bugün

Kadıköy'de yavru süs kürtleri dolanıp duruyor lan, ne zaman görsem ''Urfa’nın etrafı dumanlı dağlar, Ciğerim yanıyor aney gözlerim ağlar!!!'' diye türkü söylemeye başlıyorum, bu gün eskilerden faşist bi kankamla anlaştım yarın çuval alacam çarşıdan bahçede o kovalayacak ben yakalicam it oğlu itleri, Işid'e tanesini 50kağıttan okutcaz... internetten sipariş de verebilirsiniz arkadaşlar? isteyenler var mı? Kargo ile gönderirim? Üstelik paketi açtığınızda kürt nefes almıyorsa 24saat içinde bize ulaşırsanız paranızın %50'sini geri iade ediyoruz, tamamını vermem yalnız o kadar efor sarf etcem sonuçta.... acıyorum şu memlekete. güzelim ülkenin çivisi çıktı. yazık günah. dağlarına kar yağdı anadolunun. bi huzursuz can verdi vatan. özlüyoruz o güzel günleri. bu çirkin topluluk gerçek olamaz. olmamalı. lütfen olmamalı.
gotta catch 'em all!
hepiniz aziz yıldırım'ın çocuklarısınız.
kürtler ağzını tadını biliyor vesselam. eskiden esenler, bağcılar, esenyurt, gaziosmanpaşa gibi ilçelerde yaşarlardı. demek şimdi voleyi vurunca kadıköy'e, beşiktaş'a taşınıyorlar. istanbul değil sadece kürtleşmek, kürt elitinin bile palazlandığı şehir oldu. varın siz düşünün dünyadaki en büyük kürt şehri bile istanbul olmuş.

siz inanıyor musunuz ki kadıköy sahilinde rakısını içen, viskisini yudumlayan kürt hiçbir sebep olmadan hakkariye, şırnağa geri döner? yılmaz erdoğan döner mi? belçim bilgin döner mi? sinan çetin döner mi? soruyorum sizlere. nah döner! adamlar batıda da kürt kimliğini yaşatmak ve bütün türkiyeyi ele geçirmek istiyorlar. kürtlerin amacı kürdistan kurmak değil bütün türkiye'yi kürdistan yapmak. bu hedeflerine de belli ölçüde ulaştılar, büyük oranda da ulaşmaya devam ediyorlar. türk milleti kürt belasını başından atmadığı müddetçe kendi ülkesinde azınlık olmaya, parya olmaya mahkumdur.
kadıköy'ün mayası sağlamdır ekşimez.
amaninnn kaçın kürtlerrr geliyor. ne lan bu panik, ne oluyorsunuz. o kadar kürt dolmasına gerek yok, bir irlandalı bile namınıza koymadı mı sayın sözlük yazarları.
gerekirse göçeriz, kavimler göçünü tetikler şimdi onlar düşünsün deriz.
Burda kiralar 2000 liradan başlıyor lan o parayı verebiliyorsa kürt değil irlandalı bile olsa sıkıntı olmaz. fazla dert etmeyin kadıköyde yaşamak biraz g.t ister.
Özellikle çevreden buraya akarlar. normal vatandaşa sözüm yok ama özellikle buradaki otopark, oto yıkama, restaurantlarda bodyguard, ayakçılık,mafya, haraç kesme gibi işleri yaptıkları için huzuru kaçırırlar. bir dönem de korsan kitap ve cd işini de yürütüyorlardı ki hâlâ yapıyorlar.
chp'li belediye'nin eseridir.
görsel
chp nin izin vermesinden dolayıdır.
çok haklı bir söylemdir ben meydanda kemençe duymak istiyorum gelen geçen insanları izlemek martıları seyretmek istiyorum her allah'ın günü k*rtçe şarkılarla k*rtlerin halay çekmesini degil. ü bile vermiyoruz yaptıklara hareketlere bak allasen..

(bkz: yüz verdik ayıya geldi sıçtı halıya)
Geçen gün hatunla dolaşırken fark ettiğimiz antipatik durum. Çok barzo dolmuş.
Az evvel altıyoldan yukarı çıkarken fark ettiğimdir. Allahtan bizim mekanlara giremiyor o barzolar.
(bkz: tarsus) kürt şehri yapmışlar aq.
(bkz: kadiköyli reşo aga)