bugün

Çok çirkin bir kız olduğunu düşünüyorum ama ben şarkılarına önem verdiğim için problem sıfır.

normalde söylediği tarzda şarkılar dinlemem fakat kendisinin şarkılarını ezberlemiş bulunuyorum

Hatta sarhoş olup sevdiğim adama Ses kaydı atmıştım ulan rezilliği koş.
Basima bir is gelmeyecekse sevmedigim, tarzini begenmedigim hanim kiz.

Olmamis.
acayip derece de ibrahim büyükak'a benzettiğim şarkıcı. tarzından, konuşmasından, şarkı söylemesinden bile gıcık alıyorum. buram buram küstahlık kokuyor.
Azalirken azalirken
Kapilar ardinda
Kactigim zamanlar
Bosvermistim aslinda
Yikilirken kumdan kalelerim
Birer birer karsinda
Zirhi paslanmis bir kahraman gibiyim.
Şişirilmiş balon.
Haydi söyle şarkısını öve öve bitiremediler. covermış.
ibrahim tatlıses'ten dinleyenlere kro tipiyle bakan insanlar, kalben'den dinleyince müzik kültüründen anlayan bir bireye dönüşüyor.
Açıkça söylüyorum ibo'dan dinlemeyi yeğlerim, o ne öyle mayışık mayışık.
Başıma bir iş gelmeyecekse Sesini ve şarkılarını beğenmediğim şarkıcı. Şarkı sözlerinde derin manalar bulduklarını iddia eden kişilere de ayrı şaşıyorum. Saçma sapan sözler+ gitardan başka bir şey göremedim.
"fırtınalar"ın hafifliği, "saçlar"ın derdi, "haydi söyle"nin yorumundaki orijinalliğiyle beni kendine hayran bırakan, nasıl olduğunu anlamadan kendimi d&r'da albümünü kasaya verirken bulmama sebep olan kadın.
Hadise dinleyen kızlarının, söylediklerini hissetmemesi muhtemel olan duru sesli şarkıcı.
Nil karaibrahimgil'in de severek dinlediği biriymiş.
kendisi imaj çalışması ürünü olan şarkıcılardan bıkmış insanlar için yeni bir duraktır. sadeliği , doğallığı özlemişiz. çok beğenerek dinliyorum.
fırtınalar şarkısında "Bugün doğum günüm de benim, rakı falan içcem" diyip de tatlı mı tatlı gülen, son iki yıldır kendi müziğini yapan heyecanlı ve özgün sanatçı.
sadece şarkısı beni benden alır. iyidir güzeldir. şarkılarıda fazla anlamlıdır dinlemeyi bilene. mahsun kirmizigul un haydi söyle sarkisinida cover layarak bambaşka ve modern sekilde gözler önüne serer.
Gözlüklü haliyle çok cool olduğunu düşündüğüm güzel sesli şarkıcı.
Populer olmadan önce her yerde saç varı dinleyip yurtta temizlik yaparken bolca söylediğim şarkının soyleyeni.
Aç değil açık değilim kaçığım çorap gibi diyerek beni anlatmistir.
Severim. Evet.
Bunu yazdım mj hatırlamıyorum da sik gibi sesi var.
"istanbuldayım, aşığım ve müzik yapıyorum. Daha Mutlu olamam..."

Gerçekten samimiyetle müzik yaptığına inandığım güzel insan. Yolu açık olur umarım.
kalbi, kalple ilgili olan.
https://www.youtube.com/watch?v=XASU6hcg-9g
Bu şarkısını sevebildim bir tek. Sesi çok ilginç.
"Sadece" şarkısını nedense benim de çok sevdiğim şarkıcı.

Edit: sonuna doğru doğalım mı sevgilim bölümü en çok hoşuma gidendir.
Youtube da video izlerken video öncesi reklamda çıkmıştır karşıma ve o andan itibaren şarkılarını dinlemeye başladım. Favori şarkım ise doya doya.
powerturk 'teki fransız yönetmen klibini beğenmediği için yayınlamamış.
bu kadın daha sofardaykene dinletiyordum insanlara. bu nasıl ses bu nasıl kadın diye söyleniyorlardı. şimdi o söylenenlerin şarkı listelerinden muhakkak bir kalben şarkısı var konserlerine gidiyorlar falan. (bkz: popülerizm)
kendisini bilkentte okurken basit bir insanken görmüşlüğüm ve tanışmaya fırsatımın olmadığı kızdır haa bişey kaybettim mi kaybetmedim neden çünkü en azından sesini dinliyorum

yüreğini anlatmaya yetiyor yüreği güzel insan

https://www.youtube.com/watch?v=4OjzMVYSNz0
(bkz: depresyon playlisti)
yeni nesil bir baltaya sap olamamcıların.

bir yumurta bile kırmayı beceremem ki ben ihihi :/ 'cilerin.

odamı dağınık bırakayım da ne kadar ''piremses'' bir kişilik olduğum anlaşılsıncıların.

eline geçen haftalığı, taksimin ucube bir köşesinde, aşırı miktarda su dayanmasından dolayı derişik bir çözelti halini alan alkole yatırmayı düzene karşı bir isyan belleyenlerin.

en büyük hobisi üç kız- üç erkek, en şaşalı günlerini 18. yüzyılda yaşayan nargile kafelere ederinin çok üstünde hesap bayılmak olanların sesidir efendim.