bugün

90+3’te golün ü yazarak kuponu getirmiş sağ olsun. Evet.
Amına kodumun paracı ezik aveli bugün 6 binimi yedi orospu evladı inşallah karını sikerler.
Oyun zekası ve bitiriciligi çok iyi olan ofansif orta saha joker gibi forvet arkasıda oynuyor soldada sağdada.
Semih kaya yı rüzgarıyla uçuran alman kanat oyuncusu. Bu adamın semih kaya yı savurduğu gün semih ten bir cacık olamayacağını anlamış olduk.
Semih kaya ya attığı topuk ile adamın defans hayatını bitirdi resmen. Semih o maçtan sonra hiçbir kafa topuna çıkamadı gs nin hep duran toplardan gol yemesinde draxler in de suçu var.
kanında türklük falan yok muydu acaba zamanında kapsaydık milli takıma dediğim yıldız futbolcu.

görsel

zira adamda bildiğin balıkesirli tipi var.
özel bir oyuncu.
görsel
herif neydi ne oldu be..
bunu ilk kez schalke-gs maçında izlemiştim..
bu çocuk ortalığı yıkar demiştim..
lakin ancak jenga'da tahtaları yıkar gibi şu an..
alman disiplininin tek kötü yanı işte..
yetenek törpülemesi..
fm'nin en iyi gelişen yıldızlarından. evet.
3 yıl önce galatasaray - schalke 04 maçlarında görüp, ileride dünyanın en iyi oyuncularından olacağını düşünmüştüm ama tahmin ettiğim patlamayı yapamadı.
iyi bi futbolcudur bu adam. Ama jogi Löw çok sevmiyo onu. Bakalım bu sefer başta oynatacak mı?
22 yaşındaki yetenek.Çok verimli oyuncu.ileride büyük oyuncu olacaktır.
fm'lerin vazgeçilmez transferi. son fm'de pahalanmıştır daha bakmadım. evet.
Turk futbolseverler onu Semih kaya yı yerlerde süründürdüğü gs-s04 eşleşmelerinde hatırlıyor. Bu sene wolfsburg ta çok iyi bir sezon geçiriyor. Şampiyonlar ligi nde de çeyrek finale kalacaklar gibi. Eğer kura da şans yanlarında olursa belki yarı final bile oynarlar. Tabi işleri çok zor olacak. Son 3-4 cümleyi wolfsburg başlığına yazsaydim daha iyi olurdu sanki ama olsun.
Ilk kez yildiz adayi dunyanin izledigi bi adamin kendi kulubunden daha dusuk seviye bi takima gittigini gordum.
kontratındaki 25 milyon euroluk serbest kalma ücretini ödemesi halinde juventus fc ye gideceği söylenen 22 yaşındaki oyuncu. geçen sezon çıkabildiği 19 maçta 2 gol 2 asisti bulunmaktadır.
fm'nin vazgeçilmez transferlerindendir. evet.
Yaşı genç olmasına 2-3 kere ciddi sakatlık geçirdi, bunun etkilerini şuan üzerinden atabilmiş degil ilerde nasıl gelişim gösterir bilmiyorum ancak topla yeteneği harika.
gelecekte büyük ihimal bayern münih'de oynayacaktır.

(bkz: fm yalan söylemez)
futbolda v. Persie ile birlikte idolüm olan iki adamdan biri.
Manitası taştır.
pembiş şortlu melek gibi kızı ponçikleyen adam. yani pes ya.
az önce sevgilisini ekranlarda gördükten sonra saygı duyduğum futbolcudur.
Low un sonunda oyuna alabilmeyi akil etmis oyuncu hem sol kanatta yetersiz hemde sahada ruh gibi gezen bir mesut varken kenarda oturmayi haketmeyen oyuncudur.