bugün

Karizmanın ete kemiğe bürünmüş hali.
Sevgi ve hayranlık ile.
görsel
2018 görsel
nolmuş lan buna;

görsel
ortada dolanan fotograflar yenı bır proje ıcın. oynayacağı filmde ölümcül hastalığı olan birini canlandırıyormuş o yüzden, hasta değil yani
Fantastik canavarlarda oynayan şişko suratlı adam. Ayrıca sanki psikolojik gariplikleri var gibi bir izlenim oluşturuyor bende çoğu hollywood oyuncusu gibi.
daha 55 yaşında ama baya yaşlanmış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...amp;utm_term=post&p=1
Gizli pencere. Bu filmde harika oynadı.
son filmi professor u izledim ve hiç beğenmedim. sakın izlemek gibi bir hata yapmayın.
Kendisini ilk olarak " secret windows" adli filmle tanımıştım. Oyunculuğu karşısında dehşete kapılmıştım. O zamanlar çocuğum bildiğiniz. Karayip korsanları ' nın bir filmini dahi izlemedim desem yeridir sadece denk gelmişimdir. Yetenekli bir oyuncu ve hakkettigi yerde.
profesör filminin kötü olmasına karşın 9. kapı filmini 3-4 kez izlemiştim. gizem türüydü. bir de türkçeye köstebek diye çevrilmiş 99 yapımı bir film var. alpacino ile oynuyorlar. polisiye sevenler kaçırmasın onu da.
Dünyanın en iyi oyuncusudur. Bu adama olan aşkımı anlatamam çünkü sınavım var ders çalışmam lazım aşkım ya öpüyorum seni, Keşke benim olsan.
Bizim dedelerle mi kıyaslayıp çöktüğüne karar verdiniz dedirtir. Bayılıyorum bu adama her filmini de defalarca izledim.
hastası olduğum oyuncu.
Karayipim korsanımm. Rolünün hakkını veren süper ötesi oyuncudur.
Eski eşi amber heard ın ona iftira attığını gösteren ses kayıtları ortaya çıkmış.Yalanlar er geç ortaya çıkar.
Her yerden farklı bir haber geliyor. Bekleyip göreceğiz bakalım hangileri doğru hangileri yalanmış. Spekülasyon yaratmak için neler neler atıyorlar ortaya. Hızlı hüküm vermemek gerek bu devirde.
adam gone girl filmini bire bir yaşamış.
Ömrümü yoluna adayabilirdim ciddiyim, ben kimsenin filmlerini bu kadar beğenerek izlemiyorum zaten adama bakmaktan filmleri de izlemiyorum ajshahha bildiğiniz fan gibi bi şeyim. Bi gün biri çıkıp "omen sen bi ünlüye hayran olacaksın" deseydi asla inanmazdım Çünkü böyle şeylerle hep dalga geçen biriydim, Allah kınadığım şeyi tekrar yaşattı bana.
Ama şu tipe bakar mısınız hayran olmamak elde değil.

görsel
Sabah sabah ismine denk gelip günümün iyi geçmesini sağlayacak güllerin gülü.
Allahım bunun Türkiye şubesi varsa rica edersem bana denk getirir misin?
Neyse şuraya Johnny Depp arşivimden bi foto bırakeyim da sizin de gününüz güzel geçsin.

görsel
Ya Karayip Korsanları çıkana kadar dünyanın yarısının adını bilmediği aktördü. Hem üzülürdüm kendisine. Denkleri dünya para kazanırken bu hep sanatsal ağırlıklı ya da çok ses getirmeyen filmlerde oynardı.

Sonra olan oldu ve patladı. Layığını buldu. Yani hakkını verdiler. 21 Jump Street'ten beri seyrederim kendisini hatta o dizide söylediği bir replik manifestom olmuştur: "Karşı çıkmak için önce bilmek gerekir."

Gelgelelim Amber Heard ile olan ilişkisinde de bambaşka bir yüzünü gördük. Parmağını kesip aynaya kanla yazı yazdığını ya da kafasında kovboy şapkası ve güneş gözlüğü ile sabah kahvaltısında Amber Heard'e şiddet uyguladığını öğrendik.

Oysa ki Johnny Depp'in aşkı Winona Ryder ile olan ilişkisinde vücuduna "forever Winona" yazdıracak kadar romantik olduğunu biliyorduk. 1998 yılında Vanessa Paradis ile olan ilişkisinde baba olmuş ve bu ilişkiden doğan kızı Lily Rose Melody'nin böbrek yetmezliği gördüğü Londra'daki Great Ormond Street Hastanesi'ne 1 milyon dolar bağışlamıştı. Kült karakteri Jack Sparrow kılığında aynı hastanede tedavi gören çocuklarla uzun süre ilgilendiği videoları internette dolanmıştı. Böyle bir adamdı Johnny...

Ve şimdi öğreniyoruz ki Amber Heard'de Johnny Depp'e şiddet uygulamış . Bunu "Benim sana şiddet uyguladığıma kim inanır" şeklindeki ses kayıtlarının ortaya çıkmasıyla anlıyoruz. Kadın mağduru mu, yanlış evlilik mi bilinmez ama Johnny Depp tüm olağandışı yeteneğine rağmen sıradan sorunlarla uğraşmakta zorlanan tipik bir erkek işte.
ABD'li oyuncu Johnny Depp, rock yıldızları Alice Cooper ve Joe Perry'nin 13 Eylül'de istanbul'da vereceği konserin VIP biletleri 10 bin TL'den satışa sunulmuş.
https://www.youtube.com/watch?v=t61TeV6gpqo

kadın kendini 40 saniyede jonny depp'e dönüştürüyor.
Son birkaçı hariç bütün filmlerini hususi olarak izlediğim aktör.

Bir iki Hollywood işi filmi dışında ki onlar bile iyidir yani, boş filmi bir düşününce yok desem yeridir.

Kendine has oynar, büyük oyuncudur.
hayranı olduğum hir oyuncu. karizma adam.