bugün

Sigara parasini kurus kurus toplamaya calisan ogrenci yazardir. Gonlu zengindir.
Disi yazarsa grup sekse davet edeceğimdir kendisini. Hem bana da telefon hediye eder belki.

Not: gelirken bi disi daha getirirse grup seksimiz dev kitlelere ulaşır.
gruba karşı yazardır.
radyo teklifi yaptığım halde reddeden gururlu bir o kadar onurlu insani yazar. ayrıca çok iyi yazıyor şöyle bir baktımda yazdıklarına bildiğin yazar la bu.
radyoya da karşı yazardır.
En sevdiği jelibonlu kısmı başkasının ağzına götürdüğünü görünce, başından aşağı dökülen terlerle lokması boğazında kalan yazardır.
son entrymi gireyim de yatayım bari.

iş arkadaşımdır. Çok güzeldir. Ama azcık kezban ve sübyancıdır. Hadi mutlu geceler.
(#23355480) entry'si ile saçmalamış yazar.
bırakın bu işleri gençler. prim yapacak bir şey kalmadı mı?
klasik tatlı su solcusu başlıkları açıyor.
Menemeni meme diye okudum ve tikladim. Anlik sure icinde nasil bir hayal dunyasinda dolastigimi anlatamayacagim bile. Jelibonlu meme. Efsane. Mmmm...
Yarin kadikoy'de bulusacagim yazar. Ceketimin cebine kirmizi gul takacagim. Sen de beyaz gul tak sekerim. Birbirimizi bulmak kolay olsun.
beni özel mesaj ile taciz etti.
(bkz: kezbanın bayrak sallayanı)
Kezban olmak için yapılması gereken ne varsa yapan yazar.

Bir kezban kolay yetişmez.

Ayrıca yarın bütün gün rızık peşinden koşacaktir.

sevgiler.
Hayat bu deyil adlı yazara takmış yazar. (bkz: nefretin sonu aşk) gelin baş göz edek sizi.
En buyuk asklar siddetle baslar yazaridir.
Tercihleri belli olan yazardir. Ne kadar yoklukta kalirsa kalsin dul orselenmis killi bir bayanla bas goz edilemeyecektir.
O nasıl bir menemen? Sen koru yarabbim.
Tadından yenmez.
Keskin sirke kupune zarardir. Ofkeyle kalkan zararla oturur vb atasozlerine inanan ayrica tehditlerden korkmayan yazardir.
Pis cirkin iftiralarla orselenmeyecek yazardir. Evlenmek icin bir bey bulamamis yazarin benim evlenecek olmami kiskanmasina icten icten gulen yazardir.
Nutella meyve sigara ve kolayi misafirperverligini gostermek icin nankor dul bir yazarin onune koyan masum yazardir. Git burdan.
Hayat bu deyil adli yazar bozuntusunun yalakalari tarafindan caylak yapilmis an itibariyle tekrar donus yapmis yazardir. Silik yapmazsaniz adam deyilsiniz. By.
Geri gelmis yazardir.

(bkz: neden bir kaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
oo çok üzerine gidilmiş yazar dost. kim kırdı dostum senin kalbini.
(bkz: #24284740)

görelim sayın yazar. boşa konuşmayalım capsler konuşsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar