama kalın ayak bileği maalesef biraz üzücü bi durum.
insanda göz zevki diye bir şey bırakmayan, üstüne üstlük utanmadan şort giyen tombul kızlardır. göz zevkimize tecavüz etmeyiniz lütfen. gidin ip atlayın, iki koşun ya da az yiyin.
erkek bacağından daha kuvvetli ve çekici bacaklara sahip kızlardır. Ancak bu bacaklara sahip kızların fit olmaları ve kilo almamaları tavsiyedir, aksi halde fil gibi olur.
kısa mesafede çabuk hızlanırlar, yere sağlam bastıklarından ikili mücadelelerde kolay yıkılmazlar, mesafe tanımaksızın sert ve etkili vururlar. bas nikahı koy forvete 10 sene kafa rahat...
Bacak omuzda omuzları adeta bir yorgan gibi örtebilirler.
Şimdi Kalın bacaklı kız var kalın bacaklı kız var.

Kısa boylu kalın bacaklı ise siktirsin gitsin ama taş gibi olan kızlar kalın bacaklarıyla beraber gelsin sağlam masaj yaparım.
Beni bulsunlar, bisi denicem..
Moğol filminde "kalın bacaklı kadınların doğum esnasında pek sıkıntı çekmeyeceklerini" duymuştum.

Bilimsel bir dayanağı var mıdır ?
Sağlıkci kişiler aydinlatsin.
ben severim kalın bacaklı kız..
benim bacaklarımda kalın ne güzel pişti oluruz..
ayrıca o kalın bacaklarla neler neler yapılır..
Kaslı kızlar eklesin.

Add me.
etek giydiklerinde üzücü olurlar.
şu dünyada olmaktan en çok korktuğum şeydir, fobi gibi bir şey. başlığı görünce bile korkuyorum.
hadise sanırım bu kızlara örnek olabilir.
Tüm kiloyu kalça bölgesinden alırlar. Boyuda kısaysa uzak durun. Büyüdükçe un çuvalına dönüşürler.
Ben hep saçlarına baktığımdan göremediğim kızlardır.
Ben kadınların bacaklarına bakmam ben boyunadabakmam ben renginede bakmam aslında ben hiç bi şeye bakmam kalbine bakarim atiyosa eğer olay tamam.
Futbolcu kızlardır. Iyi rövaşata yapar bunlar.
bir de kısaysa tadından yenmez.
benimki gibi boyla ve üst bedenle orantılıysa gayet hoş durduğunu düşünüyorum.
zevkler ve renkler tartışılmaz o ayrı tabi.
yere sağlam basarlar tıpkı platform topuklu ayakkabı misali.
türkiyede'ki örneği şüphesiz budur..

görsel
Çizme de giyince Aralıksız molasız 18 saat intikal edebilecekmiş intibaı uyandıran kızlardır.
o güzel yüzlerine bile iticilik getiren bacaklara sahip kızlar.