bugün

Gitmesini istemediğim ama para kazanmamız için satmamız gereken oyuncu.

Böyle hırslı bir adamın fenerbahçe de şampiyonluk yaşayamaması üzüyor.

Kendisi hak etmişti. Kjaer gibi.
Bende gitmesini istemem ancak sözleşmesinin son senesi teklifte güzel bu sebeplerden dolayı satılabilir muhtemelen. 1 yıl daha oynar ve yeni sözleşme yapılmazsa bedava gidecek.
Çocuğunu kaybetmis.

Sevmem, sinsidir bana göre, rakibin topcusudur ama hepsi o kadar.

Bu habere neredeyse sevinen, acısı cikti gibi yaklasan insanlar görüyorum. Şaşırıyorum, kızıyorum ama en cok da endise ediyorum.

Allah sabir versin. Tarifsiz bir acıdır. Futbol bu ya. Ne ara bu kadar çirkin olduk biz.
karakter konusunda sıkıntılı herif. parmak ucu değmesiyle kendini yerlere atan adam (!) böyle haysiyetsiz yalamacı olur zaten.

görsel
görsel
görsel
görsel
ilk maçtan golü atarak takımımızı öne geçirmiştir. Orta sahamızın dinamosudur.
Transferi için görüşmelere başlandığı kap’a bildirildi. Bonservis 12 milyon Euro diyorlar. Hadi yallah Arabistan’a. Evet.
Al ahli sc kulübü ile görüşmelere başladığı kap’a son dakika bildirimi olarak geçen Brezilyalı orta saha oyuncusu.

Ne yapmaya çalışıyorsun yönetim ?
Al ahli ye itelenmiş.
8 eder mi diyorlardı geldiği zaman. Özellikle lokomotif Moskova maçlarından sonra kalitesini ortaya koymuştu severdim keratayı yürekten oynardı. Yolu açık olsun.
Sezonsonu sozlesmesi bitiyor.dogru karar.
Galiba Türk futbolunu satışa çıkarmışlar kimsenin haberi yok. Herkesi sat sat ve yerine kimseleri alma, Avrupa liginde dibi vuracağımızın resmidir.
gomisten iki kat iyi oyuncu..

ben demiyorum futbol piyasası diyor.
hayırlı olsun.

geçen sene kjaer'in yerini dolduramadığımız gibi bu bölgeyi de doluramazsak ne anladım ben bu transferden.
Uzulen yazarlar var resmen gidisine. bu adamlari josefin gidisine uzduren ibneler utansin.

12 super para, yanina mehmet topali da esantiyon diye vereydiniz keske aq.
iyi okutmuşlar.
Yerinin dolması için transfere ihtiyaç yok zaten iki tane çapayla oynuyorduk beklerimiz hücuma çıkmaktan acizdi en azından şimdi sol beke as kadroya monte edilecek oyuncu girerse topal orada josefin yaptığı işleri yapar kötü oyuncu demiyorum ama josefin araya pas atan dikine futbol oynayan bir oyuncu değildi e sürekli koşan düz adam rakibi bozan adam ptt de bak bulursun artık defansif orta sahalar bile oyun kurucu özellikli oluyor bak city e bak liverpool a darısı +29 ların valbuşun Dirar’ın hatta iyi para gelirse soldadonun başına önceden giden futbolcuları geri alma huyundan da vazgeçmemiz lazım artık kjaer de markovic de iyi topçular da comolli 100 tane oyuncuyu izlemiyor muydu neden sürekli ayni isimlere takılıp kalıyoruz?
12 milyon euro asla etmez. burnuma pis kokular geliyor.
adam bence kaç sezondur fenerbahçe'nin bel kemiğiydi. geçmiş olsun. yolu açık olsun.

eski fenerbahçe'li yeni al ahli'li futbolcu.
Fenerbahçe nin Al Ahli Kulübü'ne 12 milyon Euroya itelediği futbolcu.

görsel

fenerbahçe kariyeri;

görsel

"90+1 Her zaman kalbimde olacaksın Fenerbahçe" demiş.

sen de bizim her zaman kalbimizde olacaksın josefin.

görsel
Kaval kemiğiyle top kontrol ederdi rahmetli. Geçmiş olsun fenere bu kazmadan iyi kurtuldular.
Gitmesi fener için şans oldu.
Seni özleyeceğiz kafasıyla 50.000 kişiye dilini yutturan adam, yolun açık olsun.
Allah cennette Mehmet topal ile kavuşmayı nasip etsin.
görsel
Gittiğine inanamıyorum iyice alışmıştık be. Neyse yolu açık olsun...
Vasatın üstüne çıkamamış ve diğer takımlardaki orta seviyeli yabancılar gibi takımını ve ülkemizi sömürerek gitmiştir.
maksimum faydasını sağlayıp 12.5 milyon euro'ya gitti. büyük bir kayıp değil. sadece hırslıydı, ruhunu veriyordu. kazanmak istediğini görebiliyordunuz.

mesela ozan tufan gibi orospu çocuğu değildi.

şu ozan'ı, hasan ali'yi, valbuena'yı, dirar'ı, soldado'yu, isla'yı, ismail'i, kameni'yi falan da gönderseler keşke. zaten top oynamıyorlar. hiç değilse kulüp gereksiz maaş yükünden kurtulur.