bugün

Elbise uzerinden amlarını yavasca oksamaktir.
Buna hicbir kiz hiç bir kadin dayanamiyor. Tecrubeyle sabittir.
Tıraş losyonu kokusu
Boyundan hafifçe öpmek
Bel ve kalçayı yavaş yavaş okşamak.
görsel
Bunu yapmaktır.
belinden sımsıkı sarılırken boynunu koklayarak öpmek.

başka biri yapsa ağzına kürekle vururum da işte sevdiği insandan gelince bu hareketler oldukça tahrik edici olabiliyor.
meyva soyup önüne koymak. tövbe tövbe tahrik olmak demeyelim de benim hanımın çok hoşuna gider böyle incelikler.

ayrıca yemekten sonra servisinizi kaldırıp tabağınızı bir suya tutmanız akabinde bulaşık makinesine yerleştirmeniz,

duştan sonra -benim gibi tüylü arkadaşlar için- banyo zeminin bir suya tutmanız,

biriken çöpü asla unutmamanız,

kasap alışverişinde bir duayen olmanız -misalen söylüyorum köftelik kıyma, yemeklik kuşbaşı bunları bileceksiniz-,

arada bir balkonu yıkamanız,

hanımları ziyadesiyle mutlu eder değerli arkadaşlarım.
Enseden başlayarak hafif nefes verme ve öpücükler.
Beyaz dişler.
cüzdandan ucu gözüken para.
görsel
Aşırı olmamak şartıyla göğüs kılı. Galiba bunu seven bir tek ben varım. Üzülüyorum. Bi de beyaz ya da buz mavisi gömlek giymesi.
Kulak memesi ile şakakların birleştiği noktayı emmek-somurmak-yalamak.
Bol limitli kredi kartı. Kartı ellerine verin pos makinesinden kıvılcım çıkartırlar.
paranın cüzdandan sarkan ufak kısmı.
Göz kırpması.
temiz dişler ve sıcacık gülüş.
En ince ayrıntılar başlığı altında kalın penis yazanları da gördüysek artık rahat uyuyabiliriz.
ilginin köpeğiyiz beyler.
dolgun bir cüzdan.
Isırmak, alpertunna onaylı.
zekası
şöyle bir yandan gülüş
gülerken gözlerinin kısılması
kokusu. sadece parfüm olarak değil sıktığı parfüm teniyle uyacak. ayrıca kişisel bakımına dikkat edecek ki kendi teninin kokusu da mis gibi olsun
dudaklar
eller. eller baya önemli. temiz olacak tırnaklar falan düzgün olacak
popişko. popişko önemli. *

eklemeler :

böyle oyun oynarken ya da maç izlerken kendilerini kaptırıp salak salak davrandıkları an çok tatlı oluyorlar mesela. tam o anda sarılıp ısırasım geliyo.

çalışkan olmaları. işkoliklik seviyesinde değil ama sorumluluklarını biliyor olmaları ve ciddi bir şekilde konsantre olup o işlerini yaparken takındıkları tavır, yüz ifadeleri falan çekici.

takım elbise. kol düğmeleri.

ve bi kısım bacılar şuan öğk diyebilir ama dozunda kıl çekici bir unsur. ee ne demişler erkek dediğin döşü kıllı olur.

eklenti 2

diğerlerini okuyunca katıldım ve eklemek istedim, kulağa fısıldama ve boynumuzun koklanması, öpülmesi Vs.

bakın bu çok komik ama mesela baba olmak istemesi falan nedense tahrik ediyor. sanırım anaç biriyim.
Bilmiyorum.
Tahrik mi sayılır bilmem ama, el bilekleri hoşuma gidiyor. Gömlek manşeti, saat ile hele bir de elleri güzelse izlemeye doyamıyorum.
kendileri de bilmiyorlar merak etmeyin..

kadınlarımız random yaşayan canlılar..
Kardeş bu daha çok seni tahrik etmiş gibi.

Kalçalarından tutulup dudaklarına yapışmak olabilir.
beni mini etek tahrik ediyor. tabi ki erkekte değil.
güncel Önemli Başlıklar