bugün

almanya milli futbol takımı teknik direktörü. 54 yaşında imiş. bardan 25 kız kaldıracak potansiyel var adamda.
an itibarı ile galatasaray'ın yeni teknik direktörü olmuştur. hayırlı olsun.

kaynak: bild'in manşeti.

http://www.bild.de
eğer galatasaray'ın teknik direktörü olursa başarılı olup olmayacağından emin olamadığım teknik direktör. garip tercihleri var ama moyes'dan kötü olabilmesinin ihtimali yok diye düşünüyorum.
galatasaray'a teknik direktör olmasını canı gönülden istediğim karizmatik hoca. şu sıralar gazeteler löw ve denizliden bahsediyor sürekli. ikisi hakkındaki görüşlerimi kardeş payı dizisindeki sezai abiden alıntı yaparak açıklıyorum: bir tarafta içimi kaplayan bir neşe, diğer tarafta tam bi izzet altınmeşe.
Suan kendisi ayakta bosalan şahıs.
fenerbahçedeyken kulübede maç berabere giderken sigara içtiği hallerini bilirim ben bunun.
zamanında "türk spor medyasının futbola yakınlığı, avustralya'nın türkiye'ye olan yakınlığı kadardır." diye buyurmuş winner. 2001 yılında kısa bir süre adanaspor'u da çalıştırmış ama işi bimediğinden (!) adanaspor'un futbol bilgini yöneticileri tarafından sözleşmesi fesh edilmiştir.
Şahin k.'nın Almanya Şubesidir.
zamanında adanaspor'dan kovulan an itibariyle almanyayı dünya kupası şampiyonu yapan teknik direktördür.
Tipi az ılık gibi duran tip.
almanya milli takımıyla dünya şampiyonluğu yaşayan tecrübeli teknik adam. bir dönem fenerbahçe ve adanaspor'uda çalıştırmışlığı vardır. şimdi gelir mi acaba türkiye'ye.
Almanyanin kazanmasına en çok bu adam için sevindim. 8 yıldır didindi sonunda kupaya kavuştu.
Zamanında "stajyer hoca" diye fenerbahçe'den gönderilen, adanaspor'dan kovulan; bugünse dünya kupasını kaldıran teknik direktör.
2000li yıllarda Adana'dayken şırdan yedirdiler adama.

iksir'i aldğından beri durdurulamıyor.
rio yu alan alman komutan. takımın başında kalıp 2018 rusya dünya kupasında 2. dünya savaşinda yarım kalan barbarossa harekatını tamamlarsa adolf un ruhu mutluluktan dans eder.
maçın ve belkide dünya kupasının en ruhsuz adamı. şampiyon oldular adamın yüzünde tek bir kas oynamıyor. acaba yanlış mı anladım bunlar şampiyon olmadı mı diye kendime sorular sormaya başladım.
adam soğuk kanlı. cool desen değil. ruhsuz. *
almanlar müthiş çalışkan, disiplinli, otoriter vs vs ama bu adamlar sevinmeyi bilmiyor.
dünya kupası sevinç gösterilerinde gördüm şimdi.
futbolcularla birlikte diz çökmüş, malzemecisinden, fizyoterapistine ve diğer çalışanları selamlıyordu.
koskoca teknik direktör futbolcularla birlikte diz çöküyor.

bunu egosu gökyüzünde olan fatih terim ve çakma aslanlarına asla yaptıramazsın.
adanasporu liğden düşürdüğü için kovulmuş teknik direktör.

konuyla alakalı adanaspor başkanını aramışlar, dünya şampiyonu oldu ne diyorsunuz diye.

adam ibretlik cevap vermiş.

almanya yı kim olsa şampiyon yapar. bizi liğden düşürmeyecekti.

haklı mı? haklı.
adanaspordan kovulan vasat td.
Adanaspor başkanının zirvalariyla muhatap edilmesi mümkün olmayan hoca. Ulan adam, klinsmann in yanindayken bile 1. Adamdı aslında. Klinsmann vitrindi. 2006 dünya kupası almanya takımı ile yapılan belgesel devre arasında bile tek konuşanın löw olduğunu gösteriyor. Adam bu takımı yaptı. Bugüne kadar her adımlarini bu kupa için attılar. Sonra almanya yi başkasıda sşampiyon yapar, yarrrrak yapar amk.
stajını Türkiye'de yapmış Alman hoca.
Ersun yanalın istifasının ardından fenerbahçeye geleceği konuşuluyor berlinin arka sokaklarında.***
almanya teknik direktörlüğü baskı oluşturmuyor mu şeklindeki soruya " bu baskı nedir ki ben türkiyede fenerbahçeyi çalıştırdım" şeklinde cevap vermiş, türkiyeye her gelişinde takımı ziyaret etmeden edemeyen almanya teknik direktörü. fenerbahçeye geleceği konuşuluyor an itibariyle.
aziz in parali köpeği olmak icin can atan teknik adam.
futbolcularına açık açık cebelitarık'a 17 atmanızı ve bize ait dünya rekorunu(16-0 1912'de Ruslar'a karşı) kırmanızı istiyorum demiş zalim ibne. ulan ayıp bir de sadece 3 defans elemanı koyucam mümkün olduğunca hücumcu ile dünya rekoru istiyorum demiştir. dk.43 henüz sadece 3-0, cebelitarık korner bile kullanıyor. ibne seni.