bugün

sosyal medyada temizlik titizliğiyle tanınan kişi.

https://youtu.be/_gmB9rkARHY
ajansların birinde kayıtlı olduğuna adım kadar emin olduğum bir aktör. bir erkeğin böylesine efemine bir karakteri yaratması ancak iyi bir para karşılığında mümkündür. ha komik evet ama samimiyetine asla inanmıyorum. 3 sene sonra bir yere çıkıp sizi kandırdık lan ibneler derse şaşırmayın.
mıymıntının tekidir. tahmin ediyorum ki testosteron oranı tüm dünyadaki erkeklerin içinde en düşük olanıdır. dünyanın en ateşli kadını yatakta çırılçıplak buna gel dese bu gitmez. gidemez. gemi direği gibi olması gereken zekeri sönük bir balon gibi kalır öylece.
ay ben bunu yerim yerim. cokk tatlı.
kaza haberi verir gibi aynı. "kanka duydun mu kadir ezildi. otobüs altına aldı çocuğu. yapma ya yazık olmuş." lakin isimmiş. tuhaf.
Muhtemelen Geçici ün sahibi bir insan.
Ve asla genele hitap etmeyen bir erkek tipi. En fazla minnoş derim buna. Sevdiğim erkeğe de minnoş derim ama o bana minnoş geldiği zaman. Salt minnoş bir erkeği sevemem. Çoğu kadın sevemez.
Yani kadınların kankası olacak tip bu abimiz. Bir de istisna bir grubun ilgisini çekebilir belki.
Onun dışında temizlik bağımlılığı okb seviyesinde fakat bunu eğlenceli hale getirmiş. Helal olsun, hastalığından bile para kazanıyor millet. Akıllıca. Böyle devam etsin.
bizden biri. yani diğer ünlü instagram fenomenleri veya ünlüler gibi aslında çoğu bedavaya gelen lüks mekanlarda yer bildirimleri veya zengin işler yapmıyor. evinde çay içip çekirdek çitlerken video çekiyor. doğal birisi.
turk banyolarindaki siyah kuf sorununun ne denli buyuk oldugunu sayesinde ogrendim.

siyah kuf banyoda dusakabin silikonlarina derz aralarina camasir makinesi lastigine deterjan gozune yerlesir.cok pis kokar.
fircalama ovalamayla sadece yuzeysel gecirirsiniz tek bir zerresi kalsa yine ayni sekilde cogalir.

onun tek cozumu camasir suya batirdiginiz havluyu ustune kapatip bir gece bekletmek tamamen yok olur onun baska cozumu yok.
tekrar olusmasi da banyoyu kuru tutmak ve sizin hijyenik bir insan olup olmamaniza bagli.

yosun gibi kaygandir fircalayip ovalamak dagitmaktan baska ise yaramaz.
Evlerden ırak bir insan tipi. Böyle akrabam olsa soy bağımı falan değiştiririm. Uzaktan iyi bence.
Sempatik doğal biri ben sevdim şahsen. Ama o pislik içindeki insanın görünce bile midesinin bulandıgı dolabı çıplak eliyle temizledi. Eline o pisliğin bulasmasından hic tiksinmiyor. Bu nasıl temizlik hastası diye düşündürüyor yani. Değil okb'li çoğu normal insan dahi yapamazdı onu.
Konuşmasa tatlı çocuk aslında ama konuşunca 50lik menepozlu teyze çıkıyor içinden.
karı gibi konuştuğu için ibine izlenimi verse de güzeldir.
Çok güzel bir bey. Yöre ağzı onun doğal hali olsa da beni de bazen bayıyor. Temizlik Benim işim sunucusu, temizliği yaparken Instagram'da attığı storylerdeki gibi oluyor ama sunarken kullandığı istanbul ağzı gayet güzel. Seda Sayan anacım diyerek şöhret oldu, bu arkadaş da pratik zeka, titizlik ve temizliği ile. ( Pratik zeka = konuşabilmek ve cevap verebilmek zeka işidir gençler )

Ayrıca birden yani hızlı yükseliş yakalamış bile olsa, yetenekli olduğunu düşünüyorum. Yarın öbür gün de göre Yöre Yöre gezilen bı yemek programı sunabilir.

OKB mi değil mi anlamadım diyenler var kendisi için. OKB nin de seviyesi var. Bu, pis şeylere dokunabiliyor belki ama kesinlikle OKB. Durun size bir link atayım.
http://httpss://www.insta...Um1/?utm_medium=copy_link

Kendisini anlattığı bir link. Hayata sıfırdan başlamış, girdiği işi de becerisiyle taçlandırmış. Bence onun asla susmayan dilinin altında ve sürekli Gülen eğlenceli ruhunun arkasında son derece duygusal ve iyi kalpli birisi yatıyor.

Şımarıklığına gelirsek... Cemal Can Canseven isimli ünlü de birden yükseldi. ikisini birbirine benzetiyorum... Kendilerini çok seviyorlar, birden yükselmiş olmaları da onları şımartmış olabilir. Şöyle bir şey var. Ben bizim ülkenin ünlülük anlayışını beğenmiyorum. Her ünlü olan ' ben tamamım ' havalarına giriyor. Oysaki kendilerini yetiştirmeliler, geliştirmeliler.
tlc'deki ilk programını izlemiştim. uçmuş gitmiş sonra. o ig takipçisi nedir öyle.
ünlü olmadığı zamanlardan beri takipçisiyim. TV programı ya da bilmem kaç milyon takipçiye ulaşması bir gram değiştirmedi Kadir'i. Severek takip etmeye devam edeceğim nadir isimlerden.
sevgili yapmış.

https://www.mynet.com/hik...ya-cikti-428465-mymagazin
helal olsun bu çocuğa genç yaşında çalıştı çabaladı evini barkını aldı.
anneannesi hayatını kaybetmiş.
küfür etmesini yakıştıramadım. ablam "çamaşırlar sıraya dizildi" diye espiri yapıyor.
Trans olsa şaşırmazdım afedersin kendisine..

Nefret ettiğimden değil.
Bu çocukla 90lar türkçe pop dinlerken, foşur foşur halı yıkasam her şey düzelecek gibi hissediyorum…