bugün

Şimdi tam olarak kim kime gaz vermiş oldu orasını ben pek şeyapamadım.

Buralar yine Picasso çakması nasa fotolarıyla dolacak.
sözlük yetkilisi jimmy tudeski'nin fake hesaplarla sözlüğün içine ettiği dönemdir liseliler bilmez.

(bkz: felis lynx)

bu en bilindik fake hesabıydı yakalanınca da ne var bunda falan demişti net hatırlıyorum. bilinmeyen kim bilir kaç tane daha hesabı vardı işte böyle adamlar yetkili bu sözlükte. al bu başlığı da engelle şimdi jimmy tudeski burada anca çoluk cocuğu kandırırsın biz senin yusuf tudeski olduğun zamanları da biliriz açık ve net.
Gerekli bir eylem sözlüğe ilginç resimler atıyor iyi güzel hoş ama arada bir cıbıldak karı resimleride atıyor bunun için gerekli.
Moderasyonda görevini yapan bir kaç moddan biridir jimmy. Kabakla pırasayı herkes sevmese de.
Pırasa özellikle önemli ama. Yeşil soğan falan aynı etkiyi göstermez.
(bkz: şükriye isimli yetkili)
Fatih Terim’in hak etmediği parayı sırf Galatasaraylı diye savunacak kadar düşen bir sözlüktür. Yazık yetkilisi bu sözlük nasıl olmasın. Evet.
yetkili kişilerin en önemli özelliği tarafsız olmalarıdır. maalesef bu arkadaşta bunu göremiyorum.
jimmy tudeski serseri nin önde gidenidir.
bence hak etmiştir.

Jimmy bu konuda haklı.
troll de olsa yetkisini taraflı kullanmadığı için saygımı kazanan yazardır.

ama sadece yetki konusunda.
yetkili olması haklı olduğunu göstermez.

para tff nin bütçesinden ödenecek diyorlar.

haydi ispatla dersin ; fıssssssssss.
Nerelerde olduğu merak edilen yazar. 1 ayı aşkındır entry mentry yok. Hastalık yoktur umarım (fake hesapla koşturmuyorsa tabi).
resim ekleme meraklısı bir yazar.
Babası bunun okumayacağını anlayınca sanayiye çalışmaya vermiş arkadaşlar merak etmeyin.
Bana iyi geceler öpücüğü borcu olan yazar. Tam da yatağa gidiyordum borcunu ödesen mi ne * .
Nerede olduğu merak edilen yazar. Her gün en az 30 entry girerdi. Umarım iyidir.
Pp si degismis. Nerelerdesin iki gozum ?
resimleriyle geri dönmüş vasat troll. *
2-0 biter deyip duruyordu. Neyse ben bir şey demiyorum. Yazık.*
Mature Mature görseller yüklüyor. Var bi sıkıntısı.
dün iddaa kuponu önerisinde bulunmuş yazardır.

kasımpaşaya ve başakşehire bu ayın kirasını bastım cimi. yüklü girin katlayın dedin. bu adam yetkili birine benziyor dedim. nasıl olacak?

bi mature görseli paylaş da buzları eritek babako.
Zabıtalar tarafından simitçi tezgahına el koyulduğuna üzüldüğüm yazar.
muhtemelen nasa'daki işleri yoğunlaştığı için sözlüğü bırakmış yazar.
Kim sildi bunu ya, adam ne güzel magazin haberlerini hemen yazıyordu.