bugün

Hayalimdeki erkektir. Nasıl diye sorabilirsiniz. Tüm toplum klişelerine, erkek ağlamaz baskısına (sanki erkekler insan değil) rağmen Ağlayacak kadar naif ruhlu bir erkek, sevilmeye değmez mi. Gidip sarılmak isterdim. Okşamak saçlarını. Beraber ağlardık tüm acılara.
Oha olur mu lan oyle şey !

Burdan gaz alıp gidip kıza ağlamayın beyler benden söylemesi !
Dopdolu bir cafede herkesin içinde ağlayan erkektir. Ağladım, o da ağladı sarıldı, sonuç mu sonuç yok, o anlık acıyıp sonra önceden çektiği siktiri devam ettiriyorlar.
Beni en çok üzen durumlardan biridir.
Daha doğrusu yaşı ilerlemiş bi adam ağlıyosa gerçekten dayanamam ve bende ona ağlarım sanırım.
Kılıbıktır açık ve net.
Erkeğin en masum olduğu andır.
kaybetmiş erkektir.

karizması gitmiştir.
Seven erkek, duyguları olan erkek, adam gibi erkek!
Kadının egosunu tatmin etsede, bir kadın güçlü olmayan erkekle tatmin olmaz.
sevme işleri doğru bile olsa kız onu kolay av olarak görür. maalesef o kızdan hayır gelmez artık. (bkz: önümüzdeki maçlara bakıcaz)
Kadının gözünde ego makinesidir. Adeta kadın onun yanındayken tanrıdır.
Kadınına güvenen adamdır.
Aşırı tatlı erkektir.
Karşısındaki kadınla geçireceği son dakikaları sayan erkek.
Kadinlar erkekler aksine son derece duygusal ve duygulariyla hareket eden canlilardir. Bir erkek agladigi zaman ayy benim icin agliyo bana asiq tan ziyade cidden bu duruma sebebiyet verdigi icin uzulur. Merhameti artar. Gonlunu etmeye calisir falan.
Acı çekmiştir, çekiyordur. Kadınının yardımına ihtiyacı olabilir.

Allah ağlatmasın.
Kadın bu durumu kötü niyetli bir şekilde kullanıyorsa çok pişman olacak duygusal erkektir.
Benim lan o,yanında olmasa da ardından oldu.
Bir erkek, yanında ağladığında kendini zayıf hissetmiyorsa hayatının kadınını bulmuş demektir.
Bi bitmedi cinsiyetçiliğiniz bee. Ağlayamaz mı ? Ağlamak güçsüzlük göstergesi değildir.
kadının gözünde biter.

kadın tarafından anne şefkatiyle sevilmeyi kabul eden erkeklerin kaldırabileceği bir durum, olay.

bence acizlik. kendinize gelin lan ibneler.
insandır ağlar abartılmamalıdır. Ancak bunca toplum baskısına, "erkekler ağlamaz" gibi gerizekalı söylemlerine rağmen sizin karşınızda hepsini ezip geçerek ağlıyorsa bi insan; bize o gözyaşlarını telafi etmek düşer.

Bütün gözyaşlarınızın sevinçtan olması dilekleriyle...
" kadın sadece sevdiği erkeğe acır".
şimdi çok önemli bir tespit sunuyorum.

ağlayan erkeğin her zaman itici olduğunu savundum ben yıllarca. ağlayan erkek güçsüzdür çünkü ve güçsüz erkeği de kimse sevmez.

lakin hayatımda ilk kez aşık olduğum erkek karşımda ağlayana kadar. ben diğerlerini gram sevmemişim onu anladım.

o karşımda ağladı ya ben o gözyaşlarının içinde boğuldum nefes alamadım. konu da baya derindi ikimiz de çaresizdik. o ağladıkça ben ağladım.

özet: bir erkeğe egerçekten aşıksanız ağlamasıyla hayatınız altüst olur.
değilseniz ağlayan erkeğin yanından koşarak kaçmak istersini.

neyse kafam güzel by.
Ağladı da ne oldu yine aynı halta devam etti işte.
Kanmayın kızlar.