bugün

görsel

http://www.ntvspor.net/fu...-5bdebd18febaf21050dc9a31
“Ben Fenerbahçe’liyim ve hep öyle kalacağım benim yuvam Saracoğlu ve bunun öyle olduğunu TT Arena’da tüm Galatasaraylılara gösterdim. Tekrar ıspatlamamı istiyorlarsa yeniden Fenerbahçe forması giymemi beklesinler”

görsel
istanbulun hızlı gece hayatını özleyen brezilyalı topçudur.
corona virüse yakalanmış.
beşiktaş an itibariyle anlaştı. 1+1 yıllık sözleşme ile. bakalım atiba ile forma yarışında k,m kazanacak.
beşiktaşımın yeni transferi. çok kaliteli bir ön libero. fenerbahçe'deki gibi katkı verirse zaten formayı ondan kimse alamaz. ki forma alınacak bir durum yok, yeri banko zaten. josef, atiba, mensah.
görsel
Beşiktaş’a transfer oluyormuş. Yanlışlıkla bizimkiler gustavo’yu gönderip bunu alırlar diye ödüm kopuyordu şükür Beşiktaş bizden önce davranmış. Lens 2 olur. Evet.
görsel
görsel
Kendisini çok seviyordum bizdeyken. Hâlâ severim. Çok kaliteli bir ön libero. Zaten josef ve guliano'yu gönderdiğimiz andan itibaren başladı çöküşümüz bizim. Son 2 yıl ilk 5'e giremedik. Beşiktaş'a gitmesine biraz darıldım. Keşke sadece bizimle özdeşleşseydi ama yapacak bir şey yok. Beşiktaş'a çok faydalı olacağına eminim. Beşiktaş için çok iyi transfer bence. Hayırlısı olsun.
2019'daki beşiktaş josef'in menajeriyle görüştü haberini şimdi bu şekilde paylaşmış.

görsel
https://twitter.com/souza...tatus/1305543483512492035
Sırf Gökhan ile Caner alındı diye aldılar. Boşuna masraf. Evet.
görsel
görsel
görsel
biraz da beşiktaş'ı söğüşleyecek olan orta saha oyuncusu. birkaç aya maaşımı alamadım diye fifa'ya verir.
Umarim atiba gibi Beşiktaş'ta devam eder. Kaliteli ve karakterli futbolcu.
Erzurumspor gole gidiyor çimlere takılıp düşüyor hakem faul veriyor. Tam Bizlik olay. Evet.
1989 yılında rio de janeiro'da her şartta gala'ya koymak için dünyaya geldi.
fenerbahçe'nin bonservis için 8 milyon euro ödediği futbolcu. tuzlu mu oldu sanki biraz ?
aslan avcısı açık ve net.
futbol dehası imparatore beğenmemiştir
görsel
çok karakterli bir adam.

giunti, ernest, atiba sonrası beşiktaşın kalbi oldu adam.

ben olsam ek ücretle genç takım oyuncularına workshop düzenlerdim atiba ile birlikte. o zaman işte mükemmel bir kolej ruhu yükselir.

edit: sarı kardeşler neden bu kadar rahatsız oldu? atiba ve joseph den daha iyi ikili orta saha 2020/2021 sezonunda biri bana yazsın entrymi hiç hilafsız sileceğim.
Dün gece attığı golden sonra yaptığı hareketler bir gs'lı olarak beni korkutmuştur.
Bu hırs şampiyon yapar bjk'yi.
dün akşam josef de souza beşiktaş-galatasaray maçını sanki fenerbahçe - galatasaray maçı oynuyormuş gibi oynadı. bence farklı yaratan buydu.
Dünkü maçın yıldızıydi.