bugün

gideceğim deyip gelen namerttir
isim önemli değil
kim olursa olsun.
en gereksiz seçenek. madem sözlüğe girmek istemiyorsun girme. sanki hesabın 10 gün sonra kendi kendini imha edecek.
görüp, duyduğum en saçma izin. sözlüğe girmezsin olur biter. sanki kadrolu, sigortalı kamu görevlisiyiz sözlükte...
Şahsım adına Sınav sürecinde sıklıkla başvurulan sözlük özelliğidir.
Sözlüğe yine de giriş yapılabilen uygulama. Amacı nedir ki bu durumda?
sözlükte zaten artık aktif değilim çor çocuk trollcükler bastı burayı diyerekten 10 gün deneyeceğim hadisedir memnun kalırsam uzatırım.
15 gün kafa izni aldım, almaz olaydım. Uzun dönem asker gibi Şafak saydım resmen. Kıymetini şimdi anladım sözlük.
doktor 3 ay yazdı.
3 ay sonra görüşmek üzere.
Kafa dolu olduğu için alamadığım izine verilen addır.
Yarın benimde çıkacağım izindir.
(bkz: kafa dağıtmak)
(bkz: kafa rahat)
an itibariyle aldığım izindir. hoşçakalınız.
Bir aylığına alacağım izin. Böylesine nezih bir Sözlük ortamına pek de ayak uyduramıyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
Artık gündem takip etmek de istemiyorum. Ne de geyik yapmak trollerle... Çok içime kapandım zaten sözlük. Biraz ara vermek daha iyi olur. Kendinize iyi bakın.
Bi insan sözlükten niye izin Alır Amk, bu neyin kafası olum?

Beyninizi sikem.
sözlüğün mobil uygulamasında bu konuyla ilgili kocaman bir açık var. izin alıp izninizi onayladıktan sonra siteden giremesenizde uygulamadan girebiliyorsunuz. entry oylayabiliyorsunuz hatta girebiliyorsunuz da... şu anda izinliyim ve bu entryi girebiliyorum mesela. sadece mesaj gönderemiyorum. onun dışında her şey normal. hiç izindeymişim gibi değil yani. bir garip. sanırım geliştirilmeli.
görsel
Saat 10:42'yi geçmiş ve an itibariyle bitmiş olan izindir. Evet.
Komutandan dayak yeyince olur o anasıda sorunca heeeç canım sıkıldı öyle işte der.
Hür iradeyle kullanılan izindir. Sonuçlarına kişi kendi katlanır.
Bi 5 gün aldığım izin. Yatalak dedeme bakacağım. Hadi kendinize iyi bakın beyler.
(bkz: zall senelik izinleri 60 güne çıkar allahsız)

Bazen alınması gereken izindir, hayatımız sözlük olacak yoksa*