bugün

Kendini zeki zanneden aptal erkek.
on dakika önce gördüğüm erkek tipidir.
yavşak, herkese mavi boncuk dağıtan, orospu karılar gibi o masadan bu masaya giden, her kıza aynı şeyleri söyleyen, dikkat çekmek için salak saçma hareketler yapan. budur, gevşektir bu herif.
Çok ve boş konuşan, kendini üstün gören, her şeyi kendi hemcinslerine mübah gören ve bence en önemlisi gereksiz yere yapmacık yapmacık espri yapması. Bir de milletle dalga geçmesi. Ha bir de hani böyle bir kız görünce şımarıp yanındaki arkadaşını ezmeleri.
bu tür başlıklara yazan erkek tipidir herhal.
uslu ve sessiz erkeklerdir.biraz götü başı oynadı mı tamam tüm kızlar peşinde.
Ukala kendini yuksek goren ve bisey sanan bencil alayci bir erkek tipi.
yalaka, çomar tiplerdir herhalde. ben olsam hoşlanmazdım bunlardan.
Fakir olan erkek tipidir.
karı gibi gülenler.
her boka gülenler.
kendi fıkrasına gülenler.

ve

bu durumuna gülmeyenler.
selam yerine slm, merhaba yerine mereba yazan erkekler.
kızlardan kaçan, içine kapanık tiptir. kaçan kovalanır hesabi hani. harbidende işe yarıyor ha.
ısrarcı tiptir.
madem efendi erkek seviyonuz , ortaliktaki yavsaklar nerden buluyo kızları
mesela ben. benden hoşlaşmıyorlar. ne yaptıysam onlara?
Karaktersizlikte hemfikirim.
itaatkar olmayan
Kadını amaç değil araç görenler
Fakirler
Kabalar
Ter kokanlar
Herşeye karışan erkekler.
zengin gibi gorunmeyen yasca kendisinden kucuk olan boyu kisa olan . hizli konusan heyecanlanan yeni ve ilginc konu bulamayan erkekten hoslanmazlar . bakiniz ben 2 yaş kucugum diye kendinden sogutma cabalari olan bir kizdan hoslaniyorum.
fakir tipsiz kız gibi davranan ağırlığı olmayan sünepe erkeklerdir kanımca.
Erkekler gibi dış görünüşten çok karaktere efendiliğe önem verdiğimiz için kadınlar olaraktan, onlar kadar uzun şeyler yazamayacağım ama insan olsun yeter
kendine güvendiremeyen, bağımlı (her anlamda), ağlak, bencil, egoist, kadına karışmaya hakkı olduğunu iddia eden tiplerdir.
"duygusalım, üzdüler beni" kisvesine bürünüp can yakmak için fırsat kollayan tiplere de ayrı uyuz oluyorum.
liste uzayıp gidiyor.
Lakayit, her şeyi ben bilirim... Uslupsuz konusanlar.

Not: eksileyenler bu özelliklere sahiptir.
Egolu, cahil, kaba, özgüvensiz, yavşak ve aklı uçkurunda olan erkekler.
ibnelerden hoşlanmazlar.
Örneğin: Mızmız, tembel, özgüveni olmayan, sadakatsiz, abartılı seviyede kıskanç, siz konuşurken bön bön bakan, fakir ruhlu, erkeklerdir..
Genel olarak tüm erkekler.

Evet
güncel Önemli Başlıklar