bugün

Onu mod değil başkan yapacağız inşaallaaaah.
Benim oyumla bunun oyu nasıl bir oluyor ya?
geçen bi entry sinde şöyle bi şey demişti; halen daha otladığı yeri değiştirmemiş.

haklı tabi. göz başka otlaklarda olunca.
Dinime düşkünüm deyip erotik entryler giren ağzından da küfür eksik olmayan asansörcü dayılardan.
(bkz: bana dokunmayan yılan bin yaşasın)
(#40044981)

Bahsi geçen memeleri Her zaman namahrem olarak görüyor muydu acaba diye merak ettiğim yazar. Biraz özel mülkiyetçi ortodoks marksist havası sezdim. Tabii bana düşmez. Ayrıca göğüs bir tanedir.
Adam gibi adamdır. Puştların linçine uğrayan ihtiyar ama sapına kadar delikanlı yazar.
güzel bir aplamız..

yirin!
geçtiğimiz aylarda sözlüğe baba olacağını şu entry ile duyuran fenomen:

görsel

yaşıtları torun severken ikinci hanımı alıp bir de bebek yapmak büyük cesaret.
ayrıca bu konuda sözlükte şurada yaptığı gibi övünmese iyi olur.
görsel
çok eşlilik tckya göre yasak.

not: ele talkını verip kendi salkımı yutan biri olmasa, kendi gibi olmayanları sindirmek için küfüre, yalana, tehdide başvurmasa kendisiyle hiç işim olmaz. ancak şunları hatırlatmam için o kadar kışkırttı ki mecbur kaldım.
Dayı imam nikahlı 2. Avrat nedir ya... yakıştıramadım sana. Geç bu dinen helal vs ayaklarını da olmadı.
Zamanında Kent fm dinler miydi merawko ediyorum.
meme görseli isteyene it dedigi için eleştirilen yazar. ne desin lan allah razı olsun iyi yapıyorsunuz deyip sizimi onaylasın. ulan her taşın altından şu meyyus denen ortam teröristi çıkmıyor mu deli oluyorum amk. evet..
Beni çok eğlendiren yazardır.

Valla şu anda bile aşırı eğleniyorum, millete küfürle hakaret eden sonra ben müslümanım diyen

Kibrinden yanına yaklaşılamayan,

Yazdığı entrylere tepki gelince ışık hızında silen, bir nevi tükürdüğünü yalayan

Artistlik yapıp giden, sonra sözlüğe gerisin geri dönen bir yazar.

Ha dede anadolu da bir söz vardır belki siz karadenizliler bilmez.

(bkz: yaşının adamı olmamak) diye.

Bak bu söz güzeldir yaz bir kenara*
dedem doktor ogluna sözlükten kız bulmuş
ahtapot u alcakmış diyollaa.
Hele hele kibrinden dem vurunca, hemen ateist ve dinsiz ilan etmiş yazardır.

Öncelikle görüntüyü şöyle koyayım da silip kaçmasın.

görsel

Şimdi, benim veya seni sevmeyenlerin ateist veya dinsiz olduğunu nereden biliyorsun?

Müslüman kişi şu hadisi de bilir;

Hiç kimse, başka bir kişiye fasık (yoldan çıkmış sapmış) diye söz atamaz, kafir diyemez. Eğer fasık dediği kimse fasık, kafir dediği kimse de kafir değilse, bu sıfatlar muhakkak onları söyleyen kimseye döner.” (Buhari,Edeb,44)

Valla dede kibire, enaniyete öyle bir kapılmışsın ki allah yardımcın olur inşallah.

Seni sevmeyenler belki dinsizlikten değil sadece senin hal ve hareketlerin yüzünden, senden dolayı sevmiyorlardır.
Sözlükte istenmeyen yazarlar arasında ilk 3'te yer alacak düzeyde itici ve sığ yazarcık. Hee bir müslüman sensin hee gülüm hee.
Beni bilen bilir bilmeyen kendi bilir trabzon asi style 70lik ergen yov yov.

Tribine girmiş yazar.

Ahahaha kahkaha attım allah ta seni güldürsün inşallah.
Gayet dininde imanında biriyim ama bu dayının buradaki davranışları ve “onu bunu tanıyorum ben, sizin büyüğünüzüm” vs havası beni rahatsız ediyor ve ayar oluyorum.

Bide şu “imam nikahlı 2. hanım hamile” geyiği midemi bulandırdı gerçekten. Köle de kullanıyordur allah bilir bu dayı.
Al.
görsel
(bkz: dedelere sahip çıkalım)
Ayrıca belirtmek gerekir ki “ben önce müslüman sonra türküm” diyenden hayır gelmez.
7 haziran seçimleri öncesinde, sözlüğe akp propagandası yapması için, gönderilmiş ak troll.

Donuza ekleyin, tartışmaya girmeyin bunlarla. Zira bildiğiniz gibi bunlar, kinden, nefretten, öfkeden, kaostan besleniyorlar.
gidin götünüzle dalga geçin şerefsizler. koskoca adama yazdığınız yazılara bakın. insanı dinden imandan çıkarıyorsunuz.

yaşı büyükçe bir insanın sözlükte yazmasının neresi komik ya da dalga geçirelek bir olay. küfür etmesi tamamen manidar. yerinde.
Ouuuv ne kadar müslüman bir erkek.

Lan millet siz ve sizin gibi müptezeller yüzünden islam düşmanı oluyor.

Her zaman derim (bkz: yaşının adamı olmamak)
görsel
(bkz: sapık)

Sorry ama gerçekler bazen acıtır.