bugün

insandır, normaldir. kimin acımadı ki?
zor bulunur böyle erkek ,helal olsun ,bi de çekinmeden bunu söylüyorsa onu takdir etmekten başka şey söylemek düşmez bize, ama sevdiği kıza da kızıp beddua etmesin lütfen kalbi acıyor diye.sonra pişman olabilir.
candır. ben nedense erkeklerin üzülmesine dayanamıyorum be. kadınlar hep yalandan üzülüyormuş gibi geliyor da erkekleri bu konuda samimi buluyorum. ya da çok safım.
kalbi değil onun başka bir yeri acıyor .
Kalp krizi öncesi tepki veren erkektir,duygusallaşmayalım.
kalbim acıyor diyen erkek,doğru söylüyordur.erkeklerin duygularında falso olmaz.ne hissediyorsa odur.kalp acısının reçetesinde tek ilaç yazar.o da alkoldür.ha bir de zeki mürenden türk sanat müziği.bu acı ne yazık ki dinmekle azmak arasındaki bir çizgide gider gelir.uzun süre kullanılan ilaç gibi kullandıkça etkisi azalır.bu sefer sarhoş olamamak başlar.allah kimseye kalp acısı yaşatmasın ya da kalbine ateş düşürmesin.her aşk karşılık bulsun inşallah.
Duygusaldır.
erkektir. onca başka erkek tanımlamasına rağmen en afillisidir hemde yok ağlamazmış, yok sevmezmiş bin türlü masala bir erkek gibi dik durabilmiştir , tüm toplumsal kabullere inat farklı olduğunun birey olduğunun ilanını yapabilmiştir.
Hem kalp sadece kan pompalamak , kirli kanı temiz kandan ayırmak vs. işlemlere borçlu değildir herhalde mevcudiyetini.
Kaybetmiştir bu erkek , maalesef kaybetmiştir.
Yıllarca emek vermiş , belki güzel günler yaşamıştır , sevilmiş , sevmiş dünyanın bazen iki kişilik olabildiğine inanmıştır. Ama bu iman içerisinde unuttuğu bu dünyanın dönebildiği ve değişebildiğidir , içindeki insanlarında bir süre sonra karşısında sevdiği insanı sadece cismen bulabilmiştir , onca şiir , bir dolu anı , ıslak bir öpücük ve burnunun direklerini sızlatan bir kokuyla kalakalmıştır öylece kapıda.
Ne çalabilmiştir o kapıyı nede açılabileceğinden ümitvardır artık bir zamanlar kendindede anahtarı olan bu kale kapısının.
Kabullenememiştir.
acıyı iliklerine kadar hisseder.
aydınlık ve karanlığın ıssız gücü sizinle olsun.

Tescilli gaydır.

iyi sözlükler efendim
bağırsaklarındaki gaz kalbine baskı yapmıştır,normaldir.
Hastadır lan bildiğin.

Doktora görünmesi gereken erkektir, check-up filan.
ne atar damar ne toplar damar ne de aort damarı hiç bir işe yaramayan erkektir.

şahdamarı olmasa.
niye bu kadar gömdünüğünüzü anlamadım. bütün hassas kalpler için bu dünya bir cehennem değil mi zaten?

kalbim acıyor anne...
Aşk acısı çekiyor olabilir.