bugün

namus bekçisidir.

evet, karının gözüne girdin adamım! biraz daha show.
iyi erkektir.

Kendini bilen ve erkeklerin aşağılamayan, kendisini erkekten üstün görmeyen her kadın, benim için değerlidir.
Akıllanması için Sağlam bir dayağı hak eden mal erkektir.
yanlış yapandır.
insan olduğunu unutmamaktadır.
Kadın kendisine değer veren erkeği görmez gider zibidilere yüz verir sonrasında kıçına tekmeyi yediği zaman bik bik öter.
Aptal erkektir. Kadın gibi evrenin en işlevsiz, en değersiz, en aşağılık, en niteliksiz, en yok mahiyetinde, en az gelişmiş varlığına değer vereceğim öyle mi. Üretemeyen sadece tüketen bu asalak parazitler, 250 gr etrafındaki et parçaları kim değer görmek kim. Sikilmek dışında evrende en ufak bir işlevi olmayan, dünyaya, onun gelişimine en ufak katkı sunacak kapasitesi olmayan bu sokak hayvanından daha aşağı canlılara değer veren erkek kendini sorgulasın.
hani, nerede, masanın altında mı..
Saygı duyulası bir insan evladıdır. Olması gerekeni yapandır.
allah sevdiğine kavuştursun adamıdır.

böyle biri olarak allah'ın beni sevdiğim kadının karşısına ne zaman çıkaracağını düşünüp durmaktan deliye dönüyorum. "kader meselesi" diye kendimi avutup dursam da, bu olayın öyle durup beklemekle çözüme kavuşmayacağının farkındayım. yine de inanıyorum ki zamanı gelince olacak...
kendine değer veren erkektir.
Hiçbir zaman karşıma çıkmayan, olduğuna da inanmadığım erkektir.
Üzülür sonunda değer vereni sikiyorlar çünkü.
Ağır Eziklik içerisinde olan bir erkektir.erkek demeye bin şahit ister.

Kadın köledir.kölelerin değeri olmaz,olamaz.
en asil duygunun insanıdır.
Net abi adam gibi adamdır ya. Ama Kıymetini bilene güzel tabi ki.
Kıymeti yok olduğunda anlaşılacaklar listesinde..
amavlama takdiğidir.
erkeğe değer veren kadın gibi normal bir insandır. bu iki tip insanın birbirine kavuşması lazım.
Yok öyle birşey. Rastlanmadı rastlanmaz da. Onlar bir tek kendini düşünür
Zor bulunur.

Rol yapanları, "kutsal" amacına giden yolda her şeyi mübah görenleri de dahil ederek söylemek lazım ki zor bulunur.
bir kadına sırf kadın olduğu için değer veriyorsa büyük bir yanlış içindedir. öte yandan ilişkiler özelinde konuşacak ve genelleme yapacak olursak kadınların çoğu kendilerine değer veren erkekleri zayıf olarak görme eğilimine sahiptir. yarın yürüyüş yapacak kadınların patriarkinin en büyük destekçisinin hemcinsleri olduğunu akıllarında bulundurmaları ve eğer özgürlük için mücadele edeceklerse önce kendi cinsiyetine mensup çoğunluğu karşılarına alabilecek cesarette olmaları gerektiğini hatırlatırım. "kadınlar günü" diye bir şeyi de kutlamıyorum.
Hangi değeri verirsen ver limit 0'a gider.
kadına, sırf kadın olduğu için değil, kadının, kadın olduğunun hakkını verdiğini gördüğü için değer veren erkek olmalıdır. annelerimiz, o annelik sıfatının hakkını sonuna kadar bizlere verebildiği için kutsaldır mesela. ayrıca bu durum biraz, her insanın önce kendine değer vermesinden geçiyor. dediğim gibi, kadına, kadın olduğu için değer verirken, kadının kendisine gösterilen bu değeri, ne ölçüde tuttuğunu anlamaya çalışmak daha mühimdir. yani gereksiz yere değer verince, o değer, değer olmuyor. demek istiyorum.
Erkek, kadına değer verdiği kadar değerlidir.