bugün

30 mart 2014 yerel seçimlerinden de alnının akıyla çıkmış bir başbakandır.

sayın başbakanımıza kumpas kurmak isteyenler başarısız olmuştur, recep tayyip erdoğan karşısında tüm dünya diz çökmüştür.

allahın izniyle bütün chp'liler sayın başbakanımızın elini öpecektir.
17 aralık operasyonundan alnının akıyla çıkmış bir başbakandır.
bin tane yalanı ortaa dolanırken alnı secdede olsa ne farkeder ülkesi başbakanıdır. ya da değildir.
"penisilin" kelimesinin "penis" kısmını rtük'e biplettirerek iyi ve terbiyeli insanlar olmamızı sağlayan başbakandır.
iman kalbinde değil dilindedir. kuran bu tipler için güzel bir tanım yapmıştır;
(bkz: münafık)
başörtülü bacılarım diyerek oy toplayan din istismarcısı değildir.
Evet ya iman varda neye iman?
kameramanların görüntü almasını bekleyen başbakandır. şöyle bir diyalog geçebilir:

b: hadi artık beynim akacak şimdi çeksenize!

k: hiç bozmayın...çkııtt...
kalpteki imanı ancak ve ancak allah bilebilir. geberdiniz şirk koşamadım diye. cahiliye döneminde puta tapanlar bile sizden şerefliydi.
din tüccarı olan başbakan bozuntusudur. bu duruma inanan da gerçekten ya embesildir ya da cahilliğin dibine vurmuştur. evlat olsa sevilmez.
dostlar alışverişte görsün diyordur.
Rabbim basimizdan eksik etmesin.
Kıblesi washington dc olan, korkusu barrack'ın beyzbol sopası olan kişidir. Halkına diktatör, amerika'nın itidir.
alnını gördük de kalbini göremedik nedense.
atayiz başbakan isteriz. bunu değil.
Eli bizim cebimizden uzak dursun da alnını nereye koyacağı bizi ilgilendirmez..
(bkz: Reklamları izlediniz)
Ne alnı hz. Ömer' in alnı kadar secde görmüştür, ne de kalbinde hz. Ömer' in kalbindeki kadar iman vardır. Buna rağmen rivayet odur ki; hz. Ömer kendi şahsi işleri için devletin mumunu söndürüp kendi mumunu yakarmış. Eşi kendine yeni elbise aldığında 'demek ki maaşım fazla, azaltılmasını isteyeceğim' demiş.
Bizim başbakan cidden cesur adam zira allah' tan, hz. Ömer' in korktuğu kadar korkmuyor demek ki. Helal olsun.
ikisinin olmasının da bana faydası olmayan başbakandır.

Ben bana dünyanın en pahalı benzinini kullandırmayacak başbakan istiyorum.

Ben halkı isyan ettiğinde "çapulcu ayyaşlar" diye hakaret eden değil, "neyiniz var, bir yanlış mı yaptık" diyecek başbakan istiyorum.

Ben yalan söylemeyen başbakan istiyorum.

Vicdan sahibi başbakan istiyorum.
“Kişinin namazına, orucuna bakmayın; konuştuğunda, doğru konuşup konuşmadığına, kendisine emniyet edildiğinde, güvenilirliğini ortaya koyup koymadığına; dünya kendisine güldüğünde, takvayı elden bırakıp bırakmadığına (menfaat anındaki tavrına) bakıp öyle değerlendirin.” (Kenzul-Ummal, h. No: 8435)

“Kişinin namazı, orucu sizi aldatmasın. Dileyen oruç tutar, dileyen namaz kılar. Fakat güvenilir olmayanın dini de olmaz.” (a.g.e., h. No: 8436)
inanılmaz mantık hataları içeren yağlama yıkama tanımdır. kalbinde iman olduğundan şüphelenmek için yeterli neden vardır. alnının secdeye varıp varmaması da zerre kadar önemli değildir. zira,bir başbakanın görevi namaz kılmak değl, adaletle, suhuletle ve vicdanla ülke yönetmektir. önemli olan kriter budur.

öze değil şekile bakan ahmaklar onun elinde oyuncak olduklarını ne zaman anlayacaklar ?
bunu senin benim gibi insanların gözüne sokmak ne kadar doğrudur, orasını bilemedim vesselam.
adnan menderes ve turgut özaldan sonra üçüncüdür.
bugüne kadar Türkiye Cumhuriyetinde bir tek Turgut Özal başarmıştır bunu.
yaşlarından mütevellit gördükleri tek başbakan rte olan, baba baskısıyla başını kapatmış kızların ya da eline satırı alıp insanların yaşam alanlarına dalan oğlanların başbakanları kategorize etme şekli.