bugün

doğru bir tespittir. inandığını korkmadan söyleyen iyi bir tarihçidir kendisi.
asıl garip olan onu tarihçi sayma gafletine düşen bir cumhurbaşkanımız olmasıdır. bu haliyle o da onunla birlikte tarihe geçmiştir.
kendisini sevmeme ramen katılmadığım önermedir.

(bkz: ahmet şimşirgil)
Tabi olum. Adam mustafa kemalin ruhunu çağırıp konuşmuş. Böyle büyüüük bir tarihçiden bahsediyoruz. Evet.
(bkz: istanbul üniversitesi hukuk mezunu)

(bkz: avukat)

(bkz: kadir mısıroğlu)

(bkz: cahilliğinizden bıktım)

edit: bir çok akademisyen ve araştırmacının da akıl hocasıdır. sitesine ziyaret ediniz.

yakın tarih için elbette rakipsiz bir tarihçidir. kemalizmin tüm argümanlarını kalbura çevirmiştir.

çok sayıda dile hakim olup, yakın tarihe ait onbinlerce belgeyi taramış atmıştan fazla kitabına da koymuştur. ayrıca yürüyen bir tarihtir kendileri. konuşmadığı yakın tarihin önemli siması kalmamıştır neredeyse.

sağdan sola da yazıp kitaplarına tam hakim olmak için osmanlıca çalışmanız elzemdir
adam ruh çağırıp tarihi birinci el kaynaklardan öğreniyor o derece tarihçi bir insandır kendisi (!)
sözümona hukuk okumuş ama nasıl olmuşsa birden bire tarih üstadı olmuş tabi yersen.
bu geri zeka belirtisi gösteren şahıs marx için ona das kapitali cinler yazdırdı bile demiştir. tipik müslo işte. dini biraz fazla çekmiş. kaç kere dedim burundan almayın bu mereti diye ama dinlememiş herhalde.
Neden 100 degilde 99? Anlatsana biraz..
"Son 99 yılda kaç tane tarihçi biliyorsun, kaçını okudun" sorusuyla göt edilecek başlık.
Önüne gelen tarihçiyim derse işimiz var o zaman. Şuan ülkemizde adı bilinen çok az gerçek tarihçi var ve bunları az çok çoğumuz biliyordur. Bunun haricinde kadir mısıroğlu tarihçi filan değildir. Cübbeli ahmet hocanın tarih hakkında konuşan versiyonudur. Türkçe ve sanırsam arapçadan başka dil bildiğini sanmıyorum. Araştırma ve öğrenmek için bir yurtdışına çıktığını hiç ama hiç sanmıyorum.

Kadir mısıroğlunu tarihçi olarak görenlere Allah akıl fikir versin.
Ben de gelecek 50 yilin en onemli tarihcisiyim. Bunu diyen arkadas adeta asik gibi sevdikleri onemsedikleri riza nur efendiyi unutmus herhalde.
https://www.youtube.com/watch?v=GfCgjCewlZA
bu adam keşke osmanlının son dönemlerinde yaşasaydı.kimbilir kimler hakkında atıp tutacaktı o zaman da.

hem o zaman kendisini diğer osmanlının son adamlarıyla beraber anardık belki. iyi anılmazdı tabi.
kadir mısıroğlu tarihçi değil ruh hastası pardon araştırmacı gazetecidir.
(bkz: troll olayım derken orospu olmak)
görsel
keşke 99 yıl önce yaşasaydı da aynı havayı solumasaydık.
Nasıl bir tarihciyse akp ye oy vermeyi imandan sayıyor .
(bkz: 99 ways to die).
(bkz: raporlu deli)
(bkz: maraş dondurmacısı kılıklı)
görsel
yav he he.
görsel
Ya birisi de akıl edip bunu ilber hoca gibi birisinin karşısına çıkartıp rezil kepaze etmiyor.
Tarihçi değildir kaldıki son 99 yılın en büyük tarihçisi olsun.