bugün

hiç farketmez nüfus kımlıgıne goremı kadın secıcez bu kıtlıkta şimdi..
(bkz: akrep).

Seksi ve gönülçelen.

Swh.
Burç meselesi biraz fasa fiso ve bunun üzerinden genellemek daha doğrusu saçmalamak gerekirse,

En sağlam hangisidir bilmiyorum lâkin deneyimlerime göre sağlam olmayanı biliyorum..
Yay burcu kadınları..
Terazi ve yay derim köşeme çekilirim.

Hadi eyvallah.
Aslan tabii ki! Amaaaan siz de.
(bkz: barnum etkisi)
Yengeç veya terazi burcundan daha iyi bir burca sahip bir kadın varsa o da yükseleni terazi olan yengeç burcu kadınıdır. Duygusallık desen var entelektüellik desen var....mizah desen var
Kova,başak,akrep,yay,aslan degil yoo degil degil.
çin horoskobuna göre söylüyorum. at burcu kadınıdır. benim hatun da bir at. tam bir vahşi kısraktır kendisi. allah kem gözlerden korusun yarabbim.
Akrepler için daha düzgün tabirler kullanın lütfen.
boğa burcu .
Akrep tabiki.. bu burca sahip kadınların hepsi azgın ve seksi oluyor.
akrep kadınları... ah o endam o kalite o zarafet..
Burçların bir önemi yok ama ikizler kadınları mantıklı oluyor o yüzden hoyum ikizlere.
Koçun,akrebin ve Aslan kadınının libidosu yüksektir. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum .
kişiye göre değişen bir cevap olmakla birlikte şahsıma göre yay burcudur. sonradan fark ettim ki bu dünyada hangi kadını sevdiysem hepsi yay burcuymuş. evet doğum günü bu sıralarda olan hanımların bir mesaj uzağıdayım.

(bkz: yay burcu kadını koç burcu erkeği ilişkisi)
Yengeç. Konu kilit.
kova olabilir. vermemişti.
ikizlerdir ,yükseleni akrep olanından.
Yengeçtir tek geçerim.

Not: yengeç değilim. *
terazidir aksini iddia eden buyursun gelsin ispatlasın.
bir ikizler olarak söylüyorum: ikizler. burçlara pek inanmam ama ben dahil bildiğim bütün ikizler kadınları mantıklı düşünür, gereksiz şeyleri kafaya takıp karşındakinin burnundan getirmez ve her zaman en iyi hissettirecek kararı değil en doğru olan kararı verir.
Boğadır bana göre.
merak ettiğimdir. gerçekten buna göre mi oluyor lan?
(bkz: 23744449).
güncel Önemli Başlıklar