bugün

rumuzunu anne rusya olarak değiştirmiştir. beşiktaş konyaspor karşılaşmasında adına kareografi düzenlenecek şehidimiz ömer halisdemir'dir.
yarın ki beşiktaş karşılaşmasında konyaspor'umuzun adına kareografi düzenleyeceği şehidimiz..
Saygıdan bahsedip saygısızlığın alasında bulunan ikiyüzlü bir edep yoksunu.

Sen o nicki bırak da anam erdoğana feda olsun diye bir nick al kirletiyorsun halisdemirin halis ismini.

Şerefsizin bin yüzü vardır birini bile adam gibi giymez derler ya bu yazarı anlatan bir söz.
Özgüvenimle sinirden yanık içinde bıraktığım atatürk düşmanı yazar.

Kendisi "birilerine" güveniyorsa o zerre umudunu kırayım, aslanım güvendiğin " birileri" pek yakında hapse girecek ve emekli dahi olamayacak. Sen de yarın öğle namazından sonra başvuru savcılığına olayınla birlikte bildirileceksin.

Madem atatürk'ün ülkesinde atatürk'e hakaret ediyorsun, bu ülkede ekmek dahi yok cemi cümlenize.
kahraman halisdemir. aldığı nick dolayısıyla yazdıklarına dikkat etmesi gerekli yazar arkadaşımız. iyidir hoştur.
türkiye cumhuriyeti kanunlarından bihaber atatürk düşmanı sözde yazar. en kısa sürede silik olmasını diliyorum. ilk defa beni birinin nick altına sövmek zorunda bırakmıştır. halbuki ben ne troller gördüm 10 yıllık sözlük üyeliğimde.

(bkz: kahraman halisdemir/#33811560)
Modası twitter'da şehitlere küfrettiği için tutuklanan pkklılar sayesinde geçen ögeyi denetle muhabbetiyle sıyıracağını sanan bir devlet düşmanı.

Moruk sen canını sıkma ya. Logları isteriz modlardan. Öyle görürüz hesabı.
böyle internette her istediği sikimi yazabileceğini sananlara tav oluyorum. hayır şimdi sıradan bir insana hakaret etse, şikayetçi dava edebilir veya şikayetini çekebilir. fakat atatürk'e hakaret etmenin cezası var tırrek.

ip adresin belli, yazdığın şeyler belli, bu sözlüğün sahibi belli; seni bulmak iş değil yani. aksine çok kolay. telekom en geç 1 haftada dönüyor ip taleplerine tüm detaylarıyla. küçücük beyninle bunları düşünemeyeceğini de biliyorum.
yalanlarını sikeyim senin göt oğlanı. öğeyi denetle ile bir şey yapmak istesem böyle mi yazarım.

sözlükte de loglar tutuluyor. bir derdim var ya yaz bakalım, sildiğin entry de düzenlediğin entry de otomatik saklanıyor. cahil pezevenk.
Atatürk'ün kurduğu devleti sünni teröristlere karşı korurken şehit düşen ömer halisdemir çavuşun adıyla devlet düşmanlığı yapmasının bedelini üç vakte kadar ödeteceğim bir zat.
atatürk düşmanı bir orospu çocuğudur.

görsel
Kardeşim sorunların mı var Adama senin gibi insanların ölmesi dileğiyle yazmışsın sen maaş alıyorsun o yaptığın için Adam canını veriyo ve işkence görerek. Yaptığın ayıptır bedduayı haketmişsin ilgi bekleyen basit bir insansın ama insanların yarasına tuz basma ilgi göremediniz diye tükürecek delik arıyorsunuz .