bugün

Canlıların sıvı besinleri vücutlarına alma şekillerinden birisidir.
Rahatlamaktır. Her ruh hali içinde çözünür.
Ben bugün tövbemi bozuyorum. unutmam lazım bir çok şeyi uyuyamıyorum kafamı toparlayamiyorum. en azindan bir sure unutmami sağlayacak.
Tertemiz 2 şişe birayi devirdim. Mis gibi uyurum birazdan. Sporcusunda icmemen lazim seninde falan diyenlere de burdan he ya he diyorum.
daha önce 1 kere bira ve 1 kere voa redbul, bir kere de rus vodkası denedik. 25 yıllık hayatımda 3 kez denedim şu meleti.

4. deneyeceğim hedefimde belli, böğürtlen şarabı. fakat tek başımayın arkadaş çevremde oralı değil hiç.

cemaat yapılandırması gibisiz bir tek badem bıyığımız eksik, neyse havalar biraz daha soğusun içecek bir kafa dengi insan bulmasam bile tek de olsa deneyeceğim.
içmenin sorunu bu, diye geçirdim içimden kendime bir içki koyarken. Kötü bir şey olduğunda unutmak için içiyordun ;iyi bir şey olduğunda kutlamak için içiyordun; hiçbir şey olmazsa bir şeyler olsun diye içiyordun. diyor buk.

ne de haklı!
Dünyadan yarı zamanlı kopmak demektir. Herkesin mümkün olduğunca ihtiyaç duyduğu şarkıları daha derinden vuran bir eylemdir içmek. Düzene ana avrat sövmektir içmek. Sen hiç hiç oldun mu demektir. Şişenin dibinden sevgiler.
çok güzel ama çok pahalı.

içince ciddi ciddi daha fonksiyonel bir canlı oluyorum. bütün hislerimi kaybedecek olsam en önce tembelliğimden kurtulmuş oluyorum.

alkol daha ucuz olsaydı, hatta ona da gerek yok; diyanete giden fahiş vergiler alınmasaydı üniversiteden 1,5 katı ortalamayla mezun olurdum.
1,5 aydır bıraktığım meret, darısı içip bokunu çıkaranların başına.
Bizim buralarda iç yerine çekele derler.
Bu hayatta yapılacak tek mantıklı şeydir.
kimse bir çay icerken bir su icerken sozluge yazmazken alkol icerikli bir sey icilirken neden yazilir.

icmenin bile yavan geldigi bir yas sanirim 35 hicbir seyden keyif alamiyorum. ama 20li yaslardayken oyle miydi. yarinlar yokmuscasina satin alinan son siseymiscesine bir icme eylemi.agizdan burundan gelene kadar.

simdi hicbir keyfi numarasi yok.
basit siradan yasyavan. ekstrem durumlar disinda icmem. hele ictim demek icin hic icmem.
sadece bazen konustugum kisiye belirtirim. hani beni sinirlendirecek bir sey varsa sonraya biraksin diye.

ed: bir iki imla hatasi yapmistim duzelttim. sarhos degilim.
içmeyi bilmiyoruz biz buna kalıbımı basarım, hangi hızda hangi şeker seviyesinde sarhoş olunur çakırkeyf kalmak için ne yapılır bilmiyoruz. işin bokunu çıkartıyoruz. *

Gerçekler ne yazık ki acildir.
Köşe bucak kaçılan gerçekler.
Sıvı tüketmek anlamına geliyor.
Sıvı tüketmek anlamına geliyor.
ne ile başlandığına bağlı olarak yaralı veya zararlı eylem.
ölçü önemli.