bugün

Günaydın eküri.
günaydın ahırdaş.

abime alayım mı seni be?
Bir günaydın diyenimiz yok be.

O konuda alkolik bey ve veronica hanıma bende kırgınım.

Günaydın kanka. *
Kankam.
Adamdır. Kalasnikov bu sözlüğe zaman harcayan ve gelişimine katkıda bulunan değerli bir yazardır. Evet.
Sıklıkla sözlükte selamlaştığımız ve birlikte derleştiğimiz değerli bir yazar. Her zaman yazsın.
Anadolu turku olup da kazakistanli diye nick alan elimde goruntulerin var in fakesi olanlara dert olmuştur.
Varlığı mutluluk sebebi olan yazardır. iyi ki var.
Benim bu Sözlükte veziri azamımdır. O na yapılan hakaret bana yapılmış sayılır. O nun her dediği benim irademdir. Evet.
Değerli yazardır. Neden çaylak olduğu merak konusudur ek olarak. Darısı protez abiye.
sebepsiz 3 gün çaylak yemiş. o 2 haftaya anca açılır. çok gördük bu moderasyon numaralarını.
haydaa bende diyorum mesaja saniyesinde dönen adam neden cevap vermiyor.

kalasnikov, alkolik oldum ve tito emmi den sonra sıra tengir budun, kale3112 ve benle devam edecek sanırım.

Geçmiş olsun kardeşim.
Sözlüğün 2. Büyük cincisinin çaylak olma durumudur. Yani ben moderatör olsam tırsardım. Adamın kafası bozulsa, 2 cin gönderse ne yapacaksınız anasını satayım?
Geçmiş olsun knk. Evet.
attığı rus kız fotoğrafına bakarken içim ürperten yazar.
Elim ayağım titredi. beni abdestli abdestli günaha soktu. .
imdi tengri onun cezasını kestu!
Çaylaklıktan kurtulmuş yazardır anlaşılan bir yanlışlık olmuş.
Sevmeyenin aq.
Son derece iyi niyetli ve değer bilen bir yazardır. Birine kızmışsa bu konuda haklıdır.
Sevdiğim bir yazardır. Yeni nicki de güzel. Evet.
Vay gardaşım silik yemis uzdun be usta. Öglen muhabbet ediyorduk yeni gitmiş. Tüh yazik oldu bir kardesin hazin ayrilisi.
“ nasıl silik yemiş ? “ dediğim yazar. Şaşkınlıktan ve öfkeden çılgına dönüyorum. Kilise sarapcisi, true, bahtsizeskimo ve aslolan Fenerbahce dir’ in gitmesi gerekirken güzel insanlar gidiyor. Kötülerle çevrildik çok yazık.
inşallah geri döner. Dönerse de haber versin.
Goran Bregović'in bir şarkısı. şarkının ana teması - "savaşa hayır! savaşırsan keleşin namlusunu dübüründe hissedersin mirim!".
ak 47 sini alıp acil operasyona gitmiş ve görev gereği de hesabını silmiş.
beni de çağırsaydın be.
Ulan amına koyayım ya.
Öğlen 3-4 gibi sesi hiç çıkmıyor diye çaylak oldu sandım bi baktım. Baya hesap açıktı.
Şimdi ise silik haberini duyduk. Beterin beteri varmış.
Lan şu götveren kaynayan ortamda doğal, gerçekçi tek insandı belki de bu çocuk, ne istediniz de sözlükten soğuttunuz amına koyim ya.
Tez gelesin, gelip de haberini veresin biraderim benim. Gel de bitsin bu Sıla, bitsin bu hasret.
afalladım. sıkıldım diyordun ama nasıl gittin ki öylece? yokluğuna çok alıştırma sakın. kendini özletmeden çabucak gel.