bugün

Darısı zall ın başına. *
Biz bunu küpaynan annattık.

https://m.uludagsozluk.com/e/38508753/
Normal olay. Yetkili kişinin mod yetkisi yok. Yazarı çaylak ya da silik yapma yetkisi yok. Bir nedeni vardır elbette. Evet.
Çaylak oldu demediniz mi lan?
https://www.uludagsozluk.com/e/13316324/
Fetocuların yarattığı Ergenekon'u savunmuştur.
sözlüğe ve yetkilik kurumuna gönül vermiş bir yazarın yükselmesi durumu. sözlüğe faydalı olabilecek gelişme.
Dünyanın düz olduğunu savunan bir kardeşimiz. iyi gidiyor bence.
neden düşmez. evet.
neden ama neden. onun bizden farkı ne?
neden ama neden. onun bizden farkı ne?

ulan sanki bir dejavu oldum.
çok entry girmesinin ardında boş yazması yatan gereksiz tip. Adeta donuza alınmak için yaratılmış.
ayrımcılığa hayır!
görsel
#ayrimciligahayir
Jimmy yetkilerini kötüye mi kullanıyor diye düşündürür. Şaka lan şaka bildiğin kapattırmış. Evet.
yetkili olduğunu an itibariyle öğrendiğim yazar. keyfi bol olsun.
Jimmy direkt mod olsun o zaman sözlüğe daha faydalı olur.
futbol konusunda aşırı fanatik bir tavır sergileyen yazar. yusuf tudeski zamanlarını bilen biri olarak kırıcı buldum kendisini açık ve net.
nickinin eski bir filmden geldiğini düşünüyorum sanki bruce willis oynuyordu.
ikisinindende bi nane olmayan enteresan versustur. evet...
Başkanı olduğu takımın ismine fenevbahçe diyen takım taraftarının beyanı. Jimmy den pek haz etmesem de kes lan şikeci.
jimmy tudeski iyi adamdır. galtaksaray değil galatasaray olacak ayrıca.

ahlaksızlığın lüzmu yok.
10 yıllık sözlük müdaviniyim, ulu, itü, ekşi, inci ve onlarca forumda yazdım bir yandan yetkili olmasına sevindigimi bir yandan üzüldügümü söyleyebilirim daha dogrusu üzen şey bu gibi durumların az olması..

hangi foruma hangi sözlüge giderseniz gidin bilin ki orda bir laik diktatörya vardır, yani aralarına böyle ne bileyim ülkücü veya kürtte almazlar.. şundan söyledim hani muhafazakarlar tü kaka hainler ya bunlar ülkücülere de yer vermiyor çogu yerde..

bu hal ve durum sokakta gümbür gümbürken sanalda kuzu kesilmemize neden oluyor istemeden de olsa..

ben icazetsiz adamım aklıma geleni söylerim, ha bu yüzden banlanmadıgım sözlük, forum kalmamıştır, en son ekşide ssg reyis yönetimi devredince gelen laik diktatöryanın temsilcileri beni kapıya koydular haliyle..

bu diktatörya hiç bir şekilde farklı düşnceye tahammül edemiyor..

sanal alemdeki yönetimi de adeta sıkıyönetim mantıgıyla farklı görüşten insanlara vermemekte direniyorlar, ha vermeseler de olur ama en azından bir tahammül oluşsun diyorsun o da olmuyor.

e sitenin modu laik, sahibi laik, sen farklı olursan adam sana neden ve niye tahammül etsin..

jimmy tudeskilerin çogalması hatta muhafazakar düşüncenin de hafiften buralara el atması lazım..
kolay lokma gördüğ7 yazarlara nick altlarında sataşarak mobbing uygulayan, hakaret eden yetkilerini kötüye kullanan yetki verilmiş vasıfsız bir trolldür.
bulduğu tanınmış tanınmamış kişilere ait twitleri, başka insanların emek verip hazırladığı fotoğraf arsivlerini buraya kopyalayıp yapıştırmak dışında bir numarası yoktur.
(bkz: pm atamadığından nickaltında rahatsız eden yetkili)
paylaştığı görseller ile sözlüğe renk katan bir yazar. anladığım kadarı ile iyi bir futbolsever.
Komşum bir katil'in esas adamıdır.