bugün

"ben özgürüm istediğimi yaparım" ayağına sokakta genel ev kıyafetiyle dolaşmaları.
bizim ailede hep kadınlar erkekleri döver. babaannem dedemi dövmüş gençken taşaklı karıydı rahmetli.dedemin alnında kocaman bir iz vardı. zamanın şartlarında dikiş atılmamış tedavi olmamış.

amcamla babam kavga ediyordu babamın kafasını yarmıştı. annem de amcamı dövmüştü.
annem çocukken hobi olarak beni döverdi ailecek dayak müptezeliyiz genetiğimize işlemiş.
annem tam bir beladır yaşlandı artık birkaç vukuatı daha var.
yerli yersiz bitmek tükenmek bilmeyen tatava.

kadınların erkeklere yaptığı tatavayı, erkekler erkeklere yapsa ülkede erkek cinayeti diye gündem olurdu. erkekleri koruma kanunu çıkardı. erkek nüfusu düşerdi. neyse ki kadınlar sayesinde nüfusu değil de nüfuzu düşük sadece.
adam sonunda arabanın motoruna bağladı haklılık payı var.

ben hiç el kaldırmadım daha doğrusu işi oralara getirmemeye çalıştım, geldiğinde ne yaptım? ya uyudum, ya evden dışarı çıktım, ya da cevap vermeyip sigara yaktım.

bu arada abi götündeki kıllar boşuna ağarmamış diyenler; bu işler parayla değil cınım sırayla.
En büyük.dayak yeme sebepleri empati kuracak kadar zeki olmamaları. Erkeklerin sabrını sınırsız zannediyorlar.. Yere yatırıp ağzına sıçsa aşkım bebeğim hayatım demeye devam eden light erkek selamı sabrı istiyorlar. Bu Türk erkeğinin yapısına uygun bir tarz değil. Erkeklerin sabrını sürekli olarak dibine kadar zorladıkları için dayak yiyorlar.
2000 devirde kullanman gereken Bir arabayı 4000 devirde kaç dakika kullanabilirsin yani.
(bkz: Amına korum böyle işin)
(bkz: Sikerim böyle aşkın ızdırabını)
beyler sebepleri yazmayın kimlerin kadın dövdüğünü tespit etmeye çalışıyorlar !
Şöyle bir tekme atmayı bilmemeleri olabilir. swh.

görsel
Karşı tarafın tatsızlık çıkmasın diye alttan almasını acizlik zannedecek kadar embesil olmaları.
Karşı tarafın sabrını limitsiz zannedecek kadar cahil olmaları. Zumzuğu yiyince akıllanamayacak kadar da aptal olur bunlar.
Son derece küstah ve saygısız olmaları. Duracakları yeri bilmemeleri .
Dayak atacak adamları bulmak.
erkeklerdir...

kadına vurmak nedir abi ya?
en fazla alır başını gidersin...

misal bizim ülkemizdeki kadınların pek çoğunun hırçınlaşmasının sebebi anlaşılmamaktır. kazma erkeklerden duygusallık istiyorlar, bir türlü olmayınca da mutsuz oluyorlar. sonra da öfke krizleri, anlayışsızlık ve tahammülsüzlük, sevgisizlik, saygısızlık gelişebiliyor...
karşılıklı olarak hatalar yapılıyor... ve bir bakıyorsunuz ki en eğitimli, en kültürlü sandığımız erkekler bile eşlerine şiddet uygulayabiliyorlar...
çünkü iletişim dili geliştirememişler...
illa ki konuşmak değil ifade etmek istediğim.
vücut dili, bir bakış, bir dokunuş...

bunlar yoksa kavga gürültü ve şiddet...

ha bir de hiç sebepsiz sadece kadını kadın olduğu için dövenler var...
yemeğin tuz miktarını beğenmediği için kadına olmayacak hakaretler eden insanlar mı dersiniz,
benim gömleğimin ütüsü niye böyle olmuş deyip arıza çıkaranlar mı?

kadına baskı ve şiddet uygulayarak kendini daha fazla erkek zanneden çok şerefsiz var bu memlekette..
bütün kadınlar onların a.q.
ben öyle bir adam olmayacağım.
biz bilmesek bile dayak yiyenlerin bildiği sebeplerdir .( bir atasözünden alıntı )
insanlıktan nasibini almamış varlıkla birlikte olma yanlışını yapmalarıdır.
başlık sebebiyle hali hazırda kafalarının içinde beyin yerine penis taşıyan erekte insan bozmalarını da ortaya döken olasılık. sunlar siklerini götlerine sokabilmeyi öğrenebilse de bir vesile cümle alem rahatlasa. dolayısıyla ifrazat -boşalma- yoluyla meydana gelmiş insanğlu köleliğin ortadan kalktığını idrak edebilir, ne yapıyorum lan ben sorusunu kendine sorabilir. böylece üzerimize yaftalanan-kendi zorumuzla- bu eziklik aidiyetinden de kurtulmuş oluruz.
insan olduğunu unutmuş yada insanlık nedir bilmeyenleri sevmesi, adam yerine koyması, değer vermesi, bişeyleri konuşarak anlatmaya çalışmasıdır.

allah hiçbir kadını öküze taptırmasın yarabbim.
ciddi ciddi başlığı açılmış altına da andavalca sebepler sıralanmış insanı akıldan, mantıktan, izandan çıkartan durumdur.

siz cidden aramızda yaşıyor musunuz? hatta siz yaşıyor musunuz lan? nabız falan atması nefes almak buna gösterge değil uyarayım yaşamak başka bir şey.

kadınının kişiye özel negatif bir takım tavırlarını, alışkanlıklarını ya da kişilik bozukluklarını sebep göstererek buraya sıralayarak yazanlara inanası gelmiyor insanın. çok konuşmak, alış veriş yapmak, giyinmek vs. bunlar dayak yeme sebebi olmuş. hepsini geç dayak yeme sebebi mi olur ya?
En büyük sebep, siki kalkmayan bir adam ile birlikte olması ve onunda kalkan diğer uzuvlarıyla tatmin olmasıdır.

Bu işin başında bir hata var.
bazı kadınların gerçekten dayanılmaz olduklarını sadece erkekler değil kadınlar da biliyor buna bişey demiyorum.bunun için gereksiz alışveriş yapmalarını bile sebep gösterenler olmuş. daha dün sevgilime gereksiz olduğunu savurganlık olduğunu bile bile 7 tane aynı tişörtten farklı renklerden aldım beğensin istediği rengi giysin diye. hadi gel beni döv şimdi. için alıyo mu aklın alıyo mu.

şöyle bir laf var bilirmisiniz bilmem. güçlü tarafın merhamet göstermesi, şiddet göstermesinden daha güçlü bir harekettir. yoksa fiziksel üstünlük çabuk kazanılır. gider salona basarım ağırlığı yok mu böyle kadınlar var.
-Yemeğin tuzunu az koymak.
-kız çocuk doğurmak.
-konuşmak.
Karşısındaki erkeğin hayvan olması.
karşısındaki erkeğin hayvan olması.
karşısındaki erkeğin hayvan olması.
(bkz: dayak cennetten çıkmadır)*
bir kadinin dayak yemesinin tek sebebi karsisindakinin erkek olmamasidir.
döven insan(?) için nefes alması yeterlidir.
(bkz: ilkellik)
(bkz: barbarlık)
(bkz: hayvanlık)
(bkz: gelmişini geçmişini)
Bazı kendilerini erkek sananlar için nefes almaları yeter.