bugün

Çekik goz. Mongoloid tipi degil ama. Vs mankenlerindeki gibi bir cekiklik.. yilan göz de deniliyor sanirim. Benim de sahip oldugum heheh. Kadinsi ve cekici bir gorunum katiyor.

Buna en iyi ornek adriana lima'nin gozleridir.
her kadın kendine ne yakışacağını bilir, eğer kendini yeterince tanıyorsa.
Samimi bir gülümseme her şeye değer.
Sadakat
Edep
Haya
Namus
Alçakgönüllük. Bunlar varsa ömür verilir ona.
nezaket ve zeka.. diğerleri telafi edilebilir.
bu iki değeri taşımayan 'insandan' kendine bile fayda dokunmaz.
Saygı yakışır fiziksel olarak ta eğer fit vücudu varsa kalem etek çok yakışır.
Gözlük.
Kısa boy, etekle beraber bir elbise vardı adını bilmiyorum, hanım hanımcık olsun, mümkünse şahinin üstunde poz vermesin.
Normelde kadınlara çoğu şey yakışır. Yakışmasından ziyade sigara kokmasınlar yeter.
isimleri.
anne olmaları,anaç olmaları
Tanga, dekolte, frikik.
içten, samimi bir gülüş. Gülmek herkese yakışır.
kırmızı ruj ve kırmızı oje. hele de birde esmerse oy oy oy. güzeli de sürse yakışıyor, tipsizi de sürse yakışıyor. yani bence.
Chokker.
başıma bir iş gelmeyecekse kırmızı ve siyah renkler.

tabi fiziksel açıdan güzel diye nitelendirilebilecek kadınlara.
yakıştırmasını bilen kadına her şey yakışır. yakıştırabilen kadında zaten sevdiği erkeğin neyi beğendiğini çoktan anlamıştır.
tabi ki beyaz dolgun bir meme ve şaplak ata ata kızartılmayı bekleyen şahane kalçalar.
Bence bir gülüş. Emin olsunlar böyle daha güzel oluyorlar.
Huzur ve mutluluk.
vermeleri, vermeyi düşünmeleri, vermekle ilgili herşey.
Zeka, gülümseme, kısa saç, abartısız makyaj.
babet. konu kilit.
sanırsam gülmek.
bazıları da çok kasıntı oluyor ya, onları hiç sevemiyorum, hiç yakışmıyor. sadece kadınlara değil kimseye yakışmıyor.

""
geçen bir video izledim, ben sizden hoşlanıyorum diyor, kadın ise çığlık atarım bak diyor. *
allah aşkına kezban ya da egoist olmayın. şu üç günlük dünyada neyin egosunu yapıyorsunuz.. neyse saçmaladım biraz.

""
hani meriçlik gibi olmasın ama kadınlarımıza ne giyseler yakışır da , saç bandı her kadına yakışıyor. bir de topuz saç. topuz saç ve saç bandı olan kadınlar +8 averajla öndedir.