bugün

sizin karşınıza hep şımarık, hayatta her istediğini birilerine yaptırmaya çalışan kadınlar çıkmış. siz de böylelerini tercih etmişsiniz demek. bu kininiz niye? kadın kelimesini sansürlemek nasıl bir kafa lan. yok ceket veriyormuş kapısını açıyormuş. yapma kardeşim. benim bu zamana kadar bir kişiden dahi böyle bir beklentim olmadı. neymiş demek ki, tercihlerinizi iyi yapamamışsınız.
kuyruk acınızı az ötede yaşayın.
Bu tipleri böyle böyle ayıklayacağız.

Ha bir de şöyle bir durum var. Mesela toplu taşımada 'kardeşim bayana yer ver' bak verir misin bile değil, yer ver diyen erkek bozmaları görüyorum. Olum ne alaka lan ne alaka. Ben ayakta gidebileceksem o da gidebilir. Ne yani bu.
Ya da,
Kadın olduğu için ayrıcalıklı olduğuna inanan tipler vardır.

Şöyle ki, kendilerine gökten inmiş bir melek gibi muamele edilmesini istiyorlar veya o şekilde ilgi görmekten memnunlar.
Halbuki bunlarda tuvalete gidip sıçmıyorlar mı arkadaş ben anlamıyorum ki...
Ne bu sevimlilik, şirinlik uğraşı bunların?

Senin elin ayağın biraz küçük diye, saçın uzun diye insan üstü bir mahluk mu oluyorsun?
Bir de uzun süredir şu gündemde,
Neymiş efendim bunlar doğurabiliyorlarmışmış, ne büyük bir mucize gerçekleştiriyorlarmış filan.m
iyi de sonuçta bunlar bir çaba harcayarak doğurmayı kendileri keşfetmediler ki, zaten cihaz içerisinde bu özellikler yüklü şekilde elimize ulaşıyorsa boş yere kadınlara kutsiyet atfetmeye gerek yok. Çünkü dediğim gibi isteseler de istemeseler de doğurganlar.

Her neyse, onların bu denli kutsallıkları gölgesinde biz hiç de kutsal olmayan zavallı mahlukatlar yaşamaya devam edeceğiz sonuçta. Ama bir ricam var sizlerden ey erkek milleti, ne olur severken toto kaldırmamaya özen gösterin. Biraz ciddiyetli sevin seviyorsanız da yani biraz mesafeli, biraz ölçülü, her türlü lakayıtlığın uzağında.
Onlara insan olduklarını unutturacak hal ve hareketler sergilemeyin g.t oğlanlığı yapmayın lütfen.