bugün

Uzun sure ev disinda kalip aniden haber vermeden eve dondugumde sifatini paylastigim erkek. Seviyorum surprizleri. Misal 15 gun yurtdisinda olmam gerek normalde 13. gece donuyorum pat uyku sersemi sarilmalar aglamalar... Ozetle bir kadinin aglamakla olan iliskisi cok enteresan ic dinamiklere sahiptir ve kadina aglamak yakisir kim nederse desin. Mutluyken mutlulugunu, uzgunken uzuntusunu direk icinize enjekte eder goz yaslari.
mutluluktan ağlatmışta olabilir.
sevinçten aglatıyorsa en asil duyguların erkegidir. ama üzmüsse ve kadın bu üzüntüden dolayı ağlıyorsa küfürleri kifayetsiz bırakan erkektir.
Musevilerin, Tanrı ile insanın konuşmasını anlatan kitapları Talmud'dan bir alıntı;

"...bir kadını ağlatırken cok dikkat edin,
çünkü 'Tanrı gözyaşlarını sayar!'
Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı,
ayaklarından yaratılmadı,
öyle olsaydı ezilirdi;
üstün olmasın diye başından da yaratılmadı.
ama göğsünden yaratıldı,
eşit olsun diye;...
kolun biraz altından,
korunsun diye....
kalp hizasından 'SEViLSiN' diye ...''
öldüğünde kadınım diye ardından ağlayıp toprağına gereksiz nem sağladığında o toprağı attığı küreğin sapı götüne sokulası erkektir.
canı cehenneme.
Büyüklerimizin deyimiyle 'Kadınını ağlatan erkek gülmeyecek erkektir'.
"kadınını" ne demek yahu? erkeği, kadının sahibiymiş gibi gösteren cümle.

sevdiği kadını tarzında tamlamalar kullanmak kadını bir malmış, sahibi olunacak bir objeymiş gibi göstermekten uzaklaştırır.

işin garibi bu tarz şeyleri seven kadınlar da yok değil. sahibim olsun, beni sahiplensin, malı olayım kullansın beni diyenler de var. beter olun lan!
aynı şekilde ağlatılmalıdır.
ağlayan kadın kadar da iğrenç bir şey yok acizlik yapmayın diyeceğim yine ağlar çoğu utanıyorum sizden.
Hatunu elde tutmasını biliyordur, acı ama gerçek( şiddet dışında ağlamak tabiki ).
öküzün önde gideni, inançsız itin tekidir. not: Hz. Peygamberimiz eşlerine çok iyi davranırmış.
sebepleri olabilir.
kadınını ağlatan erkek: erkek değildir. doğru olan erkek kadınını ağlatmamak için onun yerine ağlayan erkektir.
Eğer ki haksız yere sırf üzmek için bu eylemi yapiyorsa er kişi akan gözyaşlarının intikamını hayat çok güzel alacaktir.
çok ayıp ediyorlar bunlar çok.
illa sevmeyen erkek değildir. aşkından geberen erkek de olabilir. ancak bir insan birinin ona deli gibi aşık olduğunu bile bile neden ağlatır. ha bide sonradan gelip neden elim kırılsaydı, ölseydim de üzmeseydim seni der. yazık. hala sevmeye devam edenlere de yazık.
büyük ihtimal güç karşılaştırması yaparken canım acıdığı için ağlamışımdır.
ötesi zordur.
kadınsızlığı hak eder.
Ben hep ağlatırdım, mutluluktan. Sonra ben ağladım, mutsuzluktan.

--spoiler--
Ağlatın amk
--spoiler--
Bi değişiktir.
Neden ağlatıyosun kadınını kadın hiç ağlatılır mı?
Ağlatılmaz.~
ağlamayanı var mı acaba?.
Hep kadınlar erkeği ağlatır kim yapmışsa iyi yapmış denilesi.