bugün

sinemada izlenmesi gereken film. malum ortamlara düşmesini beklemeyip sinemada izleyin. yerli film nihayetinde. destek olun yerli sinemaya.
erkek arkadaşımı haftasonu zorla götüreceğim film.
sabah seanslarına girmek daha iyi olur. lise çıkışlarında özellikle sinemada epey bir gürültü olabilir. ya çok geç giddeceksin ya da çok erken.
yer yer komik yer yer hüzünlü. şaheser olmayabilir, ama eğlendirdiği de bir gerçek.
metin akpınar diyorum başka da bir şey demiyorum.
metin akpınar, güven kıraç ve cihan ünal hatrına şans vereceğim film.
sabahtan beri sol framede. gidelim bari de sol frame eski haline dönsün. kafalar iyidir. yaptıkları film de iyidir herhalde.
anlaşılan zall reklam anlaşması yapmış.

bu kadar da baymayın insanları yeter. *
lan oğlum kendi filminizi kendiniz mahvediyorsunuz.
bu kadar salaklık yeter.
çevremdeki herkesi engelleyeceğim bu yaptığınız zırvalıktan ötürü.
(bkz: metin akpınar)
(bkz: güven kıraç)
metin akpınar belki bir daha sinemada rol almaz. onun için izlemek lazım.
heryerde karşıma çıktı fragmanı defalarca izledim. Filme de kız arkadaşımla gittim. güle güle eğlenceli vakit geçirmiş olduk. teşekkürler kafalar.
kafalar ekibinin yaptığı, bünyesinde metin akpınar gibi bir devi barındıran film.
bir çok komik sahne vardı. usta oyuncular da oyunculuklarını çok başarılı bir şekilde yapmışlar. kafalar da arada hiç sırıtmamış. bunu başarmak zor başaranları alkışlamak lazım.
--spoiler--
Kafalar Karışık, evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Atakan’ın sevgilisi Buse ile mutlu bir birlikteliği vardır. Çift ilişkilerini evlilikle taçlandırmak ister. Zengin bir kadın olan Buse’nin dedesi ise bu evliliğe razı gelmez. Atakan ne yaparsın yapsın Buse’nin dedesini ikna edemez. Böyle olunca geriye tek çare Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasının bulmak kalır. Müstakbel kayınpederini bulmak için macera dolu bir yola koyulan Atakan’a bu serüvende yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder.

--spoiler--
Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi isimler var.
aldım biletimi akşam kesinlikle izleyip tekrar bu başlığa geliyorum.
Filmin görüntü yönetmenliğini ise “Mustang” filmi ile Oscar ödülüne aday gösterilen Ersin Gök üstleniyor.
hakkı yenemez bu filmin türk komedi filmlerinin arasında yerini yükseklere taşır ve korur. bir çok sinema filminden iyi bir film ortaya koymuş kafalar ekibi.
Yıldız Tilbe ve Funda Arar, sosyal medya üzerinden yayınladığı müzik videoları ile dikkat çeken oyuncu ve şarkıcı Feride Hilal Akın ve sosyal medyanın ünlü YouTuberları da yer alıyor.
vine'dan nereye geldi adamlar bunları alkışlamayacakta kimleri alkışlayacağız. hem sempatikler hem komikler filmi de bize çok iyi yansıttılar. başarı kokuyor.
kızın zoruyla gidip beğendiğim bir film olduğu için çok mutluyum. kızın seçtiği filmlerde hep uyudum bir tek kafalar karışık hariç.
"ya youtuberlar filmmi yapabilir" algısını çok güzel kıran yerlebir eden bir film olmuş.
belirli mecralarda belirli bir gelir elde edildikten sonra bunu başka projeler ile pekiştirmek istemeleri gayet normal bir durum. zira söz konusu filmi kimseye zorla izletmiyorlar. ben de gidip izlemeyi düşünmüyorum ama yine de yerden yere vurmuyorum. eleştirmek en doğal haktır ama hakaret etmek kimsenin haddine değildir. youtube vidyolarının bazılarına çok gülmüşlüğüm olsa da, gidip vizyon filmlerini izleyecek vaktim olmadığı için sonradan TV de izlemeyi planlıyorum.

yine de verilen bir emek var, emeklerine saygı duyuyorum. Başarılar.
tatlı bir film olmuş kafalar bu işi yapıyor.