bugün

Kampusistan dizisinde tolga karakteriyle sevip benimsediğim uzun zamandır ekranlarda olmayışına sitem edişimin üstüne gelipte benim en sevdiğim dizi olduğu gün dizi çeken oyuncudur kendileri. Hayatımda gördüğüm en güzel ve sempatik kötü karakteri canlandırmakta. Bakıyorum arada ve diyorum ki diğer tüm oyuncuları geçer o dizide. Burak özçivitte kimmiş peh. Bu arada;
http://www.youtube.com/watch?v=uiWNBEBuxa0

canım;
his boşluğu ve iç burkulması diye birşey varmış,çok sevince anladım.
rolünün hakkını çok iyi veren adam. kampüsistandan bu yana iyi pişmiş.
Allah günah yazmasın ama hala taş gibi.
(bkz: adam)
Kampusistan da iyi rol kesiyordu (liseliler bilmez), simdi yeni yetme oyunculardan farki kalmamis.
Köfte dudaklarından ekmek arası yapıp yemek istediğim arzu nesnesi.
Kara sevda dizisini sevmediğim halde kaan urgancıoğlu icin izliyorum. Bezen Allahım bu da insan mı diyorum olamaz bence çünkü gercekten çok etkileyici yakışıklı tatlı ( dudaklarıda ayrica güzel
amazon'un yeni dizisi Tom Clancy's Jack Ryan'ın dizisinde oynayacak olan aktör.

siz hala kenan imirzalıoğlu'nun kasılmasını oyunculuk, kıvanç tatkıtuğ'un boyadığı kaşlarını yakışıklılık zannedin.
kötü oyuncu ama adamda tam kaan tipi var açık ve net.
Kara sevda dizisi sayesinde tanıdığım oyuncu. La casa de papel dizisinin türkiye versiyonunda berlin karakterini oynayacakmış.
görsel
Kaynak belirtmeyi unutmusum.
Oyunculuğu vasat olan kişidir. Oynadığı diziye göz atmıştım bir keresinde o mimikleri, rolünde sürekli özürlü gibi davranması oyunculuğunun ne kadar vasat olduğunu gösteriyor.
(bkz: sevişmek istenen ünlüler)

Yaşı bilmem kaç ama ben çocukken de taştı, kocaman kadın oldum, memelerim kalçalarım falan olgunlaştı bu adam hala taş.

Havalı ve bi o kadar seksi.

Yalarım. Mmm.
görsel
Bu ne ya!
önce ben gördüm der gibi ahaha!
gerçek bir karizmadır. Oyunculuğu da iyidir. sadece yandan bakınca burnu biraz kötü görünüyor. ufak bir estetikle kusursuz olacaktır
evlenmiş.

https://www.haberturk.com...haberleri-3601805-magazin
Ah yavrimu yargıda ne de güzel oynuyor.