bugün

kafaya sıkmak öldürür, kalbe sıkmak öldürmez, süründürür...
Kafaya.

Hedef degerli olunca tanımlama icin "mozambik stili" dedigimiz yontem kullanılarak bir karaciğere, bir yüreğe ateş edilir. Karaciğer ya da yürek yara aldığı vakit kurtulmak olanaklı olsa da beyine gelen bir atışın "corpus callasum"a isabet etmediği sürece benzer bir olasılık yürütmek imkansizdir.

Kendini begenmis insanlar! Az oteye.
onun bırakıp gitmesi.
Karşındaki Zombie olunca çare yok, kafaya.
garanticiler için vazgeçilmez.
mozambique drill.
neden kafa mı gövde mi diye kasıyorsunuz ki, ikisine de sıkın.
(bkz: ibrahim tatlıses)
Kalbi taş olanları düşününce bu soruyu tekrar yargılamak fikrindeyim.
Vereceğiniz tavsiyelerin sonunu düşünün derim.

Biraz düşünerek yazın diyeceğim ama galiba kimileri zaten kafaya sıkmış ki, intihar edeceklere akıl veriyorlar.

Soruya cevaben: intihar falan yok, çıkarın onu aklınızdan!
kendi kuzeninin kafasına sıktıktan sonraki halini görmüş, ve 12 ga tüfeğe domuz kurşunu diye tabir edilen tek mermi koyup kalbine sıkmasına rağmen ölmemiş bir gençle bu konu üzerine uzun uzun konuşma fırsatı bulmuş biri olarak şunu söyleyebilirimki; kesinlikle doğru kalibre (cal) bir silahla ki benim tercihim en az 45 acp olurdu, doğru açı ile ki bu açı olayıda çok önemlidir, kafaya sıkmaktır. ayrıca kalbine sıkmasına rağmen ölmeyen malatyalı kardeşimiz ölmemiş ama iyileşene kadar ölmekten beter olmuştur.

bu arada bir dip not olarak şunu söylemeliyim; ikisininde intihar nedeni aşık oldukları kızlardan ayrılmalarıdır.

(img:#1694661)
Ilk dusundugumde, sanirim ben beyinden korkarim. Bir kac saniye fazladan yasanilir sanirim kalbe gelen kursundan sonra. Ama beynine aldiktan sonra kursunu, kalbin atsa ne yazar... sen bilmekdikten hissetmedikten algilamadiktan sonra...
Kalp , zira delindiğinde kan hızlı bir şekilde vücudu terkedeceği için hayatta kalma sanşı azdır . Ancak acı derecesi yüksek olacaktır . Ama kafaya sıkılan mermi , ölümcül yere gelmeyebilir ve hayatta kalma şansı yüksektir . Hatta beyninin yarısı alınıp yaşayan kişiler mevcuttur . Örnek , abraham sweetvoice .
Sözlüğün tartıştığı şeye bak. Ulan nasıl öldürürüm değil nasıl yaşatırım diye bak sığır. Bir sonraki seviyesi için;

(bkz: benim babam seninkini döver)
Efenim şimdi keskin nişancıların daima göğse sıkmasının nedeni cesedin teşhis edilebilmesini sağlamaktır yoksa babayı alırlar.
Kafadan olduğu kanaatindeyim. Kafaya tek kurşun meşhur bir infaz şekli sonuçta.
Dünyada çok acı çektim daha da acı çekmiyim diyosanız kafaya sıkın. Yok ben acı çekerek buralara geldim acı çekerek hayatıma son veriyim diyosanız kalbinize sıkın. Çünkü kafanıza sıktığınız anda bilinciniz kapanır şansınız varsa ölürsünüz (gerçi size müdehale edene kadar o kan kaybından ölürsünüz) şanssızsanız vücudunuzun %90'ı felçli olarak kurtulmanız mümkündür.

Kalbinize sıkarsanız sizi asıl hayatta tutan kalp olduğu için vücudunuzda ufak bir şok etkisi yaratır ve kalbinize saplanan kurşunun acısını yoğun bir şekilde hissedersiniz (bu hissetme maximum 3-5 saniye olabilir çünkü bilinciniz kapanır) size müdehale edemeden kan kaybından gidersiniz.(tabi kalbinize sıkabildiyseniz) ama yok ben kesin sonuç istiyorum diyosanız ateş eden bir doçka'nın önünden geçmeniz yeterlidir tanınmaz halde morga kaldırılabilirsiniz.

Hee bu arada şu uyarımı ciddiye alın. intihar çözüm değildir, aileni kaybetmişsindir, yalnız kalmışsındır dünyada eyvallah o durumda olsam 1 saniye düşünmem. Ama sikik sebeplerden dolayı atıyorum karım beni aldattı, borçlarım var, sevgilim beni terketti gibi saçma sapan şeylerden dolayı intihar edip de ailenizi kahretmeyin. Sonra siz ölüyosunuz arkanızda yıkık bir aile kalıyo.