bugün

bayağı zayıflamış kişilik ama daha da zayıflaması gerek.

görsel
Galatasaraylıları kızdıracak yorum yapmış.

http://www.milliyet.com.t...aray-1942015-skorerhaber/
KIZMADIM. ADAM DOĞRU SÖYLÜYOR.
MAÇA ÇIKMAMAK DA ŞiKE YAPMAK DA EN AĞIR ŞEKiLDE CEZALANDIRILMALI.

AMA ŞiKENiN ÖRT BAS EDiLDiĞi ÜLKELERDE BUNLARI NORMAL KARŞILAMASI LAZIM KAAN KURAL IN.
bu adam her zaman kendi doğrusunu söyler. fülker taraftarı abdi ipekçi'de efes pilsen oyuncularına saldırdığında ve vurduğunda ntv yayınında "ağır ceza vermek için ölüm mü bekliyoruz" demiştir ve "fülker'in düşürülmesi gerekiyor" demiştir ve sonrasında başka yazlar bir şekilde hep programı olan bu adam nba maçlarına kadar kanala çıkarılmamıştır. galatasaray'ın federasyona cemal nalga hakkında sahte belge verdiği ortaya çıktığında da galatasaray'ın düşürülmesi gerekiyor demiştir.
ismet badem ve murat murathanoğlu sistemin bir numaralı adamlarıdır. ulan adamlar fbtv'de çalıştı elbette ses etmeyecekler. murat murathanoğlu federasyonda çalıştı ağzını açıp laf der mi?
biri de nba.com diye sayıklamış. ulan bu adam internetin olmadığı dönemde iletişim teknolojisinin bu seviyede olmadığı dönemde üniversite dergisine nba yazılmıyor diye başvurmuş ve nba haberleri yapmış adam.
ak'a ak, kara'ya kara, göte göt diyen adam.
bu adami tvde izleyemiyor, yazilarini gazetede okuyamiyorsak buna sebep olanlarin amk.
Şu gül gibi adami işinden ettiniz ya allah bin belanizi versin orospu çocukları. Kaan kuralin genel kulturune, asagi yukari butun sporlar hakkindaki bilgisine, kisiligine falan hic girmeyeceğim. Basketbol bilgisini konusmaya bile gerek yok zaten. Ama hala cafe acmakla iyi yapmis bildiği isi yapsin diyen utanmazlar var. O utanmazlar her gece beyaz futbol acip rasim kutahyaliyla ahmet cakarin alttan alta kufurlesmelerini izleyip zevk alan adamla, yıl boyunca survivor izleyip kabadayi itin birine oy atan adamla ayni utanmaz. Bu ülkede yemin ediyorum normal insansan hic bir sike yaramıyor afedersiniz. kabadayi olucan, bagirican cagirican ki seni bisey sansin millet. Ha birde göt yaliyican ertem gibi. Baskanimda baskanim,diye dolanican etrafta. O zaman para kazanabiliyorsun.
Kelepçe ameliyatıyla anormal derecede kilo vermiş nba üzerine uzmanlaşmış Türk basketbol yorumcusu.
basketbol bilgisine ve sevgisine, entellektüel birikimine ve sempatik kişiliğine saygı duyduğum güzel insan. basketbol anlatımı ve yorumculuğunda kesinlikle dünya çapında bir isim kendisi ve en ufak bir kompleks hani kendini bir üstün görme durumu yok bu adamda. kendi alanında onun kadar bilgi birikimi olup ta bu denli mütevazi kişiliğe sahip olan pek yoktur herhalde.

2000li yıllarda murat murathanoğlu ve murat kosova ile birlikte sundukları nba stüdyo programını kaçırmadan takip ederdim. ayrıca murat kosova ile spikerliğini yaptıkları nba maçları tadından yenmez olurdu. hele play-offlar ve all star hafta sonu zamanları..

artık ne nba maçları izleyebiliyorum tvden ne de kendisinin yeraldığı bir yorum/kritik programı var. internet üzerinden takip ediyorum ara sıra da olsa. maç özetlerini, güzel hareketleri falan izlerken kendisinin anlatımları geliyor bazen aklıma. adam nba ile özdeşleşmiş durumda nazarımda.

tv kanallarının hali malum, umarım internet yayıncılığı üzerinden bir projeyle ulaşabiliriz kendisine.
eğer bu yazıyı okuyorsa, isteğim bir ask.fm hesabı açması. tahminin epey ilgi görecektir, soru yağmuruna tutulacaktır kendisi. twetterdan takipteyim zaten.

ayrıca sansasyonel smaçların, acımasız blokların _efektörüdür_ kendisi. muazzam tepkilerin ve yerinde tespitlerin adamı.
tvde basketbolu bırakıp kafe açtığı söylentileri var olan basketbol duayeni.
(bkz: sen dur abi ben up larım)
ahmet kural, arda kural, kaan kural kim ya bunlar.
ben de soyadimi kural yapicam bi halt var bu kural soyadinda ama bakalim.
yeni kitabı piyasaya çıkan basketbol yazarı.
http://abcspor.com/index....-neden-alinmali-okunmali/
baba yaşlanmış ya. üzdü. ama zayıflamış, ona sevindim...

şurada ( http://t.co/ZcbuOa3eIz ) nefis bir röportajı olan sempatik insan. arsenal'e bile değinmiş.
Sports TV ile anlaşarak nba play-off'larını resmen başlatan güzel insan.

(bkz: ohohoohooo)
nba hakkında geniş bilgi sahibi olup avrupa basketbolu konusunda kara cahil olan basketbol yorumcusu...
Bu adamın yüzünde ayrı bir nur var. Sitede oturup basketbol oynayan kıvırcık ergen irisinin istisna iyi adamlarından.
Bugün 00.00'de son periyot programı ve ardından 03.00'te clippers-spurs maçıyla birlikte geri dönücek, liseye başlerken ntv'deki nba stüdyo programındaki yorumları ile beni basketbol'a bağlamış adamdır, hatırlıyorumda nba stüdyo'da her hafta önemli nba basketbolcusunun biplo tarzı oyuncağını hediye ediyorlardı.

Ohoohohohohooooo Back...
an itibari ile sports tv ekranlarında arz-ı endam eden nba gurusu.
şu an sports tv'de yorumlarda bulunan şahıs.

özlemişik beh
Basketbol'u farklı yorumlayan adam, hoş gelmiş.
league of legends sunuculuğunda 2. plana atılınca sportstv'ye tekrar geri dönen basketbol yorumcusu. iyi olmuş vesselam.
Yorumlarından öte Ekranda çıkan ingilizce istatistikleri, grafikleri, mola anında hocaların söylediklerini hemen çevirerek izleyenleri olaya fransız bıraktırmıyor.
beni sportstv ile tanıştırdığıınız için teşşekkür ederim.
you da real mvp!!!
Ulan çok sempatik adam ya.
Nerde şimdi napıyo ?
ergen golden state fanları kervenına kaan kural'da eklenmiş şaka gibi.