bugün

şu anda come şarkısını dinleterek beni yeniden zevke ( ve bi de fransızcaya olan sevgime) getiren fransız şarkıcıdır.

dinlenmesi ısrarla tevsiye edilir.
sesi lena'yı andıran şarkıcı.
radyoda dinleyip shazamladığım güne şükrediyorum. Şarkılarında afrikaya değinen tatlımı tatlı şarkıcı.
fransız aksağınıyla ingilizce şarkısı "come" onun söyleyişiyle "kom" gerçekten muazzam.
arabada dinlerken lena zannedip shazamdan baktığımda başka biri olduğunu görünce şaşırtan, Fransız aksağanını ayrı bir sevdiren hatun kişisi.

Come öyle bir bağımlılık yaptı ki diğer şarkılara geçemedim.
Come adlı şarkısında afrikaya ruhum sizle alıverin albümleri de yolumuza bakalım diyen maddi olarak Avrupanın ekmeğini yiyen kadın. namibya savanlarında yaşamadıktan sonra ruhum afrikada demek samimiyetsizlikten başka bişey değil.
Aylardır hatırlamaya çalıştığım ve sonunda bugün kavuştuğum şarkının sahibesi. Bayağı tatlış bir şey.
kendine özgün tarzı olan şarkıcı. lenka gibi melodik şarkıları kulağa hoş gelir.
ilk come parçasını dinledim, makeba yı da tavsiye ederim.
Come şarkısıyla sevdiğim şarkıcıdır kendisi sizede tavsiye ederim.
makeba şarkısı ile tanıdığım şarkıcı. çok güzel şarkıları var tavsiye ederim.

edit: kliplerinde açıkça illuminati vurgusu yapmasa iyimiş.
Makeba şarkısına denk geldim baktım çok tatlı bir hatunmuş kendisi, başarılar diliyoruz ve öpüyoruz*
coeur de pirate ,banda do mar dan sonra en sevdiğim fransız şarkıcı konumuna yerleşmiş ablamız. kendisi çok güzel olmakla beraber, klipleride çok güzel dinlemenizi öneririm.
Bir daha aşık olsam bu jain olurdu.
ben hayatımda bu kadar güzel "come" diyen başka birini görmedim. klibi de apayrı güzel. ayrıca dikkat ettiniz mi bilmiyorum come klibinin son sahnesi makeba'nın başlangıcı olan sahne. güzel düşünülmüş.
son zamanlardaki sex sells sloganına başarıyla direnen ve sadece müzikalitesiyle göze çarpan şarkıcıdır. come ve makeba şarkıları tavsiye edilir.
Uvii! Makeba.
(bkz: üst düzey ponçik)
mama africa hamfendi.
damlama sulama markasıdır benim bildiğim.
genel kanının aksine aksanı tarafıma aşırı derecede rahatsızlık veren şarkıcı. hele bir şarkısında sanki öğürüyor gibi söylüyor afedersin. sevmiyorum seni jain. tatlış gibi gözüküyorsun ama içten pazarlıklı, uyuz, gamsız bir tarafın var biliyorum. evet delirdim biraz. tenkyu.