bugün

duman grubunun herşey, konserlerde ve stüdyoda bir hagi edasıyla grubu sürükleyendir.
ne iğrenç bi adammış ya. halbuki yazdığı harika şarkıları dinlerken nasıl da adam sanıyorduk. demek ki iyi beste yapınca adam olmuyormuşsun.
Geçen hafta jolly joker' de dinleme imkanim oldu.
Yeni albümün tüm şarkılarını söyledi. Tabi ki bir iki tane de duman'dan söyledi ama en güzel tarafı neşet ertas ve aşık mahsuni şerif'ten 10'a yakin türkü çalmasıydı.

Sanıyorum ki oradaki dinleyicelerden çoğu neşet ertaş ve aşık mahsuni' yi bir iki defa anca dinlemiştir.

Bu acidan bakacak olursak Anadolu müziğimiz ve müzik kültürümüz adına cok guzel şeyler yaptığını düşünüyorum.

Kısacası yaptığı müzikler ve coverları ile gerçek bir müzisyendir.
eski beşiktaş ortasahası. çok iyi asistler yapıyordu. açık ve net.
Duman grubunun solistidir. Kendine has şarkı söyleme biçimiyle dikkat çeker ve genelde hayran bırakır. Çok iyi gitaristtir. "bal" adlı şarkısının dokunaklı hikayesi vardır. Adamdır.
Hayranlık duyduğum bir sanatçıdır, çok başarılıdır.
hayranlık duyduğum bir kanatlıdır, çok uçucudur.
sevmediğim biri. karısını defalarca aldatmasının sebebi nedir acaba? açık ve net.
çıkarttığı solo albüm ile adının duman olmadığını kanıtladı bir bakıma. aaa adı kaanmış lağnn diyenler çok oldu saklanmayın şimdi. albüme koyduğu güzelim türküler ve konserde seslendirikleri* türküler için geçmişimizi geleceğe taşımasıyla kocaman teşekkür etmemiz gereken ayyaş abimizdir.
karakteristik sesi ile türküleri bile çok güzel yorumlamış sanatçıdır.

allı turnam efsane olmuş.
tanışmak istediğim tek adamdır.
(bkz: #31225283)
ilk intihara kalkışma sebebim bu adamdı.efkarın dibine vuruyorum.kendi çıkardığı solo albümünden sonra hayatımın dönüm noktası oldu.müzisyen diyebileceğimiz sayılı kişilerdendir.
bekle dedi gitti
ben beklemedim
o da gelmedi, ya.
isim çok karizma

sanki akabe

çukurcuma ilçe başkanı gibi birşey.
Böyle bir şarkı yapmış, adam gibi adam olan solist. özellikle,
"Katle ferman verilmiş yüksek yüksek koltuklardan
Alev almış bir ateş bu şimdi taksim meydanında yanar"
Dizeleri her seferinde bambaşka yerlere götürür insanı.
Gezi park'ında Kızılay'da kaybettiklerimizi unutursak kalbimiz kurusun.
https://www.youtube.com/watch?v=IorJc5k8wUw
Hayranları yüzünden değeri düşen adam. iyice poku çıktı.
bir empat olarak bugün kendisini irdeleyeyim dedim kıvılcım ural ve eşi ile ilgili fikirlerimi paylaşayım . biliyorsunuzdur kaan"ın bildiğimiz ilk sevgilisi ahu paşakay"dı ,denk insanların ( eğitim, sosyal konum ) fırtınalı, derin bir ilişkiydi .babadan yaralı , hafif arızalı, kaan"a aşık bu kız bir kavgalarından sonra intihar etmişti . kaan"daki çöküşü tahmin edersiniz .ciddi bir yas döneminin ardından tahminimce kaan huzur , aile(çoluk çocuk ) ve düzenli(kafa dumanlandıran alışkanlıklardan uzak ) yaşam arayışına girdi .bunu çevresinde kendine tıpatıp benzeyen kadınlarla yapamazdı .tam bu sırada bingo tüm hayranlarının gıcık olduğu yakıştıramadığı seçkin piriler girdi hayatına . yormayan sorgulamayan ailenin manken cici güzel güler yüzlü kızı seçkin. her şey yolunda gülümseyişiyle harika bir anne olacak sistem kızı seçkin . kaan ya müthiş bir mantıkla hareket etti ya da kendinde olmayan tüm bu özelliklere sahip kızda huzur buldu hayran oldu bilinmez .ama evlendi çocuklarıyla tatlı bir aile oldular . yalnız incelediğim resimlerde şu var ki seçkin"in vücut dili kaan"ı kapsamıyordu bu kızın adama olan tutkuları zayıftı. ve 35 yaş bir erkeğin huzur arayışı için çok erkendi . kaan, evlendiği kadın evliliği görevi gibi yürütürken , entelektüel sanatçı kişiliği; duygusal ve tutkulu ruhu bir türlü tatmin olmuyordu. uzun süredir tanışık olduğu gencecik kıvılcım çeldi aklını marjinal, ortak zevkleri paylaştığı, entelektüel olmasa da tutkusuyla kaan ın başını döndüren kız . adam bocaladı ama yanında özel hissettiği kadına gitti sonunda . belki seçkin göz yumdu uzun süre artık göz önünde yaşanmasına tahammül edemedi bitti .yüzü adama dönük kız kazandı .

mahallenin gıybetçi teyzesi mode on

gene de seçkin"in tarafındayım herkese hak versem de sabretseydi adamla ilgilenseydi tutkularını görüp tatmin edebilseydi ev hanımı moduna girmeseydi kaan kendisine dönebilirdi . dağınık yaşam tarzı olan asla huzurlu bir ömür tamamlayamayacağı kıvılcım"a tutkusu isteği bitebilirdi. çünkü kıvılcım"ı demeçleri itibarıyla iyi niyetli görmüyorum. kaan"ı da çok aşık görmüyorum çünkü çok sevseydi derhal boşanırdı karısından, kıvılcım ın bu kadar ortalığa maganzinlere düşmesine razı olmazdı

mahallenin gıybetçi teyzesi mode of

salon kadını çizgisinden kaymış şahika koçarslanlı mode on

tuba ünsal seni unuttum sanma .kıvılcım ile çocuklu esas kadınlara ölüm kardeşliği ha . aşka saygım sonsuz sussan sana hak vereceğim yazılarından analiz ettiğim kadarıyla diğer kadın da en asil duyguların insanı değil ama bu kadarı kötü niyet be gülüm .karma , eden bulur unutma birinci kadın olsa da ikinci kadın olsa da kalkmış duygularının(!) peşinden giden erkek olsa da .

salon kadını çizgisinden kaymış şahika koçarslanlı mode off
sesi insanı kasvete sürükleyen şarkıcı.

lan neşeli bir şey dinlerken bu çalıyor playlistte durduk yere kasvetleniyorum, böyle bir karamsarlık basıyor, bekle diyorum beklemiyor falan.
Duman grubunun vokalistidir.bu grubun şarkı tarzı genelde rock olmasından dolayı hayran kitlesi deyim yerindeyse az ama öz'dür.
Gençlere hitap eden çok güzel şarkıları vardır ayrıca kız olupta bu grubu dinlemeyende görmedim bu güne kadar en son albümü darmaduman'dı galiba yanlış hatırlamıyorsam.
Beni en çok rahatsız eden konu ise hayranlarının Kaan'ın yaşadıklarını çok abartarak anlatıyor, yazıyor olmalarıdır.
Özelliklede bu sevgilisinin ölmesi konusu yaw tamam adam çok etkilenmiş ona hitaben şarkılar yapmış olabilir'de size neoluyo yani zaten onlarda geçmişte kalmış onun acısını kaan unuttu evlendi çocuğu oldu siz hala unutmadınız.
Sanatçının sanatı ile ilgilenin özelinden banane ayrıca.
2006 yılına kadar underrated,sonrasında ve şimdi ise overrated.eşini aldatması insanların gözünde değerini düşürmüştür ve hem de eşini eşinden daha güzel olmayan,kızı yaşında bir bireyle aldatmıştır bu tipsiz kart.
insan'ların aşırı mazagin programlarına maruz kalmasından dolayı suçlanan sanatçı.

kendileri ahlak timsali olan halkımız ünlüleri ayıplamayı çok sever de, arkadaşı anlatsa sevgilimi aldattım, her gece farklı biriyle yatıyorum diye, '' helal koçum, çapkın erkek dediğin böyle olur, yürü be terminatör'' diye destek verir.

bu böyledir, kalıp tepkiler ve basma kalıp ahlak anlayışından en çok göz önündeki insanlar yaralanır.

yan sokakdaki adam karısını döve, döve öldürse ses çıkarmaz ama bizim halkımız, öyle de ahlak timsalidir.
kendisinden 20 yaş küÇük bayanla Çıkmaya başlamış medyatik reklam delisi olmuş .
Konserlerinde içip içip kusmaktadır. Ayyaştır. Dana gibi böğürür. Ergenler çok sever bu şahsiyeti.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)