bugün

hatta 40 fazla bile olmuş. 30'undan sonra pek işe yaramıyorlar.
o pis ağızlarınıza kadınların adını almayın. ayrıca modlara sesleniyorum atın artık şu trolleri sözlükten. bi müddetten sonra tiksinti veriyorlar.
çöp doğan zavallı kadın düşmanlarının görüşüdür. muhtemelen sivilceli çirkin suratı, fazladan 35 kilosu olan, karşı cinsin ilgisini hiçbir zaman çekememiş bir zavallının hayattan hıncını almak için kuduz köpek misali sağa sola saldırmasından başka bir şeyin ürünü olmayan tespitimsidir.
Bülent ersoy da sayılır mı bilemedim.
olgunluk olarak her ne kadar erkek fiziksel olarak daha diri genç gösterse de bu sadece 40-45 e kadar sürüyor. 40 yaşındaki bir erkek yaşıtı kadınlara göre daha toy ve çocuğumsu durabilir ama 10 yıl sonra o kadın şarap gibi daha da güzelleşirken erkek git gide hızlı bir yaşlanmanın içine giriyor.. çevrenizdeki kadınlara iyi bakın 70 yaşında ninenin tip sabit durmuş. orayı burayı temizliyor gayet dinç.. erkekler ise çok çabucak yaşlanıyor. kırışma kadınınkine göre 5-6 kat daha fazla oluyor. ve erkek kadından az yaşıyor.
olay çöplükte zaten.
Şahsen Heteroseksüel olduğum halde çöp olduğu iddia edilen kadınlardan 1975 doğumlu charlize theron'u reddetmezdim.
görsel

Vizyonsuz ve saygısız bir iddia.
kim bunu diyorsa bok yesin. yirmili yaşlarının başlarında ki hanımlar mı? otuzlu yaşlarında ki kırklı yaşlarda ki ''kadınlar'' mı? olgunluk olgunluk olgunluk. tecrübeleriyle sabit adamın aklını alırlar duvardan duvara vururlar bok böceği gibi atarlar bir kenara neye uğradığını şaşırırsınız.
Şarap sevmeyen kişi söylemi.